Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na brak możliwości wyboru postaci i nieaktywne questy pomogło ponowne włączenie gry przy odłączonym internecie. Potem już po podłączeniu wszystko działało. Ale jeśli faktycznie to występuje i nie da się naprawić to zwracam honor.

 

U mnie niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod 911 i przyjedzie ;)

Albo podpal coś na mieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo coś przeoczyłem albo nie kumam, ale co Michael dał FIB, że dostał program ochorny świadków itp? Nie sprzedał Trevora, a Brada wyeliminowali, stąd moje pytanie. Co im takiego dał ?    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk w tym, że sprzedał i Brada i Trevora :P. Problem w tym, że Trevor zdołał uciec jako jedyny.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fest, to scenariusz dla mnie lipa. Co innego gdyby Brad poszedł siedzieć. Program ochrony świadków jest według mnie dla tych którzy mogą kogoś pogrążyć a tutaj wystawił ich na śmierć, heh mało amerykańskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrążył ich w tym sensie, że wyjawił wszelkie szczegóły dotyczące ich planu. Pierwotnie Trevor i Brad mieli zostać złapani, ale jeden zginął, drugi uciekł. Michael został objęty programem właśnie z tego drugiego powodu :). Nie wspominając już faktu, że mieli też innych współpracowników  (chociażby Lester) - dlatego Michael uznał, że nie wyjawi prawdy Trevorowi i będzie utrzymywał, że współpracę z FIB zaczął dopiero po nieudanym napadzie.

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kiedy w grze doświadcze nurkowania? jestem przy końcu gry 62 misja, 70% na liczniku i takiej opcji nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić doki na południe od Paleto Bay. Wtedy pojawi się w nich batyskaf i nieco później (po aktywacji jednego z zadań Nieznajomych) ponton. Wybrana postać automatycznie założy akwalung, jeśli wyskoczysz z obydwu maszyn do wody (w wypadku batyskafu, trzeba wyjść POD wodą).

 

 

 

Mam pytanie. Czy klub golfowy może kupić każda z postaci, czy tylko konkretna?

Na pewno może Michael, nie pamiętam jak z resztą. Najlepiej wybierz daną postać i sprawdź na mapie, czy ikonka nieruchomości nie "przybladła" nieco ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kiedy w grze doświadcze nurkowania? jestem przy końcu gry 62 misja, 70% na liczniku i takiej opcji nie widze...

 

ja dużo wczesniej miałem juz 2 misje z nurkowaniem - raz batyskafem a raz jako płetwonurek + 2 FIB (nie chce pisac za dużo)

może to była kwestia planowania napadu i wybrałes akurat wersje bez wodnego ataku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizują wam się wyniki za off road w Social clubie? Zrobiłem je jakiś czas temu, a nadal mojego wyniku tam nie ma. A chciałbym sprawdzić pozycje, bo jak dobrze pamiętam, to w jednym z nich otarłem się o rekord świata :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Club na razie nie patrz, bo mam wrażenie że to działa jak chce.

Grając 25h miałem przynajmniej kilkanaście rekordów świata, a moje czasy były co najwyżej przeciętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi co chwila bija moje rekordy z 2 razy gorszym czasem :D... A rekordow swiata mialem wiecej niz rekordzisci guinessa.

 

Poki co radze to traktowac z przymruzeniem oka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było pytanie o scenkę jak Trevor spuszcza w kiblu czyjąś nogę. No to właśnie miałem to przy przełączeniu się na niego :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było pytanie o scenkę jak Trevor spuszcza w kiblu czyjąś nogę. No to właśnie miałem to przy przełączeniu się na niego :P.

Heh w końcu zagadka została rozwiązana dlaczego rzekomo tego w grze niema. Jednak jest :) Trevor to mega pocieszny gość. Bardzo go boli samotność co widać na każdym kroku do tego świr z jakże konserwatywnymi poglądami na palenie itp rzeczy. To tak naprawdę bardzo mądry facet któremu się nie powiodło w życiu. No chyba że za powodzenie uznamy opierdalanie banków i łatwej mamony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie co wnosi dzisiejszy (?) patch? Numer 1.03 ok 39MB. Może w końcu na dobre naprawili jaja z nagminnie znikającymi i zapadającymi się autami pod ziemię? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 został udostępniony rano w środę 9.10.2013 r. Masz link do oficjalnej informacji co naprawia ten patch.

 

Problem ze znikającymi samochodami został naprawiony (wg R*) o ile się nie mylę w patchu o numerze 1.02.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

631ea44b2874a16d5198efa6fb6306db_origina:biggrin:

b2873ffe2cd0b6e6d9082e4fcb9ec622_origina

so true :) btw ciekawe czy fota z ferrari f40 to fejk

Edytowane przez Skiba94
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie, przeszedłem teraz gre i zostały mi  2 misje  mam 67/69 te brakujące misje to są te z trevorem i michaelem  tak/ czy jakieś misje są juz po skończeniu gry takie dodatkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obrazka z Ferrari, to nie chodzi o ten konkretny model, tylko o to, z czym boryka się GTA od powstania.

Czyli możesz szukać danego samochodu kilka dni, albo kupić sobie najdroższy, najbardziej poszukiwany i najżadszy

pojazd, a po wyjechaniu nim na ulicę, będzie ich jeździło od zarąbania. Niestety, bolesne, ale prawdziwe.

 

 

P.S. Nie macie nadal pomysłu, czemu nie słyszę nikogo przez HS?

Ma ktoś tak samo, podobnie, albo się z tym spotkał?

 

 

Pozdarwiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w opcjach pod selectem ustawiłeś by nikogo nie słyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×