Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Autosave moze tez ci robic po zabawie w szpitalu jak sie obudzisz przed wejsciem, takze lepiej recznie sejwowac. Robisz je za pomoca komorki, srodkowa ikonka po lewej stronie chyba.

Chmura. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholewka męczyłem cały wieczór mosty helikopterem od Trevora z lotniska i coś musiałem spartolić:(Zaliczyło mi tylko 48 mostów,prawdopodobnie 12 i 13 nie wpadły ale ciężko to teraz rozgryźć.Próbowałem ze dwie godziny obskoczyć te dwa mosty i lipa,za każdym razem nie ma idealnego podejścia lub je zaliczyło.W sumie to nie mam pojęcia jak tam się zmieścić nie dotykając betonowych bloków.Ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dwóch mostów to polecam przelecieć je Buzzard'em. Jest on trochę mniejszy i bez problemu Tobie zaliczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w grze jest idealnie 50 mostów?

Zakładam, że tak skoro tak się męczycie z dwoma zamiast polecieć do innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wczoraj ogarnalem trofa loty na zyletke i mosty. Brakowalo mi 3 a sie okazalo ze je po prostu ominalem. Troszke nabazgralem na mapie Patricko. I kup little birda (ten wojskowy helikopter) ja akurat przeszedlem gre wiec troche tych milionow jest, nie ma co sie bawic w kradziez z wojska :>

 

2v2zcls.jpg

 

Kolkiem zaznaczylem to co mogles przegapic ja to zrobilem tak ze lecialem ciagle wzdluz rzeki i pominalem kompletnie te obok. 12 i 13 polecam zrobic little birdem. Jest mniejszy i mimo ze i tak przytarlem o beton to zaliczylo.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Skiba piszę, kupujecie Buzzarda za 2 miliony $ i robicie wszystko bez problemu.

No, może poza tymi 2 mostami, które są praktycznie nad samą wodą, trochę się tam namęczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzzarda nie trzeba kupować, można go sobie wziąć. Jest w czymś w rodzaju jakiejś bazy - na końcu drogi, która jest na prawo od mostu nr 10 z mapy Patricko. Nikt nie atakuje, można spokojnie podlecieć innym helikopterem z zgarnąć Buzzarda z jednego z dachów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już cierpię na nadmiar gotówki, także kupuje jak leci :)

 

Pamiętajcie, żeby sobie robić Quick Save przed mostami, w razie jak się rozwalicie, utopicie, itd.

Żeby potem znowu nie latać hektarów po heli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze zapamiętywać gdzie zaliczyło i robić wszystkie mosty/skoki dokładnie.

Współczuję jak zostanie wam na koniec 49/50 zaliczonych i będzie trzeba szukać tego jednego o którym zapomnieliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze zapamiętywać gdzie zaliczyło i robić wszystkie mosty/skoki dokładnie.

Współczuję jak zostanie wam na koniec 49/50 zaliczonych i będzie trzeba szukać tego jednego o którym zapomnieliście.

Dziękuję za wyrazy współczucia :) Na szczęście udało się odszukać zabłąkaną owieczkę stosunkowo bezboleśnie.

 

A gdzie można zlokalizować samolot do noży? Myśliwiec w bazie wojskowej, ale póki co nie udało mi się tam wbić i go zwinąć, bo zaraz dostawałem z rakiety. A ten samolot wyczynowy gdzieś znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie kosztuje dużo, bo na lotnisku nie udało mi się go namierzyć.

Ale myśliwiec zwijasz bardzo prosto, nie musisz mieć nic specjalnego:

 

1. Bierzesz taksówkę z kursem pod samą bramę Fortu Zancudo.

2. Gdy już dojedziesz, to "pożyczasz" sobie tą taksówkę.

3. Wbijasz do bazy i jedziesz od razu na lewo i objeżdżasz do mometnu aż nie nie wjedziesz na pas startowy.

4. Pomiędzy pasami stoją myśliwce, obok nich przeważnie jeden żołnierz. Zabijasz go i wsiadasz.

5. Teraz R2 i gałka w dół do oporu i robisz tylko uniki przed rakietami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić hangar na lotnisku i wtedy kupić samolot który potrzebujesz.

Zrobiłem wszystkie noże tym małym samolotem (Mallard) bez większych problemów.

Jedna rada to robić to w dzień, bo w nocy mało widać i jak przerwa jest niewielka ciężko trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyrazy współczucia :) Na szczęście udało się odszukać zabłąkaną owieczkę stosunkowo bezboleśnie.

 

A gdzie można zlokalizować samolot do noży? Myśliwiec w bazie wojskowej, ale póki co nie udało mi się tam wbić i go zwinąć, bo zaraz dostawałem z rakiety. A ten samolot wyczynowy gdzieś znajdę?

 

Ja zrobilem wszystkie loty bez problemu samolotem wyczynowym (ten ze szkolki). Tylko z 9 czy 10 sie meczylem gdzie trzeba mega nisko przeleciec miedzy budynkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić sobie hangar na lotnisku, bo można legalnie latać każdym samolotem, nawet pasażerskim odrzutowcem.

 

Co do przelotu śmigłowcem pod niskimi mostami nad wodą, to bardzo pomaga kamera ze zderzaka.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny problem:(Skończyłem cztery wyścigi offroad i niby odblokowało dostęp do następnego,jednak na mapie nie jest zaznaczone gdzie się go zaczyna.Widziałem na socialu że jest 6 wyścigów więc powinien się pokazać,no chyba że jest jakiś ukryty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że wyścig w kamieniołomach był dostępny tylko w nocy. Możliwe, że musisz poczekać aż się ściemni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podpowie ktoś która postacią najlepiej zrobić manewr z nabijaniem  kasy z walizka w morzu , a być może można zrobić to każda postacią.

i jeszcze jedno pytanie, jak powtarzam misje, zdobywam brakujące wyzwanie od złota pozniej sie zapisuje i dalej srebro. WTF? tzeba to na oddzielnym save robic czy jak?  

Edytowane przez orzecho_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walizkę możesz robić każdą postacią.

Chodzi mi tylko o to czy jak zrobie jedną to czy dla drugiej będzie dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten ostatni patch nie namieszał właśnie przy tej walizce? Wczoraj chciałem trochę zarobić, robiłem wszystko tak jak jest opisane ale walizki nigdy nie było drugi raz. Robiłem chyba to z 10 razy. Mało tego, jak raz podpłynąłem to tej walizki w ogóle za pierwszym razem nie było..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ona tam jest non-stop, nie ważnie kim podpłyniesz.

Ten glitch z kasą wychodzi tylko przy tej konkretnej walizce czy można go robić przy innych? Pytam, ponieważ widziałem pod wodą ze 2 inne walizki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 90% gry i jestem przed ostatnią misją którą zostawiam na sam koniec.Mam pytanie odnośnie misji z Strangers and Freaks "A Starlet in Vinewood". Jak ją odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 90% gry i jestem przed ostatnią misją którą zostawiam na sam koniec.Mam pytanie odnośnie misji z Strangers and Freaks "A Starlet in Vinewood". Jak ją odblokować?

Masz tu filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=WUV0ZDQjyrU

Znajdziesz wszystkie 50 to się odblokuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×