Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Kifflom już wbity, gdzieś około 49 misji wątku głównego. Jeśli ktoś chciałby sobie przebiec te 8km.,

to mogę powiedzieć, że lotnisko Trevora, biegnąc drogą wokół, ma dokładnie 2km.

 

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie tego trofea "Kifflom!"
1. Jest ono potrzebne do 100% gry ?
2. I czy jak przeszedłem grę to czy moge jeszcze to trofeo zrobić. A dokłanie chodzi o to ze zrobiłem dla nich te auta już ale nie pokazuje mi się ten następny punkt gdzie mam jechać. Nie wiem zabardzo co mam teraz zrobić :(

Proszę o pomoc ;)
Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie tego trofea "Kifflom!"

1. Jest ono potrzebne do 100% gry ?

2. I czy jak przeszedłem grę to czy moge jeszcze to trofeo zrobić. A dokłanie chodzi o to ze zrobiłem dla nich te auta już ale nie pokazuje mi się ten następny punkt gdzie mam jechać. Nie wiem zabardzo co mam teraz zrobić :sad:

Proszę o pomoc ;)

Z góry dziękuję.

 

Kifflom! nie jest wymagane do 100% gry, a po ukończeniu gry da się go zrobić jak się bodajże zakończenie C wybierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifflom! nie jest wymagane do 100% gry, a po ukończeniu gry da się go zrobić jak się bodajże zakończenie C wybierze.

Oo dzięki za odpowiedź. Właśnie wybrałem odpowiedź C ale coś mi się zacieło po tym jak im te wszystkie samochody dałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciap

Nie przeczytałeś maila o zakupie ciuszków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany co sie wlicza do 100% w trofiku13.png Career Criminal / Kariera kryminalna :zloto:

 

Mam rozumiec ze wszystko z zakladki w grze (100% gry czyli hobby itp) + czesci statku kosmicznego. Cos jeszcze pomijajac te potrzebne do innych trofikow (np. skoki kaskaderskie). Skoki na spadochronie i wyscigi uliczne tez sie licza?
Ukończ grę na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy, żeby zaliczyć polowanie to musimy zdobyć złoty medal ? Zostało mi to jako ostatnia rzecz do zdobycia 100% xD Zdobyłem teraz brąz to zaraz zakończyłem polowanie, ale nic nie wpadło :/

ps. no cholera nie wiem o co chodzi. Zdobyłem złoto w tym polowaniu a dalej nie wpadło 100% :/

A dobra już wiem. Polowanie nie jest wymagane do 100% tylko zaliczenie golfa :biggrin:

Wbite 100%, to jakby były jakieś pytania to dawać.

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot bo nie wiem jak wziąsc tego psa na spacer zeby zaliczyc to hobby jestem juz w 43 misji pominolem to czy co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąć psa, wziąć.

Podchodzisz do niego wciskasz L1 i R2, zresztą jak podejdziesz, to wyświetli się odpowiedni komunikat,

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komunikatu nie bylo ale kombinacja klawiszy i poszło dzięki :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Kul_84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie coś doradzić chodzi mi o trofeum w misji gdzie cza znalesc fragmenty statku kosmicznego i z tymi listami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgarnij jakiegoś autostopowicza, który Cię poprosi o podwiezienie i udaj się z nim do siedziby altruistów. Wielka litera A na mapie, górny, lewy róg.

 

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mapkę do mostów i noży. W swoim czasie zrobię skoki.

Odpadów nie robię, bo one chyba nie są zawsze w tych samych miejscach, przynajmniej patrzyłem na mapki, to miałem w zupełnie innych miejscach.

Tutaj mapka z lotami (oczywiście w poradniku również już jest):

http://i.imgur.com/nbGTqSr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob poradnik jak otrzymac mega kozaka w online, a nie jakas pipke:p bedziesz moze robil spis albo sie natknales na najlatwiejsze zlota w misjach? Niby te 70 potrzebnych to niewiele ale jednak moze byc ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie juz pare osob ma calaki :) cziterzy czy myslicie ze tak szybko idzie grindowac ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, rób najpierw nieznajomych, a potem misje, które mają najmniej zadań do wykonania. Najszybszy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie juz pare osob ma calaki :) cziterzy czy myslicie ze tak szybko idzie grindowac ;)?

 

Wsio zależy od ekipy...jak masz z kim grać to nawet w GW2 wbijesz max lvl w 2 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zgrozo, 9 lot na zyletke jest troche przesadzony.. wczesniejsze poszly za 1 max 2 podejsciem i zablokowalem sie na 9. Ogladam filmiki i niby latwe ale ciagle sie rozbijam i traci sie czas na dojechanie do lotniska. W sumie nawet nie pomyslalem zeby zrobic reczny save przy samym hangarze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zgrozo, 9 lot na zyletke jest troche przesadzony.. wczesniejsze poszly za 1 max 2 podejsciem i zablokowalem sie na 9. Ogladam filmiki i niby latwe ale ciagle sie rozbijam i traci sie czas na dojechanie do lotniska. W sumie nawet nie pomyslalem zeby zrobic reczny save przy samym hangarze..

Zrób quick save'a w samolocie przed samym wykonaniem "żyletki" i wczytuj do skutku - po wczytaniu gry spawnujesz się w tym samym momencie, w którym grę zapisałeś.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44.pngStick Up Kid / Wietrzenie kas :braz: :psn:

GTA Online: Obrabuj wszystkie 20 sklepów.

 

Jakby co to nie można zrobić paru wybranych sklepików kilka razy, a każdy z 20 na mapie trzeba zrobić co najmniej raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób quick save'a w samolocie przed samym wykonaniem "żyletki" i wczytuj do skutku - po wczytaniu gry spawnujesz się w tym samym momencie, w którym grę zapisałeś.

Zakładam, że z mostami działa tak samo.

Czy jeśli zrobię save'a, potem zrobię np. 3 mosty, rozbiję się, zloaduję, to będę mieć zaliczone te 3 mosty?

Na logikę to chyba tak, a do tego powinno mnie zrespawnować zaraz po zrobieniu 3 mostu, dobrze kombinuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respawnuje cie po kazdym savie, w momencie w ktorym dokonales zapis.. Takze jak wykonasz 25 mostow, zapiszesz a pozniej zrobisz 3 i sie rozkwasisz, to masz dalej 25... Ja tak samo robie teraz w skokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respawnuje cie po kazdym savie, w momencie w ktorym dokonales zapis.. Takze jak wykonasz 25 mostow, zapiszesz a pozniej zrobisz 3 i sie rozkwasisz, to masz dalej 25... Ja tak samo robie teraz w skokach

To mam rozumieć, że "ręczny" save to nie to samo, co autosave, który się robi wraz z zaliczeniem każdego z mostów, rajt?

 

Przy okazji, szukam w menu i znaleźć nie mogę - jak się robi save'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autosave moze tez ci robic po zabawie w szpitalu jak sie obudzisz przed wejsciem, takze lepiej recznie sejwowac. Robisz je za pomoca komorki, srodkowa ikonka po lewej stronie chyba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×