Skocz do zawartości
pablos_83

Sniper Elite 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na ustawieniach niestandardowych może być. 

Ktoś chętny na multi? (gdy zacznie działać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym multi? Do niczego nie da sie dolaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zaczelo dolaczac do meczy. Multi, a szczegolnie tryb "no cross" sa przezajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z graniem online. Kupiłem Snipera III i jak chcę pograć online to przekraczam jakiś limit czasowy... ocb?

Potrzebna jest jakaś konfiguracja PS'a albo routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 snajper wypada zajebiście jak na razie. Przebudowany gameplay względem kompletnego badziewia jakim była 2 sprawia, że wreszcie jesteśmy prawdziwym snajperem. System przemieszczania się, oddawania strzałów w hałasie zagłuszającym wystrzały, skradanie się. Wszystko sprawia, że gra się po prostu fajnie i jest frajda.

 

2 Była kompletną pomyłką ale teraz po 3 mam nadzieję, że twórcy dalej będą szli tą drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 snajper wypada zajebiście jak na razie. Przebudowany gameplay względem kompletnego badziewia jakim była 2 sprawia, że wreszcie jesteśmy prawdziwym snajperem. System przemieszczania się, oddawania strzałów w hałasie zagłuszającym wystrzały, skradanie się. Wszystko sprawia, że gra się po prostu fajnie i jest frajda.

 

2 Była kompletną pomyłką ale teraz po 3 mam nadzieję, że twórcy dalej będą szli tą drogą.

to chyba nie grales w 2. Bo tam tez uzywalo sie halasu do maskowania strzalow. I bylo wiecej snajpera niz skradacza, bo w 3 glownie sie skradasz. Do tego nie da sie wejsc do prawie zadnego meczu multi. Fakt faktem gra jest bardzo fajna, ale usprawnien w stosunku do 2 nie widze jakichs szczegolnych. Poza moze mapami ktore sa duzo wieksze i daja pewna swobode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 snajper wypada zajebiście jak na razie. Przebudowany gameplay względem kompletnego badziewia jakim była 2 sprawia, że wreszcie jesteśmy prawdziwym snajperem. System przemieszczania się, oddawania strzałów w hałasie zagłuszającym wystrzały, skradanie się. Wszystko sprawia, że gra się po prostu fajnie i jest frajda.

 

2 Była kompletną pomyłką ale teraz po 3 mam nadzieję, że twórcy dalej będą szli tą drogą.

 

Chyba Ci się gry pomyliły, bo elite v2 był naprawdę dobry. Nie wiem po czym wnosisz, że był pomyłką??

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się nie zrozumiemy. Więcej prawdziwego snajpera mamy w 3. Twórcy w wywiadach sami opowiadali, że zasięgnęli informacji u prawdziwych wojskowych jak to wygląda. Snajper to właśnie żołnierz który po 2 strzałach musi szybko zmienić pozycje bo zostanie wykryty i zaciukany. V2 zostawił u mnie posmak codowego kapcia w ustach i był przez to beznadziejny, sory ale odpieranie bezkresnych fal przeciwników lecących na nas to nie ten typ gry w który powinni pójść twórcy. I chwała im za to, że zrezygnowali z tego modelu rozgrywki. Dlatego tak bardzo teraz podoba mi się 3, bo jest duży nacisk na pozostanie w ukryciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w V2 nie grałem, ale trójka jest ok. Nie ukrywam, że bardzo nastawiony byłem na multi, ale chyba bez patcha to sobie nie pogramy. Znowu się mści kupowanie gier na premierę, ale nie lubię czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brak mozliwosci grania w multi wkurza mnie na maxa. Bo mecze ktore zagralem byly wysmienite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś na ile godzin starcza kampania? I jak gra wypada pod względem poziomu trudności?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wersja na Ps4 ma napisy PL pomimo tego, że naklejka naszego dystrybutora wskazuje na co innego. Kampania podobno nie jest za długa 6-7h, ale uzależnione też jest od tego czy będziesz zwiedzać i robić poboczne zadania czy nie. Jest dużo dodatkowych celów, niektóre odkrywają się podczas eksploracji. Jest też sporo rzeczy do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś na ile godzin starcza kampania? I jak gra wypada pod względem poziomu trudności?

 

Gre skonczylem w 8 godzin na normalu, staralem sie nie wzbudzac alarmu takze dosc powoli mi to szlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wersja na Ps4 ma napisy PL pomimo tego, że naklejka naszego dystrybutora wskazuje na co innego. Kampania podobno nie jest za długa 6-7h, ale uzależnione też jest od tego czy będziesz zwiedzać i robić poboczne zadania czy nie. Jest dużo dodatkowych celów, niektóre odkrywają się podczas eksploracji. Jest też sporo rzeczy do znalezienia.

no własnie pisze nawet na ultimie ze na ps4 nie ma pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale menu gry jest po polsku. Napisy rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie orientuje czy wersja cyfrowa ma polskie napisy ??

 

 

Widzałem że ludzie sprzedają i piszą że wersja PL więc chyba ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się udało zagrać online?

no ja zagralem calkiem sporo meczy. Ale zawsze wyglada to tak, ze probujac sie podlaczyc, okolo 7-10 razy mnie wywala i potem sie udaje na 1 mecz. I potem znowu. Czasem udaje sie po 1 meczu zostac w lobby i zagrac kolejny.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dziala tak jakby DICE im pomagalo w tworzeniu tej "gry" . Dramat, na 40x tylko raz mnie polączylo w multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki snosch. Udało się raz. Później nie było problemu bo z lobby mnie nie wywalało, ale niestety nikt się nie dołączał. Trzeba czekać na pacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wersji na PS4 ale na PS3 był patch (piszę tutaj bo na forum 3 nie ma tego tematu) i wczoraj normalnie grałem mecze w trybie bez krzyża i drużynowy król odległości. Zdarzały się mecze 5v5 były też 3v3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×