Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

A ty używasz jakiś nakładek i mógłbyś coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem najtańsze na alledrogo (takie z wypustkami) i jestem mega zadowolony ;) W moim przypadku poprawiły fabrykę i nie wyobrażam już sobie gry bez nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ny8yrady.jpg

Rewelacja.

Kupiłem za 8 zł sztuka.

Tylko pewnie trzeba się przyzwyczaić do trzymania pada do góry "nogami" ;p
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedną z nielicznych osób, która jest zadowolona z obecnych gałek :P

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nakladka-gumka-pada-ps4-komplet-4szt-wysylka-24h-i4432335096.html

Nadadzą się te gumki czy jest jakaś lepsza alternatywa?

Kupiłem je na próbę bo tanie i nie trzeba pada rozkręcać. Gram na nich już 2 miesiąc i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć - poza tym, że wyglądają beznadziejnie i psują wygląd całego pada.

Stare o dziwo mi się nie pościerały ale za to paluchy po nich ślizgały się niemiłosiernie... to był właśnie powód zakupu tego gumowego badziewia..., które bądź co bądź zdaje egzamin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

...jeżeli ci tylko nie pękły i przypocone palce ci się nie ślizgają to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem, mi się tylko czasami przycinania r1. Analogi całe bez żadnych starć i pęknięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję zamienione analogi z xboxa one jakieś trzy tygodnie i muszę powiedzieć że nie ma porównania z tymi chińskimi badziewiami z oryginalnego ps4, świetnie leżą w dłon, nawet spocone paluchy nie zjeżdzają i do tego po ostrym katowaniu nba nie ma najmniejszych śladów zużycia. Genialna inwestycja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie teraz wysyła się konsole na gwarancję??? Wiem ,ze kilka miechów temu PRAM nie przyjmowal PS4, a jak jest teraz w tym temiacie?? Moze ktoś mi podać jakieś namiary??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedną z nielicznych osób, która jest zadowolona z obecnych gałek :P

 

Ja też do gałek zastrzeżeń nie mam, pasują idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytarły mi się jeszcze, ale po 1h grania palce się ślizgają jak diabli.

Na DS3 nie miałem tego problemu.

Myślę nad gałkami od X'a :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, Cwir i jeszcze pewnie kilka osób polecamy.

Zupełnie inna bajka.

Wcześniej dużo rzeczy mi uciekało bo paluchy się ślizgały - na przykład speedrun'y w Raymanie.

Teraz nic się nie ślizga, nic nie pęka, wszystko chodzi jak należy tylko na początku kciuki trochę bolą bo to twardszy materiał jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz nic się nie ślizga, nic nie pęka, wszystko chodzi jak należy tylko na początku kciuki trochę bolą bo to twardszy materiał jest.

Potwierdzam jak guma pęka to wiedz że coś się dzieje   :shok:  \

Tak na serio ja mam oryginalne i mi nie pękają,oczywiscie jest różnica miedzy lewym a prawym gdzie lewy jest bardziej wytarty ale to norma  :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na YouTube gdzieś widziałem taki filmik, powiem ze nie pasują koleś musiał całkowicie rozwalić ten półokrągły plastik pod grzybkiem, potem wsadził to na DS4 wyglądało to bardzo nieestetycznie i odsłonięty mechanizm był przed brudem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba o pomoc,

jeśli gdzieś był link to proszę o podanie :) chodzi mi o podłączenie ps4 do kina domowego.. w ps3 sobie z tym łatwo poradziłem, ale tutaj mam problem..

gdy ktoś z Was mógł pomóc, będę wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Podpinasz kabel optyczny z ps4 do kina... albo kabel hdmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. w kinie nie mam wyjscia optycznego.. 

kino mam podlaczone hdmi do tv przez hdmi wlasnie. konsole w ten sam sposob. mam jeszcze dekoder podpiety z kinem za pomoca SCART'a.. no i w tej kombinacji juz sie zgubilem jak uzyskać dźwięk z ps4 na kinie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz więcej HDMI to albo potrzebujesz nowe kino domowe albo jakiś rozdzielacz/przejściówkę czy inny konwerter (piszę ogólnie jak by ktoś chciał się przyczepić). Od zagadnień audio jest osobny temat.

...podaj model amplitunera/kina domowego już w odpowiednim temacie.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/79269-g%C5%82o%C5%9Bnikis%C5%82uchawkiitd-pod-ps4/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie durne pytanie, ale musze :)

 

chodzi mi o ps+. zalożmy, że kupuje ps+na 3 miechy. czy kwota za kwote za jaka go kupilem to max kwota za ktora moge kupic cyfrowe gry ? :D sorry, za dziwne pytanie, na ps3 nie mialem potrzeby jego kupna, na ps4 wiadomo jest nieco inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest abonament który płacisz za granie online i gry które dostajesz bez dodatkowych opłat w ramach tego abonamentu.

Nie ma to nic wspólnego z kupnem gier cyfrowych ...Chyba że jedynie zniżki.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×