Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no właśnie, byle sprzedać to powiedzą wszystko..

no ale jak faktycznie to się ma do "poprawy" chłodzenia ? używa ktoś takiej podstawki tutaj ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełkot żeby sprzedać podstawkę.

Bełkot wiadomo ale faktycznie tani zamiennik vertical stand jest obudowany tak że ciężko może być z wentylacją.

Dlatego jak kupować tani zamiennik to lepiej ustawić bez podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy też tak dupnie kładą pastę na procka jak nieraz na zdjęciach w dziale ps3 serwis pokazują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oryginalną podstawkę w dniu zakupu konsoli na fali ogólnej radochy i stoi na niej do dziś. Zero problemów (odpukać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dziś zepsuła mi się ps4 wyrzuca płytę i nie można jej włożyć i zgrzyta i pad mi się też popsuł r2 się zawiesza mam pytanie kupywałem w rtv euro agd i gdzie to mam oddać na gwarancje ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zanieś do Euro i niech oni się martwią co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dziś zepsuła mi się ps4 wyrzuca płytę i nie można jej włożyć i zgrzyta i pad mi się też popsuł r2 się zawiesza mam pytanie kupywałem w rtv euro agd i gdzie to mam oddać na gwarancje ? pozdrawiam

 

Najlepiej prosto do Sony. Zarejestruj produkt na stronie, albo zadzwoń, zrób zlecenie naprawy.

Wyślą kogoś na swój koszt i wezmą żeby działać.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo stawiania konsoli na korkach..ja polecam takie podkładki filcowe. podkleja sie je tak jak do nóg od krzeseł, żeby nie rysowały podłogi ;) są dyskretne i nie szpecą jak korki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak mam wyłączoną konsole, to slysze jak piszczy w srodku, ma ktos tez tak?

Mysz Ci się zadomowiła w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak jestem trochę jak baba - 4 dni temu już, już miałem kupować PS4, po konferencji sony na Gamescomie mi przeszło, a dziś... post-46076-1408041660,9453_thumb.jpg

I pierwsza myśl: gdzie to ma przyciski?! Muszę przyznać, że pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, menu przyjemne i dość intuicyjne, pad wydaje się dość wygodny.. Zobaczymy, co dalej będzie ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie warto do konsoli wysadzić hybrydowy SSHD czy sam HDD wystarczy?

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie światełko na konsoli i padzie.

...i stan czuwania który robi za koparkę Bitcoinów.

 

 

Mam pytanie warto do konsoli wysadzić hybrydowy SSHD czy sam HDD wystarczy?

W temacie o wymianie dysku był ten wątek poruszany nie raz. Tam zaglądnij. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pierwszy miesiąc od kupna konsoli myślałem że włączać i wyjmować płytki można tylko przez pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przez pierwsze 2 h naciskałem przycisk wysuwania płyt, licząc, że będę mógł w końcu włożyć płytę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega przesłal mi save z TLoU na maila. Nagrałem go na pendrive a potem jeszcze na dysk przenosny. Niestety kiedy podłączam te nosniki,konsola nie widzi ich. To znaczy pendrive widzi i mogę poprzez konsolę nagrać na niego save z gry.
Ale tego przesłanego przez Kolegę save'u nie widzi. Co robię źle? Czy jest jakiś inny sposób na przesłanie zapisu z gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje ze Save jest przypisany do konta, wiec nie można go odpalić na innym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega przesłal mi save z TLoU na maila. Nagrałem go na pendrive a potem jeszcze na dysk przenosny. Niestety kiedy podłączam te nosniki,konsola nie widzi ich. To znaczy pendrive widzi i mogę poprzez konsolę nagrać na niego save z gry.

Ale tego przesłanego przez Kolegę save'u nie widzi. Co robię źle? Czy jest jakiś inny sposób na przesłanie zapisu z gry ?

Tak mi się wydaje ze Save jest przypisany do konta, wiec nie można go odpalić na innym koncie.

Tak samo jak w PS3, save jest przypisany do konta.

Nie da się użyć nie swojego save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam z innej beczki:

Podobno jak ktoś kupuje ps+ na 3 miesiące, jeden dostaje gratis, i tu moje pytanie czy ktoś może nie chciałby się podzielić takim kodem?

Wiem, że mógłbym spróbować darmowe 14 dni w ps+ jednak nie mam karty ani rachunku, chcę wypróbować kilka gier online i stąd moja prośba. Jak ktoś ma i jest chętny to proszę na priv.

Postaram się odwdzięczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam z innej beczki:

Podobno jak ktoś kupuje ps+ na 3 miesiące, jeden dostaje gratis, i tu moje pytanie czy ktoś może nie chciałby się podzielić takim kodem?

Wiem, że mógłbym spróbować darmowe 14 dni w ps+ jednak nie mam karty ani rachunku, chcę wypróbować kilka gier online i stąd moja prośba. Jak ktoś ma i jest chętny to proszę na priv.

Postaram się odwdzięczyć :biggrin:

...źle słyszałeś.

Nawet jeżeli jest to miesiąc "gratis", to jest taki sam miesiąc jaki leci na allegro czyli miesięczny trial wymagający podania karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, jakiś koleś rozdawał kody normalnie - i po miesiącu się kończy. Jeżeli tak to ok, będę musiał poczekać i sam sobie sprawić, gdzie najlepiej kupić ten ps+(jakiś kod, abonament itp)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na alle.. wiadomo :D wszystko git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Plusa jest osobny temat.

 

Miesięczne triale to są. Tak czy siak trzeba podać dane karty.

Takie same kody sprzedawane są na Allegro za dychę. Triala możesz użyć tylko raz.

 

Tanio wychodzi Fabryka kluczy, keye pl, allegro itp. itd. Tylko kup klucz zdrapkę (zwykle jest to skan zdrapki wysyłany na maila) do Plusa na Polskę a nie na przykład na US bo będzie taniej.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×