Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ea przy square to i tak pikuś. Jak Final Fantasy XV wyjdzie w ciagu najblizszych 2-3 lat to bedzie dobrze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last guardian...tyle w temacie przenoszenia premier xd a co do ea to mogą przenosić ile im sie podoba...i tak robią średniaki same. Mimo wszystko da3 pewnie ogram z braku laku i erpegow na ps4. Ale nie za cenę premierowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na deep down :3 mh3u na wii u ograne do mozliwosci tak samo dark souls, a deep down wedlug to hybryda obu  :shok:  must have,zastanawia mnie imo czy gra bedzie f2p ale bedzie trzeba kupic wersje pudelkowa  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nagrywa wam się ostatnie 15min? Daje share i pod kwartetem zawsze miałem zapis ostatnich 15min, a teraz tylko pod trójkątem zrzut obrazu jest dostępny. Mam wrażenie, że po ostatnim update coś się posrało.

Miejsca na dysku mam jeszcze sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nagrywa wam się ostatnie 15min? Daje share i pod kwartetem zawsze miałem zapis ostatnich 15min, a teraz tylko pod trójkątem zrzut obrazu jest dostępny. Mam wrażenie, że po ostatnim update coś się posrało.

Miejsca na dysku mam jeszcze sporo.

 

Własnie też coś takiego mam, może po updacie którymś coś zmienili?

Bo jedynym sposobem żeby u mnie coś nagrać jest kliknięcie dwa razy SHARE i wtedy zaczyna się 15-sto minutowe nagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 - nie

BluRay - odtwarza tylko 2D.

Ale lada moment będzie wsparcie dla Blu-Ray 3D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haqu, jak pisałem tego posta nie było jeszcze info o zaplanowanym wsparciu dla 3D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, sory zagapiłem się :D

Ale mimo wszystko to dodałem tak informacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nagrywa normalnie (zawsze wyłączam konsolę, a nie usypiam jeśli to ma znaczenie). Tak właściwie to przed wyłączeniem dajecie odsapnąć konsoli te 10 - 15 minut ,żeby wydmuchała gorące powietrze ? czy się nikt tym nie przejmuje i wyłącza natychmiast po wyjściu z gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usypiasz konsole to samo czasami się jeszcze wentyluje przez jakiś czas

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola sama się wyłącza tak długo ile potrzebuje żeby się schłodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usypiasz konsole to samo czasami się jeszcze wentylację przez jakiś czas

Polska to trudna języka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz poprawiłem :) pisanie z telefonu z auto korektą na kacu nie jest takie łatwe ;p

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że jak po kilku godzinach grania i daniu wyłącz konsole ona sama wyłącza się dłużej żeby się schłodzić? Teraz w lecie mam otwarte okno cały czas więc szum i hałas robali za oknem zagłusza konsole w trybie czuwania, a wiem, że jak da się przejdź to trybu czuwania to jeszcze przez minutę lub dwie wentylator chodzi. Tak samo jest w przypadku opcji wyłącz konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciałem Was podpytać czy PS 4 od początku trzeba się zaopatrzyć w ps+ by pograć w sieci ?

Sorry, za może durne pytanie, ale kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS plus ponoć nie trzeba jeśli gra jest F2P, obecnie na PS STORE jest Blacklight Retribution właśnie w F2P jednak nie ściągałem i nie wiem jak to jest. BFy, CoDy i wszystko inne musi mieć PS plus, Jednak te 160 - 170 złotych za rok to nie aż takie krocie zwłaszcza że dają gry za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to może sprostowanie. Do grania online w 99% tytułów potrzebne jest Ps+ któe rocznie wychodzi od 149zł do 199zł.

Tytuły F2p to już zależy od twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna myśl czy kupować ps4 teraz czy poczekać ten miesiąc max dwa i wtedy kupić.. A chodzi głównie o pada czyli trzeszczące spusty i wycierające się gałki. Wie ktoś może czy w najbliższym czasie poprawią te usterki ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to.

A jakaś alternatywa na wycierające się analogi ? Może wyjdą jakieś nowe poprawione pady we wrześniu z białą ps4 bundle destiny ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czekania nic Ci nie da. Wszystkie konsole i tak są w mixie rozsyłane więc na jednej palecie mogą być produkowane w zeszłym roku, tym roku na początku i tym roku bp: z lipca. Nigdy nie wiesz na co trafisz.

 

Alternatywa na analogi to kupno innego pada który działa pod Ps4 albo nakładek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś alternatywa na wycierające się analogi ? Może wyjdą jakieś nowe poprawione pady we wrześniu z białą ps4 bundle destiny ? :)

Silikonowe nakładki, albo wymiana analogów na te z X'ka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli zakupię konsolę w najbliższym tygodniu bo nie będę czekał rok aż poprawią pady.. ;) Przy zakupie na jaki model się sugerować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×