Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno byla mozliwosc nagrywania na ps4 ostatnich 15 minut bez koniecznosci wciskania przycisku share. Ja tego nigdzie nie widze. Mialem ciekawy fail w fifie, ale oczywiscie nie moglem tego udostepnic (jakosc i tak nie powala) ale zawsze cos. Ktos orientuje sie, gdzie to mozna uaktywnic, tak aby ps4 caly czas nagrywala w tle?

Jak wcisniesz SHARE to masz do wyboru screen albo video z ostatnich 15 minut gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to... Co za zwierzęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden mega problem z PS4. Dlaczego nie mogę puścić sobie dźwięku i party czatu na tv, żebym mógł używać moich normalnych wygodnych słuchawek podłączonych do tv a gadać przez mikrofon podłączony do pada. Sony kompletnie to zwaliło. W PS3 tak się dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele i można naprawiać SEN :/ wkurza mnie wyłączenie dodawania kodów ze zdrapek, wczoraj od 18 do teraz nie mogę dodać kodów ze zdrapek i kupić nfs'a

Ale chociaż udało mi się zdobyć plusa na 2 dni z poziomu killzone online można sobie dodać i ściągnąć resoguna (zajebista gierka). W poniedziałek kupie PS+ (bo akurat puste konto po premierze ps4 mam :D) ale fajnie że można było dodać na weekend bo z tymi 14 dniami z pudełka to w ch... polecieli delikatnie mówiąc że tylko dla nowych, nie ma tam nigdzie takiej informacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden mega problem z PS4. Dlaczego nie mogę puścić sobie dźwięku i party czatu na tv, żebym mógł używać moich normalnych wygodnych słuchawek podłączonych do tv a gadać przez mikrofon podłączony do pada. Sony kompletnie to zwaliło. W PS3 tak się dało.

 

ktoś to może potwierdzić? jeśli tak to kolejny fail sony po niedziałających bluetooth hS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zakupiłem już fife 14 na ps3 to czy przy zakupie ps4 gra będzie działać na nowej konsoli ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wtyczki flesha to tez niezla wtopa, gdzieś wyczytalem ze przegladarka w ps4 jest lepsza niż IE w lumiach, ale to ściema, nawet jej nie dorównuje, nie da sie nic obejrzeć na yt, to forum jest niefunkcjonalne, trzy poziomy przybliżenia tez sie kiepsko sprawdzają.,.. Ten panel dotykowy nigdzie w menu sie nie przydaje. Z niecierpliwością czekam na pierwsze konkretne aktualizacje softu - szczególnie ze przelaczanie sie miedzy gra a menu jest mega szybkie, aż prosi sie o by z tego korzystać.

Mam pytanie, jak zakupiłem już fife 14 na ps3 to czy przy zakupie ps4 gra będzie działać na nowej konsoli ?

nie, fifa 14 nie ma opcji Upgrade, musisz kupić wersje na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może to banalne pytanie ale orientuje się ktoś jak można zwiększyć głośność w słuchawkach podłączonych do DS4? Mam Beatsy Solo HD i z poziomu kina do którego jest podłączony TV zwiększenie głośności nie działa.

Edit; znalazłem jakby ktoś miał podobny problem to trzeba wejść w ustawienia-urządzenia-urządzenia audio. I tam jest opcja głośności. :]

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może to banalne pytanie ale orientuje się ktoś jak można zwiększyć głośność w słuchawkach podłączonych do DS4? Mam Beatsy Solo HD i z poziomu kina do którego jest podłączony TV zwiększenie głośności nie działa.Edit; znalazłem jakby ktoś miał podobny problem to trzeba wejść w ustawienia-urządzenia-urządzenia audio. I tam jest opcja głośności. :]

Jeszcze szybciej mozna to zrobic przytrzymujac przycisk playstation na padzie i wybierajac opcje Adjust Devices :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali PS3, Hahahahaaaa... (1,12 min)  :rofl:

 

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu jak mam dzwiek na optical  do kina domowego to slysze tez dzwiek w tv?? a i tez nie mam dzwieku z trophies 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze probowal kupna na pssUS? 


Zabrali PS3, Hahahahaaaa... (1,12 min)  :rofl:

 

a jak w koncu dobiegli do ps4 to sie okazalo ze tylko dla preorderow :D Ciekawe ile czekali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcisniesz SHARE to masz do wyboru screen albo video z ostatnich 15 minut gry :)

No wlasnie nie mam :)

Przytrzymuje share, bo wybralem opcje, ze po kliknieciu robi zrzut, ale jak mam opcje wyboru przeslania wideo/zrzut ekranu to w opcjach klipow mam tylko dostepne filmy, ktorych nagrywanie sam uruchomilem poprzez podwojne wcisniecie share :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu konsola nie widzi mojego PS+ zakupionego tydzień temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zakupiłem już fife 14 na ps3 to czy przy zakupie ps4 gra będzie działać na nowej konsoli ? 

 

Chyba sobie żartujesz? :biggrin: Konsola nie jest wstecznie kompatybilna, więc nie będzie. W przypadku niektórych gier jest możliwy upgrade do wersji ps4 za 39zł i wtedy pobierasz tą grę z psstore, ale FIFA się niestety nie łapie na to.

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wczoraj wstalem o 3:30 i czekalem 6 godzin :) Do mojego miasta, a mieszkam w Norwegi, przyszlo 8 konsol, 900 konsol do Norwegii. Kupilem 1 :) Kupilem tez gre Knack i na poczatku mialem problem z zalogowaniem sie do psn, ale w koncu sie zalogowalem. Zagralem w Knacka, to nie to co crash czy spyro, ale w niektorych momentach naprawde jest swietna. Czasteczki lataja wszedzie, awesome! Probowalem tez zagrac w resogun, ale jest narysowana klodka przy grze i pisze ze musi byc polaczona z internetem, ktos mial ten problem? Probowalem tez wczoraj streamowac i bylo swietnie, srednia 30 osob ogladala, zapraszam na dzisiejszy wieczor do mnie http://www.twitch.tv/pawelosgamer , bede streamowal resogun i knacka :=) Oglonie zadowolony jestem ale nie przejscie z PS2 na PS3 nic nie pobije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu jak mam dzwiek na optical  do kina domowego to slysze tez dzwiek w tv?? a i tez nie mam dzwieku z trophies 

U mnie również nie ma dźwięku przy wpadaniu trofeów. Wie ktoś co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Ogólnie z ps4 jestem bardzo zadowolony ale niestety widać że dużo rzeczy brakuje jak obsługa pendrive'u czy przegladania zdjęć, brak obsługi HS, pauzowania ściągania, brak opcji rozdzielenia dźwięku, zmiany motywu/tła jeszcze parę rzeczy by się znalazło, wiadomo niektóre to detale ale jednak . Dzielenie się slotami też już raczej odpada, bo można grać tylko na koncie na którym kupiło się dany tytuł .
Ale płynność działania i jak dla mnie skok graficzny(nie gram na PC) REWELACJA a są to pierwsze tytuły.

 Tak że wypada czekać na konkretna aktualizację.




 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z nagrywaniem, PS4 nagrywa ostatnie 15 minut gry.

Chciałem obejrzeć materiał po meczu w multi KZ i mam tylko jeden filmik o długości 7 sekund z przed 2 godzin.

Coś gdzieś trzeba włączyć żeby to działało?

 

UPDATE:

Dobra znalazłem już co i jak.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...chyba za stary się robię na technologię, bo trochę się gubię :D

 

Jak wrzucam stand-by mode ,żeby mi się gry ściągały,  to nie znalazłem opcji w stylu " wyłącz całkowicie jak się wszystko ściągnie" .

Zauważyłem, że nie da się "rozpakować/zainstalować" dodatku do gry ,której się nie ma , w moim przypadku tego darmowego do ac iv.

Trochę też się gubię z tym , że nie za bardzo widać , co już zainstalowałem po ściągnięciu , a co nie : miałem łatke i grę DC universe online i wszystko miałem niby zainstalowane , ale jak chciałem wejść z huba na jakiś level po tutku , to powiedzieli , że "ta zawartość się jeszcze nie ściągnęła"

 

No i oczywiście share:

 

Rozumiem, że konsola pamięta 15 minut bez pytania, ale co jak sam kline , że chcę rozpocząć nagrywanie? Jaki jest limit czasowy? Zauważyłem też , że jak sam zaczynam nagrywanie, to automatycznie gra zapomina te swoje automatycznie zapamiętane 15 minut , na rzecz tego co teraz zacząłem nagrywać. Może mi ktoś to łapotologicznie wyjaśnić?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z nagrywaniem, PS4 nagrywa ostatnie 15 minut gry.

Chciałem obejrzeć materiał po meczu w multi KZ i mam tylko jeden filmik o długości 7 sekund z przed 2 godzin.

Coś gdzieś trzeba włączyć żeby to działało?

UPDATE:

Dobra znalazłem już co i jak.

U mnie pomoglo przywrocenie ustawien domyslnych systemu. Konsola nagrywa w tle i po przycisnieciu share nastepuje zakonczenie nagrywania. Po powrocie do gry tworzony jest nowy plik i tak w kolko ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×