Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

hej rozgryzł już ktoś jak shareując video zapisać treść tylko na hdd, bo mi usilnie stara się publikować na fb, a ja chce to po prostu mieć TYLKO na hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej rozgryzł już ktoś jak shareując video zapisać treść tylko na hdd, bo mi usilnie stara się publikować na fb, a ja chce to po prostu mieć TYLKO na hdd.

 

Jak anulujesz wysyłanie na FB, to ten plik video i tak zostaje Ci na dysku. Wejdź w ustawienia w XMB i tam jest taka zakładka z dostępnym miejscem na dysku, nie pamiętam jak to się w polskiej wersji XMB nazywało w angielskiej to jest "System Storage Management" i tam w "Captures" masz te video i screenshoty jeśli robiłeś

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że padł serwer logowania i tym, którzy się wcześniej zalogowali działa.

Przez stronę czy apkę PSN na telefonie też nie mogę się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cebulak na allegro z konsola za 3 tysie rozwalil system, chyba tylko jelen to kupi.

 

Zapodajcie jakis filmik z kz czy ac z opcji share jestem ciekaw jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cebulak na allegro z konsola za 3 tysie rozwalil system, chyba tylko jelen to kupi.

Zapodajcie jakis filmik z kz czy ac z opcji share jestem ciekaw jakosci.

Czy ja wiem czy cebulak? Szuka debila, moze znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pare stowek drozej to moze i by ktos sie znalazl ale tysiac? chyba jakis niezorientowany bogacz dla synka pod choinke moze to wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te od godziny próbuję i nie da się zalogować, przez pc też, test sieci  na ps4 (sukces) "nie można nawiązać połączenia z serwerem" NW-31201-7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te od godziny próbuję i nie da się zalogować, przez pc też, test sieci  na ps4 (sukces) "nie można nawiązać połączenia z serwerem" NW-31201-7

To samo mam, za dużo osób atakuje PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się umówmy, teraz nikt prze 30 min się nie loguje tylko ja, a jak ja się zaloguję, to następny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z logowaniem nie ma problemu, ale już z wejściem do koszyka i finalizacją transakcji (BF4 za 39 zł) to nie ma szans. Cóż, zostaje Resogun na start :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś uzyskąć dostęp do screena zapisanego "Share'em" oprócz fejsbuczka i ćwierkacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo ps4 obsługuje gry w 1080p,ale może też się zdarzyć ze będzie w 720p,mając ustawione w konsoli 1080p i odpalając grę w 720p gra zapewne odpali się w sztucznym 1080p czyli gorzej będzie niż te 720p. Ciekaw jestem czy istnieje możliwość aby konsola się przełączała z 1080p na 720p,a nie sztucznie podbijała do 1080p. Przecież nie będę za każdym razem sprawdzał w jakiej najlepszej rozdzielczości gra śmiga i ręcznie zmieniał w ustawieniach

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś uzyskąć dostęp do screena zapisanego "Share'em" oprócz fejsbuczka i ćwierkacza?

Profil-> ikonka folderu

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby PS4 nie zostało szybko złamane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest YouTube dostepny na PS4? Nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem naiwny ale myśłałem ,że nowa generacja konsol przyniesie szybsze wczytywanie poziomów w grach Loadingi na ps3 wczytywały sie troszke długo (zaży od gry ) tak w Ps4 jest dokłądnie to samo i to mimo zainstalowania 35gb na dysk twardy ! wielka szkoda ! :sad:

Edytowane przez Hyuga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy sie ale twórcy poszli w grafikę a nie optymalizację żeby lepiej działało...mogliby się ogarnąć i dać nawet gry w 720p, stałych 30fps'ach ale takie które wczytuja się raz dwa itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probuje zalozyc nowe konto i za kazdym razem jak wpisuje nowego nica wyswietla mi sie the connection to the serwer timed out o co to chodzi juz od godz sie z tym mecze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×