Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wywala mi błąd przy płatnościach w PSS

Pokazuje błąd adresu a wykrzyknik jest przy kodzie pocztowym,który jest dobrze wpisany :sad:

Jak to przeskoczyć ????

 

 

Nic nie widzę.  :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś, że w standby mode wszystko pobiera się 100x szybciej? Na włączonej pobieranie Warframe było około 100kbs i pisało 4h left. Włączyłem na 20minut na Standby mode i gra była juz zainstalowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wywala mi błąd przy płatnościach w PSS

Pokazuje błąd adresu a wykrzyknik jest przy kodzie pocztowym,który jest dobrze wpisany :sad:

Jak to przeskoczyć ????

 

Miałem to samo jak dodawałem wczoraj kartę dziewczyny, musisz podać kod taki jaki jest przypisany do karty na innym nie pójdzie.

Zmieniłem tylko dane karty a adres zostawiłem swój i to samo miałem, potem wpisałem dane dziewczyny takie jak podała do karty i poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jak dodawałem wczoraj kartę dziewczyny, musisz podać kod taki jaki jest przypisany do karty na innym nie pójdzie.

Zmieniłem tylko dane karty a adres zostawiłem swój i to samo miałem, potem wpisałem dane dziewczyny takie jak podała do karty i poszło.

Ja poradziłem sobie troszkę inaczej.

Przypisałem kartę do konta w ustawieniach PSN w ustawieniach konsoli.

Dziwne jest to że wpisałem takie same dane jak w PSS i wszystko poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczęście co do mojej konsoli. Po prostu jej w ogóle nie słyszę. I jest lekko ciepła po 8 godzinach pracy. :) (Made in China)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczęście co do mojej konsoli. Po prostu jej w ogóle nie słyszę. I jest lekko ciepła po 8 godzinach pracy. :) (Made in China)

 

Mam podobnie i teraz albo jestem mniej wrażliwy albo u innych jest głośniejsza. Również konsola z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc.

Zakupiona gra Nba 2k14 na PS3 w US store. Jak większość chęć zakupienia jej na Ps4 za 59 zł i teraz pytanie za 100 punktów czy to da radę zrobić na US store. Widzę tam jakieś inne gierki z opcja ps3 to ps4 ale Nba 2k14 nie widać. Co do naszego store to czy taki pakiet mi przejdzie jak odpalą możliwość zamiany. Niem mam wersji pudełkowej i nie sciągałem z naszego psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x PS3

1x Vita

1x PS4 jako konsola domowa

ile chcesz PS4  na twoim koncie jako "gość".

Poczytaj sobie zasady oraz ograniczenia konsoli jako "gość" w oficjalnym FAQ.

czyli jesli mialbym kiedys sprzedać konsolę PS4 to muszę dezaktywować konto? I gdybym np kupił nastepna wersję np PS4 SLIM to tam wtedy aktywowac konto czy jak to wygląda? Wychodzi wersja SUper SLIM, dezaktywuje konto na PS4 zwyklej i aktywuję na nowym PS4 slim? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczęście co do mojej konsoli. Po prostu jej w ogóle nie słyszę. I jest lekko ciepła po 8 godzinach pracy. :) (Made in China)

Mam identycznie, zresztą, nie wiem jak głośno konsola musiałaby chodzić, żeby usłyszeć ją grając z włączonym dźwiękiem w tv, nie mówiąc już o słuchawkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli mialbym kiedys sprzedać konsolę PS4 to muszę dezaktywować konto? I gdybym np kupił nastepna wersję np PS4 SLIM to tam wtedy aktywowac konto czy jak to wygląda? Wychodzi wersja SUper SLIM, dezaktywuje konto na PS4 zwyklej i aktywuję na nowym PS4 slim?

Tutaj nic się za bardzo nie zmienia, chyba że się będzie już dało dezaktywować kosnolę z poziomu strony - bez fizycznego dostępu do konsoli.

Dobrze by było żeby ktoś to sprawdził, ...a jak nikt nie sprawdzi to sam sprawdzę jak już będę miał konsolę w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nic się za bardzo nie zmienia, chyba że się będzie już dało dezaktywować kosnolę z poziomu strony - bez fizycznego dostępu do konsoli.

Dobrze by było żeby ktoś to sprawdził, ...a jak nikt nie sprawdzi to sam sprawdzę jak już będę miał konsolę w domu :D

Juz teraz mozna deaktywowac konsole z poziomu strony jednak jest to ograniczone do pojedynczej deaktywacjj wszystkich konsol przypisanych do konta raz na 6 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wiem że można raz na 6 miesięcy wszstko dezaktywować bo z tego sam korzystałem, ale przy każdej konsoli na stronie jest opcja "deaktywuj" gdzie przy kliknięciu dostajemy informację że należy to zorbić z poziomu konsoli. To mni einteresuje czy się to zmieniło czy dalej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

1.Mam ustawioną opcję publikacji trofeów na FB, konto powiązane FB a trofea się nie publukuja po synchronizacji jak to było na ps3. Oczywiście stara konsola jest zdezaktywowana a ta aktywowana. Co robię nie tak?

2. Czy ktoś podłączał słuchawki telefoniczne z wbudowanym mikrofonem i sprawdzał czy nas słychać. Nie mam jeszcze ps+ żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudelku przyszla mi sluchawka, ale tylko na jedno ucho, to tak ma byc? Probowalem podlaczyc pod pada ale nic nie bylo slychac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudelku przyszla mi sluchawka, ale tylko na jedno ucho, to tak ma byc? Probowalem podlaczyc pod pada ale nic nie bylo slychac :sad:

Tak ma być. :) Dociśnij mocniej jacka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj przycisk ps> dostosuj urzadzenia> wyjscie na sluchawki i tam zmien na calosc dzwieku wtedy uslyszysz dzwiek. Ale sluchawka generalnie przeznaczona jest do rozmow dlatego tylko 1

Edytowane przez wh00per
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie przejścia BF 4 z PS3 na PS4


A chodzi mianowicie gdzie mogę zobaczyć ile zostało do ściągnięcia bo ściąga mi Update i ponad 6GB aby mógł singla odpalić ale nie widać czy resztę ściąga   :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie mozna zgrac sreeny zrobione na ps4 na usb? czy tylko share przez face i twitter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko share przez face i twitter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to cienko... na fejsie jakość tragiczna... mam nadzieje, że przy którejś aktualizacji softu dodadzą taka opcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest z tymi tytułami za 39pln dla PS4?(bf 4 Cod itd)

Na PS3 trzeba mieć wersję cyfrową gry czy może to być wersja pudełkowa,żeby dostać wersję na PS4 za 39pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest z tymi tytułami za 39pln dla PS4?(bf 4 Cod itd)

Na PS3 trzeba mieć wersję cyfrową gry czy może to być wersja pudełkowa,żeby dostać wersję na PS4 za 39pln?

Wersja pudełkowa z kodem na przejście na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak macie, że gdy konsola jest włączona i macie coś pobierane to trwa to wieki ;) a w trybie czuwania idzie momentalnie. 

Mam internet 30mb/8mb ale konsola włączona swoim speedtescie wbudowanym wykrywa mi maks po 5mb. Ale w dashu ściąga jeszcze wolniej. Natomiast w stanie uśpienia gry pobierają się tak jak powinny, w ciągu jednej nocy ściągnąłem war thunder, contrast, dc universe, warframe co przy włączonej konsoli w jej normalnym trybie pracy zajełoby kilka dni....
Wie ktoś o co kaman? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×