Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

tX5sZPi.jpg

 

 

 

HZU9soe.jpg


 

Edytowane przez BIGPUN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh nie rób mi smaka, to byłby jeden z najlepszych remasterów.. gdyby był prawdziwy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... Ty wiesz lepiej skąd są niż ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już siły do tej (a raczej tych) konsol PS4. Wpierw kupiłem konsole zaraz po nowym roku i po niecałych 2 miesiącach musiałem oddać na gwarancje, bo mi napęd płyt nie chciał przyjmować. Zwrócili mi pieniądze. 3 miesiące później kupiłem nowe PS4 w bundlu z Pacz_Psami i znów po 2 miesiącach ten sam problem. No co to ma być? Jestem taki wkurzony... Konsole kupiłem w Anglii w sklepie Argos, lecz nie mam już niestety paragonu bo się zapodział. Czy w takim razie Sony przyjmie mi konsole na gwarancje? Mam wszystko poza wspomnianym paragonem...

Niewiem czy juz zalatwileś sprawe ale widze ze mieszkasz w UK tak jak ja , sprawa wyglada bardzo prosto nawet jezeli nie masz rachunku do 29 listopada sony musi brać wszystkie konsole do naprawy nawet te bez rachunku ( ponizej roku na rynku)

takze zadzwon na infolinie , podasz swoje dane , zapasujesz konsole i bedziesz musial isc na poczte ja wyslac , poczekasz okolo 14 dni i ci odeslą z powrotem - troche to trwa.

minus jest taki ze albo dostaniesz swoja konsole albo odnowiona ktore są w stanie nijakim i daleko im do 2 miesiecznej konsoli.

najlepiej odeslij bez sliskiej czesci jezeli zalezy ci na stanie wizualnym , jbc pisz

wymienialem u sony z 5 konsol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściereczką :), a tak na poważnie ja używam do czyszczenia ps4 ściereczek z mikrofibry i chusteczek anty-kurzowych, nawet jak przelecisz lekko wilgotną szmatką to nic się nie stanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściereczki antystatyczne z Biedronki sprawdzają się świetnie. 

Pomijając fakt że ten pad jest brudny to aparat (lampa błyskowa) zawsze wychwyci więcej kurzu niż oko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ogumienia pada? Naczytałem się trochę po premierze samej konsoli że ogumienie analogów jest kiepskiej jakości. Byłem na dniach w dwóch większych sklepach i mieli wystawione PS4, w jednym pad był uszkodzony bo nie reagował pomimo podłaczenia do zasilania a w drugim jedna gałka była tak jakby nadgryziona a druga to goły plastik, czy to normalne? Sony zapowiadając nowsze PS4 z ulepszonym modułem wifi ma w planach zastosować jakieś lepsze ogumienie pada również? Kiedy premiera nowych tych nowszych modeli? Planuję zakupić konsolę pod koniec tego roku (listopad, grudzień) ale trochę narzekania i wad na ten sprzęt z tego co widzę to jest, wiecie, chcę kupić sprzęt na lata tak jak PS3 a nie zaraz męczyć się z serwisami i z czekaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogi do bazy, odsyłałem trzy razy do serwisu na wymianę, w końcu wymieniłem na te z xboxa one i mam spokój. Prędzej czy później popękają.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ogumienia pada?

Wygląda z reguły fatalnie, ale czekanie na nową wersję pada do usranej śmierci to imo głupota. Jest tyle skutecznych sposobów żeby sobie z tym radzić, że nie warto odkładać kupna konsoli (chyba że naprawdę nie ma się zamiaru na niej grać) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pad kupiony na premierę poza kilkoma mikrorysami wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ogumienia pada? 

 

 

Dwa pady od premiery. Jeden ma wymienione analogi na te od XBone a drugi ma nadal oryginalna gumę. :P

...bo od wymiany analogów w tym pierwszym go praktycznie nie używam.

*badum tsssss*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto kupi Sony Z3 lub Z3 Compact będzie mógł śmigać jak na Vicie. Remote Play :).

 

Teraz to wygrali, aż zastanawiam się czy wymienić telefon :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita wygodniejsza

 

chyba sobie żartujesz :)

 

vita z jej malutkimi przyciskami nie dorasta do Dualshocka czwartego....   szczególnie, że wreszcie sony wydało ten statyw na telefon wkładany na pada- coś czego brakowało do nie dawna bo przecież xperie wspierały pada od PS3 od lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w tych telefonach od Sony tylko najważniejszego tj ekranu OLED taki jak na Vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! Panowie, poratujcie radą. Mam możliwość zakupu używanego PS4 z fifą 14 i bf4 oraz drugim padem za 1399. Na gwarancji. Dobra oferta, decydować się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko działa w niej to bierz. Same te dwi gry to z 300zł i pad 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko działa w niej to bierz. Same te dwi gry to z 300zł i pad 250zł

 

No nie do końca jest tak fantastycznie ;) te dwie gry to max.170zł, a pada można już dostać poniżej 200zł... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to konsola premierowa to ja bym nie brał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×