Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w zestawie konsoli playstation 4 jest headset do pada z jedną słuchawką? Dzisiaj wyjąłem ten headset i się trochę zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , jest . To jest headset do rozmów , a nie słuchawki . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset to jest słuchawka - liczba pojedyncza. Może oznaczać słuchawkę, słuchawki, przewodowe jaki bezprzewodowe a nawet cały telefon, w zależności od kontekstu i przeznaczenia. 

...no ale u nas słowa zapożyczone nabierają jednego znaczenia i później są pretensje i zdziwienie ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając dwa konta na PSN i kupując grę na jednym z tych kont , będę mógł grać w tą zakupioną grę również na 2gim koncie ? (na tej samej konsoli) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając dwa konta na PSN i kupując grę na jednym z tych kont , będę mógł grać w tą zakupioną grę również na 2gim koncie ? (na tej samej konsoli) :)

O ile to konto na którym jest gra kupiona jest jako podstawowe to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, więc co mi szkodzi tutaj. 

 

Grałem sobie wczoraj w AC: Black Flag. W trakcie przechodzenia misji fabularnej wywaliło mnie z PSN i pucharek nie wpadł. Co teraz? Muszę przechodzić grę od początku? Jeżeli tak to lipa, bo to 11 sekwencja. 

 

No, pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie.

Zrób kopię zapasową na pendrive, odejdź jeszcze raz 11 sekwencje, Przeinstaluj grę, sprawdź czy w innych grach wypadają trofea, odbuduj bazę danych, Przeinstaluj system, takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharki wpadają niezależnie od Psn , powinien ci wpaść , później tylko synchronizujesz z Psn . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, sprawdź trofea czy przypadkiem nie wpadł bez powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, więc co mi szkodzi tutaj. 

 

Grałem sobie wczoraj w AC: Black Flag. W trakcie przechodzenia misji fabularnej wywaliło mnie z PSN i pucharek nie wpadł. Co teraz? Muszę przechodzić grę od początku? Jeżeli tak to lipa, bo to 11 sekwencja. 

 

No, pozdro

 

O ile nie posiadasz Save'u z momentu, na krótko przed wbiciem pucharka to obawiam się że nic innego niż przejście gry od początku nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie posiadasz Save'u z momentu, na krótko przed wbiciem pucharka to obawiam się że nic innego niż przejście gry od początku nie pomoże...

To jest Asasyn. Wystarczy przejść jeszcze raz ostatni akt. Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedzi. Byłem przekonany, że konsolka posłała postęp gry w świat, ale na szczęście miałem sejwa w chmurze z sobotniego wieczoru. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedzi. Byłem przekonany, że konsolka posłała postęp gry w świat, ale na szczęście miałem sejwa w chmurze z sobotniego wieczoru.

Konsola przesyła chyba tylko w trybie czuwania, a wczoraj nie miała jak. Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Asasyn. Wystarczy przejść jeszcze raz ostatni akt.

Sorka, nie gram w assassyny więc nie wiem jak wygląda w tej grze sprawa z Save :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej serii nie ma trofeów "pomijalnych". Każdą sekwencję można powtarzać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem wbijałem picie w psach zakończyłem 10lvl u wszystkich i pucharek nie wyskoczył wbiłem w trofiki ale była konserwacja/awaria dziś sprawdzam, brak  trofika i platyny:( wbiłem w grę i w postępie jest 3x10 to ale lukam że jest 11lvl to obleciałem wszystkie trzy i dale kupa. idzie to jakoś obejść??? mam chyba save w chmurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj save w chmurze odpalić. Właśnie dlatego sam dałem sobie spokój z wbijaniem platyn w grach, zbyt dużo nerwów, zbyt często coś tam nie wpada i trzeba kombinować i tylko traci się cenny czas, a tak naprawdę jedyne co za to mamy to większy poziom profilu i cyferki, które tak naprawdę nic nam nie dają. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj save w chmurze odpalić. Właśnie dlatego sam dałem sobie spokój z wbijaniem platyn w grach, zbyt dużo nerwów, zbyt często coś tam nie wpada i trzeba kombinować i tylko traci się cenny czas, a tak naprawdę jedyne co za to mamy to większy poziom profilu i cyferki, które tak naprawdę nic nam nie dają. :P

Dla niektórych to właśnie sens życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu siadło PSN? Nie mogę się zalogować a o mainamence nie ma żadnego info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, co te patałachy nie mogą tego zrobić raz a porządnie? Co chwila tylko przeciążenie, konserwacja, ddos i tak na okrągło, a za plusa płacimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, co te patałachy nie mogą tego zrobić raz a porządnie? Co chwila tylko przeciążenie, konserwacja, ddos i tak na okrągło, a za plusa płacimy...

 

Jak tak dalej pójdzie, to znowu będą musieli nam "sypnąć" jakimiś grami w prezencie, żeby zrekompensować brak dostępu do PSN. Trochę już przeginają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×