Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jest to pamiec dla tego dodatkowego chipa zajmujacego sie wszelkimi operacjami w tle, stand-by mode itd.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Trzeba przyznać że szybko się zaczęło. Może faktycznie głosy o tym że konsola się grzeje są prawdziwe. MS poszło w duże pudło ale może im to wyjść na plus. Czas pokaże.

Kurde z jednej strony serce mówi "kup konsolę, pograsz w Killzone'a i resztę gier". Z drugiej strony rozsądek wali mnie prosto w ryj i nakazuje poczekać kilka miesięcy na rozwój sytuacji.

Ja mam tylko nadzieję że Sony stojąc na rozdrożu z dwoma znakami FAT i Super Slim poszło jednak w tym pierwszym kierunku jeśli chodzi o jakość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze martwi mnie to przegrzewanie się konsoli a miało byc dobrze może to tylko niektóre konsole tak mają , a pamiętam artykuł o tym że PS4 grzeje się mniej niż ps3 i xbox 360 no nic trzeba poczekac jeszcze kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a pamiętam artykuł o tym że PS4 grzeje się mniej niż ps3 i xbox 360 no nic trzeba poczekac jeszcze kilka dni.

 

PS4 pobiera 140-150W podczas gdy PS3 Slim 110-120W, czyli jednak wiecej. Niby roznica minimalna, ale jak widac to wystarczy, zeby przy obudowie o zblizonych rozmiarach jeden sprzet sie przegrzewal a drugi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

europejskie PS4 podobno było składane po konsolach na USA więc jest szansa, że będzie mnie problemowych modeli :D

 

(takie info jest z wywiadu z gościem z SCEE na polygamii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że jeszcze dopracują soft i wraz z nowym numerkiem aktualizacji będzie jak najmniej przegrzewania, zawieszeń itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale co z tego ze europejskie PS4 bylo skladane po tym z USA?Gdyby wykryli defekt przed produkcja konsol dla Europy,to raczej te wyprodukowane by masowo poprawiali czy cos,a nie rzucali do USA konsole skazane na przegrzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło dac zewnętrzny zasilacz...może sony sie nauczy w końcu i kolejne wersję ps4 będą już mualy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że chińskie dzieci czy ciapulińscy którzy składają te konsole nauczyli sie już składać i po pierwszych konsolach źle złożonych dla USA, Europa dostanie lepiej wykonany sprzęt. :D

Z tego co patrzę na te wady czy usterki, to bardziej mi wyglądają na błędy w produkcji/składaniu/czynnik ludzki niż wady samej konstrukcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 3h snu... 
W skrócie... 
Na początek trochę grzebania z tymi wszystkimi ustawieniami, wszystko prosto i szybko ale przez PSN zajęło dużo czasu, bo przeciążone serwery jak Zenka wątroba w pasterki.... 
Pad - Rewelacja!!! Serio, to zupełnie inny poziom grania. Pięknie się nim gra - spusty - rewelacja. 
Konsola mniejsza od PS3 Slim1, fajnie świeci, zgrabna... Podoba mi się, choć faktycznie nie ma jednej nóżki - Japońce zaoszczędzili. 
Instalacja gier - natychmiastowa... 
Wgrywanie reszty w trakcie grania - niezłe jaja... Dla przykładu włożyłem FIFĘ i się wkurzyłem, że gram (bez żadnych możliwości dokonania wyboru) od razu mecz "derby europy".... A po prostu odbywała się w tle instalacja. 
Killzone - piękny 
Ale tnę w BF - rewelacja - oprawa, dźwięk aha a w SP gram na HARD i jestem pewien, że recenzenci i wszyscy co mówią o 4h kampanii, na nim nie grali. 
Świtny jest ten nowy Pad do FPSó.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Remote Play via internet.

www.youtube.com/watch?v=M3Pj4PyJgnA#t=298

Jeszcze jeden powód, by kupić Vitę.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry EA na PS4 oficjalnie za 219zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj już panika, że konsola jest zwalona bo kilka sztuk na kilka milionów się przegrzało... Ciekawe ile było wśród nich przypadków, że ktoś zamknął konsolę szczelnie w szafce i grał bez przerw kilkanaście godzin :) Trzeba poczekać, miesiąc, może dwa i wtedy można wydawać osądy.... Może to akurat wina konkretnej sztuki, a może samego użytkownika. W każdym razie z PS3 też były problemy, a ja na FAT'cie i potem Slimie potrafiłem grać ciągle przez 10h, gdy na zewnątrz temp. wynosiła 30 stopni i do dzisiaj obie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w Polsce to LTE jest jeszcze mało popularne ,ale w najbliższych latach się to pewnie zmieni. Lag jest zauważalny ,ale myślę ,że bez problemu można pograć przy takim necie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 3h snu... 

W skrócie... 

Na początek trochę grzebania z tymi wszystkimi ustawieniami, wszystko prosto i szybko ale przez PSN zajęło dużo czasu, bo przeciążone serwery jak Zenka wątroba w pasterki.... 

Pad - Rewelacja!!! Serio, to zupełnie inny poziom grania. Pięknie się nim gra - spusty - rewelacja. 

Konsola mniejsza od PS3 Slim1, fajnie świeci, zgrabna... Podoba mi się, choć faktycznie nie ma jednej nóżki - Japońce zaoszczędzili. 

Instalacja gier - natychmiastowa... 

Wgrywanie reszty w trakcie grania - niezłe jaja... Dla przykładu włożyłem FIFĘ i się wkurzyłem, że gram (bez żadnych możliwości dokonania wyboru) od razu mecz "derby europy".... A po prostu odbywała się w tle instalacja. 

Killzone - piękny 

Ale tnę w BF - rewelacja - oprawa, dźwięk aha a w SP gram na HARD i jestem pewien, że recenzenci i wszyscy co mówią o 4h kampanii, na nim nie grali. 

Świtny jest ten nowy Pad do FPSó.

 

Napisz lepiej, że coś Ci nie działa bo zaraz znajdą coś żeby się  dopier..lić np. że mieszkasz za granicą... albo, że zniesienie wiz do US znów wisi.. :D

 

a tu kolejna z odkrywanych ciekawostek nt. HW - całkiem możliwe, że nie tylko X720 da się podkręcić..

http://wccftech.com/ps4-apu-apparently-128-hidden-stream-processors-10-power/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w Polsce to LTE jest jeszcze mało popularne ,ale w najbliższych latach się to pewnie zmieni. Lag jest zauważalny ,ale myślę ,że bez problemu można pograć przy takim necie. ;)

 

Gram od 2 lat na internecie mobilnym z PLAY, prędkość 4mb/s w DL i 0,5mb/s w UP i wierz mi na słowo, nawet w BF3 przy pełnym obłożeniu nie miałem żadnego laga.

Pingi mam po 50ms, więc jak na mobilny to nieźle. Także jak LTE jeszcze by mnie objęło zasięgiem to już prawie jak światłowód XD

PLAY już zmienił oferty pod LTE, a do końca roku twierdzą, że będą w całej PL, bo na razie tylko 13 głównych miast.

 

Także jak ktoś nie ma opcji na innego neta to niech się zainteresuje mobilnym, ale najpierw koniecznie niech sobie zrobi ten demo-test co dają na 7 dni.

Koniecznie również zainwestujcie w zewnętrzną antenę, bo jak chcecie jechać na samym modemie w środku domu to ZAWSZE będzie lipton.

 

To tyle z kwestii internetowych, back to the topic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również tak grałem przy pomocy internetu play mobilnego, tylko, że miałem predkosć pobierania 2mb/s Do tego kupiłem router tp-link  tl-mr3420 v1 postawiłem na parapecie ;) i grałem poprzez xbox live(wczesniej mialem xbox360) jak i poprzez psn. Lagi owszem były czasami odczuwalne nie ukrywam, ale głównie dlatego, że niestety łącze komórkowe nie jest stabilne. Mimo wszystko o dziwo grało się dobrze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj już panika, że konsola jest zwalona bo kilka sztuk na kilka milionów się przegrzało... Ciekawe ile było wśród nich przypadków, że ktoś zamknął konsolę szczelnie w szafce i grał bez przerw kilkanaście godzin :) Trzeba poczekać, miesiąc, może dwa i wtedy można wydawać osądy.... Może to akurat wina konkretnej sztuki, a może samego użytkownika. W każdym razie z PS3 też były problemy, a ja na FAT'cie i potem Slimie potrafiłem grać ciągle przez 10h, gdy na zewnątrz temp. wynosiła 30 stopni i do dzisiaj obie działają.

 

No właśnie ciekawe jak to do końca jest na ile wina użytkowników a na ile wadliwy produkt i czy to faktycznie tylko kilka sztuk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podawali 0,4% czyli 1 na 250 nie działała od początku.

Nie wiem na czym miała by polegać wina użytkownika aby popsuć konsolę w 2 dni. Chyba trzeba by owinąć kocem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry EA na PS4 oficjalnie za 219zł!

Gdzie to niby wyczytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×