Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Sony wprowadzając turbo daje wyraźny sygnał posiadaczom tv 1080. Ciekawe co się zacznie dziać z wiatrakami...

Pełen odlot?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marcossik napisał:

Czekam na jakieś pierwszy opinie dotyczące trybu "Turbo", który został wprowadzony a aktualizacji 4.50 na PS4 Pro. Ponoć ma zwiększyć to płynność animacji w grach, w których nie trzymały one wcześniej założonego pułapu (tj. 30 lub 60). Byłym mega szczęśliwy, gdyby okazało się, że wszystkie gry w trybie turbo albo działają w stałych 30 klatkach, albo 60. Nie nastawiam się jakoś mocno, ale czas pokaże jak to działa. 

Ten tryb turbo jest po aktualizacji na PS4 PRO ? Bo ja go na swoim prosiaku nie widzę. Czy może dotyczy on tylko zwykłej PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony wprowadzając turbo daje wyraźny sygnał posiadaczom tv 1080. Ciekawe co się zacznie dziać z wiatrakami...

Pełen odlot?

Dokladnie, trzeba bedzie podjechac do budowlanego po jakies pasy.

MagEllan chlopie daj zyc,w weekend jade na ryby i Wam radze to samo,Leszcz swietnie bierze na spadkach cisnienia. (Pzdr:d)

W sygnaturkach sobie powstawiajcie

"To napisal stary zgred,co ja tam wiem". Co trzeci post.

Doobra bedzie tego z mojej strony, grajmy sobie na czym mozemy w danym momencie, i czekajmy na dobre gry na te konsolki bo tego zdecydowanie brakuje chyba.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Sipap napisał:

Ten tryb turbo jest po aktualizacji na PS4 PRO ? Bo ja go na swoim prosiaku nie widzę. Czy może dotyczy on tylko zwykłej PS4 ?

Musisz dostać się do zamkniętych testów tego softu, jeśli nie zgłaszałeś się to musisz czekać na oficjalne wydanie 4.5, pewnie w Marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnim sprzetem do grania z turbo bylo chyba atari :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo to kolejny po "imprezie" geniusz tłumaczy... Boost to przyspieszenie i można było to po prostu nazwać "Tryb Przyspieszenia" i byłoby normalnie... Ale nie, janusz tłumacz dostał robotę i stwierdził, że go fantazja poniesie... Pewnie to ten od Szklanej Pułapki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Pro :-P

Dla mnie jednak Tryb Turbo lepiej brzmi niż Tryb Przyspieszenia. Taka moja skromna osobista opinia.

Skonam jak teraz pełno testów trybu Turbo na YT. Każdą grę testują :-P Wiedźmin spoko się prezentuje. Zaraz zobaczę jak to wygląda z Killzonem. A grze można wyłączyć blokadę fpsów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta generacja konsol ze stajni Sony, rozpieszcza graczy. W krótkim czasie dostaliśmy PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, a teraz jakieś cuda PS4 Turbo. Z niecierpliwością czekam na PS4 Street Fighter :)

A, no i rozwaliła mnie adnotacja, że należy  „wyłączyć tę funkcję, jeśli podczas rozgrywki wystąpią nieoczekiwane zachowania”.

 

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to beta niekoniecznie ten komunikat będzie w oficjalnym wydaniu. Bloodborne dalej chodzi kiepsko ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seph ma racje,ze takiej rozmowy nie powinno w ogole byc bo to powinno byc standardem a teraz Sony wychodzi na dobrych wujkow i kazdy wzdzieczny ze daje opcje ktora powinna byc od samego poczatku. Ja to zawalam na to, ze musieli wypuscic konsole przed swietami a nie wiele wiecej mieli gotowe,np soft.

Ale tez nie rozukiem prolemu ze trzeba cos tam przestawiac. Jak bedzie dzialalo to raz jeden sie to wlaczy i zapomni o sprawie na zawsze. Z ustawianiem zakresu rgb tez psioczycie ze sa opcje ustawiania?

Chociaz to jak ktos pisze ze bloodborne nie ma roznicy to nie napawa optymizmem..

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo z Bloodborne to nie jest nawet kwestia fps tylko czegoś innego :) trochę z przekory to napisałem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Wiedzmina, to jest to minimum czego chcialem od ps4pro, tam spadki widoczne golym okiem, a teraz jest swietnie. W gta ogolnie jest duzo lepiej, nie zauwazylem spadkow przy przejezdzaniu przez skrzyzowaniu. No a najlepiej dziala AC unity, tak powinno wygladac to od poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doskonale posuniecie Sony z Trybem Truebo! Dawac mie ten updejt!

maxresdefault.jpg

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wreszcie możemy powiedzieć że wyszło prawdziwe PS4 :) , szkoda tylko że już niedługo konkurencja wypluje nową zabawkę. 

Wyścig zbrojeń trwa!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze wypluje może pobudzi to Sony do walki. Teraz w zasadzie są monopolistami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony może pobudzić do walki tylko poteżny wpierdziel i pokazówa jak powinny wygladać uslugi/jak powinno traktować się klienta. Mam nadzieję ze, M$ pokaże klasę pod koniec roku i eksperymenty typu pro odejda w niepamięć.

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odejdą bo przecież scorpio to dokładnie ten sam model sprzedaży. MS mówi już o tym wprost Sony jeszcze nie ale dąży do tego samego. Sprzedaż platformy z iteracyjne zmieniającym się sprzętem. Jakby na to popatrzeć to całkiem fajna koncepcja. Przynajmniej odpadnie kwestia wstecznej kompatybilności.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gnom napisał:

W gta ogolnie jest duzo lepiej, nie zauwazylem spadkow przy przejezdzaniu przez skrzyzowaniu.

Na którym skrzyżowaniu? Bo ja testowałem na dwuch i spadki były, jakieś 2-3 fps. Ciekawe czy DF to wyłapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Neogafie już temat ma 73 strony :-P Jak czytam posty niektórych ludzi to normalnie nóż się otwiera w kieszeni. Jak można być takim tępym okazem i jeszcze chodzić po ziemi. Podludzie nie znają się kompletnie, a jeszcze wypowiadają swoje jakieś durne racje i się kłócą.

 

A na poprawę humoru:

QMJrm6X.gif

 

@vasyndrom, zawsze jestem przygotowany na największą głupotę, ale musi znaleźć ktoś kto wyznacza nowe standardy. Czasami nie wiem co jest gorsze: polski Janusz czy amerykański Janus.

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Neogafie już temat ma 73 strony :-P Jak czytam posty niektórych ludzi to normalnie nóż się otwiera w kieszeni. Jak można być takim tępym okazem i jeszcze chodzić po ziemi. Podludzie nie znają się kompletnie, a jeszcze wypowiadają swoje jakieś durne racje i się kłócą.

A na poprawę humoru:

http://i.imgur.com/QMJrm6X.gif

Czyli nic nowego tego samego doswiadczamy tez i tutaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PS jest jak z parówką i serdelową. To jest to samo badziewie tylko zapakowane w inny papierek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z PS jest jak z parówką i serdelową. To jest to samo badziewie tylko zapakowane w inny papierek.

Założyłeś konto na tym forum żeby pisać takie farmazony ? Teraz pewnie liczysz na to , że wszyscy będą ci bić brawo. Hehe brawo ty.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tryb turbo zamknie usta hejterom i zrozumieją ze pro jest poprostu lepsze, a jak nie to niech sie plują i grają na swoich śmiesznych fatach :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tryb turbo coś daje, ale moja PS4 Pro podczas grania w Dark Souls 3 czasem wchodzi na wysokie obroty wiatraka. Przedtem nie zdarzało się to w tej  grze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×