Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Czy po stronie policji w pozycji distrinctions erned zalicza tylko zlote medale czy wszystko również srebra i brazy? Rajdowiec dopierojak wpadnie zloto a tu nie mam właśnie pewności.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyścig po stronie rajdowca jest nie do przejścia! Tyle nerwów żadna gra mi nie napsuła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyścig po stronie rajdowca jest nie do przejścia! Tyle nerwów żadna gra mi nie napsuła...

 

 

No to nie wiem w co Ty grasz bo ja za pierwszym razem poleciałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie miałem większych problemów, ale przy ostatnim jest jakaś masakra. ;/ Próbowałem i Mustangiem i Enzo zrobić, w obu wypadkach pomimo kilku prób porażka... No i raz mi zglitchowało 200m przed metą, pad prawie pofrunął przez pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie miałem większych problemów, ale przy ostatnim jest jakaś masakra. ;/ Próbowałem i Mustangiem i Enzo zrobić, w obu wypadkach pomimo kilku prób porażka... No i raz mi zglitchowało 200m przed metą, pad prawie pofrunął przez pokój.

 

 

Ja juz nie pamietam czy jezdzilem ale bez problemu za 1 razem sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj koenogseggiem one z dlc darmowego, nie wiem czy jeszcze jest aktualne za free do pobrania ;) sprawdź w pss ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz trzymac się blisko innych rajdowców, nie możesz zostawac w tyle dzieki temu policja skupi sie na nich i będzie Ci łatwiej. Poza tym korzystanie ze stacji naprawczych i uwaga bo tak jak są dość blisko siebie przez cala tarasę tak przedostatnia i ostatnia znajdują się w pewnej odleglości. Ja polecam zestaw broni oparty na prądach i podmuchu wokół auta. Kluczowe trzymanie się w kupie inie dać się zablokować lub przytrzymać policji. Radiowozy sćigają do pewnego momentu i potem masz trochę spokoju i nowe się pojawiają więc lepiej jak najszybciej im uciec żeby nie spowolniłybo wtedy dużo trudniej. Nie pamietam nazwy ale ja jechałem przedostatnim dostepnym autem ( jeśli liczyć koenogsegg oneto trzecim od końca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra informacja, w tym roku nie wyjdzie NFS

Chyba zła :P

Rivals był grą bardzo dobrą poprzednie były również dobre gdzie hot pursuit świetne ale oczywiście jak my gracze znowu mamy źle że co roku wychodzi nfs, buu

"gimbaza" napisze że by chciała pograć w kolejną grę z ich dzieciństwa dlatego tyle głosów na underground 3 ale prawda jest taka że nfs to wyścigi egzotycznymi furami z policją a nie tuning, światełka i inne duperele.

Dla mnie nfs, cod, bf może wychodzić nawet codziennie, jak mi się spodoba to będę kupował a nie jęczał że kolejna gry wychodzi :/ teraz większość jara się gównia.ymi indykami i narzeka/hejtuje/gnoji dobre gry.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia mnie poruszyła. Ale niech te półtora roku pracują nad lepszym nfs, dodając do nich tunery (tylko tuning jak z starego MW nie wiejski z U2). W tym roku w okolicach jesieni wychodzą jeszcze trzy inne poważne ściganki, pewnie EA sobie przeliczyło, że w żaden sposób nie wyjdzie finansowo na tym i chcą podreperować markę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta urzekła mnie Twoja historia :D

Zgodzę się w ostatnim z Tobą że EA spękało bo za duża konkurencja będzie i nfs się nie przebije.

A co do tuningu to dla mnie może nie być, najlepiej grało mi się nfs 3,4 choć te nowsze odsłony tez są niezłe :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj koenogseggiem one z dlc darmowego, nie wiem czy jeszcze jest aktualne za free do pobrania ;) sprawdź w pss ;)

Witam

Pobrałem z Pss i zainstalowałem koenigsegg one wyłączyłem grę bo mi się nie wyświetlił w menu w grupie cars(myślałem że trzeba zrestartować grę) Jak uruchomić by się auto wyświetliło??? przechodzę jeszcze raz NFS i teraz mam akurat 15 poziom. Czy aby u kompletować Speedlist muszę w pierwszej kolejności zakończyć karierę kierowcy?? czy w trakcie kariery też można uzupełniać speedlist??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończysz karierę i poźniej masz możliwość zrobienia pozostałych aż osiągniesz 60 level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos jest chetny, aby wbic trofea dotyczace multiplayera, to zapraszam. id Bor3wicz_maczus.

Jezeli chodzi o NFS, to oczekiwalem gry w pelni arcadowej, aby po pracy, wieczorem moc wlaczyc sobie konsole i przy piwku sie wyluzowac, jezeli ktos tak podejdzie do tego tytulu, to powinien byc zadowolony:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage poziom trudnosci to ja raczej wyluzowuje sie przy gran turismo 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam kogoś do 2 trofeów z mutli.

 

Jesteś chętny pisz zaproszenie do znajomego na DarkShadowPL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale crap w nudniejsze wyścigi to ja jeszcze nie grałem , mogłem drivecluba kupić :P

wbiłem 60 lvl rajdowcami jak se pomyślę ze drugi raz mam wbic ten sam lvl tylko ze policja klepiac te speedlisty w kolko to az odrzuca mnie od wbicia platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem myślac, że to kolejny NFS nic poza tym. Ale po prostu takie nudy a te speedlisty to przegięcie pauki. No i jeszcze to ciągłe wchodzenie do garażu a potem na mapę i wgrywanie... Odrzuciło mnie całkowicie. Gra szybciorem trafiła na allegro i straciłem tylko 10 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale crap w nudniejsze wyścigi to ja jeszcze nie grałem , mogłem drivecluba kupić :P

wbiłem 60 lvl rajdowcami jak se pomyślę ze drugi raz mam wbic ten sam lvl tylko ze policja klepiac te speedlisty w kolko to az odrzuca mnie od wbicia platyny

 

Na szczęście policją leci tak z 1,5-2x szybciej wbicie. Mają łatwiejsze playlisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do szybkiej pomocy przy tych dwóch trofikach online

jak coś zaprosić na psn , nick taki jak w sygnaturce  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam miło się gra, co prawda gram raz na jakiś czas więc tej powtarzalności nie odczuwam. Po za tym są to moje pierwsze wyścigi od czasu Carbona... więc fun z gry mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osobnika, któremu brakuje trofików online lub ewentualnie ma już wbite a chciałby mi pomóc. Ewentualni zainteresowani proszeni o kontakt na PSN, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×