Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że baran co wymyślił, żeby tracić wszystkie punkty + loading do garażu gdy zostaniemy zniszczeni jest dla mnie debilzmem godnym pajaców z EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że baran co wymyślił, żeby tracić wszystkie punkty + loading do garażu gdy zostaniemy zniszczeni jest dla mnie debilzmem godnym pajaców z EA...

 

Ludzie narzekali ze gry sa za latwe ze zero wyzwania to EA wzielo sobie to do serca i na sile utrudnilo gre ;)

A tak serio powiem ze na poczatku tez mnie to wkurzalo, potem przywyklem potem znow mnie to wkurzylo jak byly wyzwania w stylu 200K, 500K speed points w jednej sesji - ale wtedy znalazlem farming spots i tyle.

 

To co jeszcze jest  wkurzajace na maxa to ze gra pcha Ciebie zebys przelaczal sie miedzy jedna kariera a druga - moim zdaniem wynika to z tego ze kariera policmajstra jest po prostu slabsza...

 

Jesli chcesz sobie ulatwic rozgrywke i wkurza Ciebie to ze po rozbiciu punkty ida w niebyt, polecam appke na telefony tablety (android lub iOS) NFS network - mozesz dzieki niej boostowac sobie niektore rzeczy (nitro, zdrowie, teech.poscigowa).

 

No to czekam na jakas Twoja pelna opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to powiem tylko tyle, że autolog i online w tej grze to gówno do potęgi. Nie da się ze znajomym nawet 5 minut pograć bo wywala z tego gówna od EA.

Niech ta pseudo firemka zginie i przepadnie. Nowy NFS z taką usługą będzie kolejnym gownem do kwadratu. Chyba serwery od Sony mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewna osoba potrzebuje pomocy w dwóch trofikach online, a ja nie mam jak pomóc przez najbliższy czas, kto mógłby pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to powiem tylko tyle, że autolog i online w tej grze to gówno do potęgi. Nie da się ze znajomym nawet 5 minut pograć bo wywala z tego gówna od EA.

Niech ta pseudo firemka zginie i przepadnie. Nowy NFS z taką usługą będzie kolejnym gownem do kwadratu. Chyba serwery od Sony mają...

Na ps3 nie miałem problemów z online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w wyprzedaży jako kompletną edycje, polskiego języku na konsolach nie dali? Na PC widzę po YT że jest.

 

Jak poziom platynki wypada tutaj? Grają w to ludzie jeszcze w ogóle po sieci czy już można pomarzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w wyprzedaży jako kompletną edycje, polskiego języku na konsolach nie dali? Na PC widzę po YT że jest.

 

Jak poziom platynki wypada tutaj? Grają w to ludzie jeszcze w ogóle po sieci czy już można pomarzyć?

Polskiego nie ma. Nie wiem czy grają. Była to moja pierwsza gra na PS4. Najgorszy NFS w jaki grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 polski był. Dziwną politykę mają...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w wyprzedaży jako kompletną edycje, polskiego języku na konsolach nie dali? Na PC widzę po YT że jest.

 

Jak poziom platynki wypada tutaj? Grają w to ludzie jeszcze w ogóle po sieci czy już można pomarzyć?

 

NFS:Rivals bylo jezykowym kuriozum wersja na PS3 i PC miala PL a wersja na PS4 nie bo nie i tyle, nie wiem kto to w EA wymyslil ale to nie pierwszy raz gdzie podejmuja conajmniej dziwne decyzje (jak np brak lokalizacji Dead Space 2 i 3 gdzie jedynka takowa miala).

 

Droga do platyny jest dosc prosta, nie trzeba walczyc o 100% ukonczenia gry, trofiki online sa tylko 2 i mozna to zrobic w pare lub najgorszym wypadku nascie minut jesli znajdziesz kogos do pomocy.

 

Gra usilnie proboje narzucac przelaczanie sie miedzy jedna a druga karieria (scigant/policjant) po ukonczeniu wiem nawet czemu o ile w karierze sciganta bawilem sie niezle o tyle kariere policjanta meczylem, zeby tylko zmeczyc.

 

(gre ukonczylem i splatynowalem na PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka normalna, po prostu nie opłaciło się tłoczyć polskiej wersji, gdy na początku konsole miała garstka osób.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka normalna, po prostu nie opłaciło się tłoczyć polskiej wersji, gdy na początku konsole miała garstka osób.

Wysłano z Lumia 920

 

Ty tak serio czy sobie zartujesz?

 

akurat NFS Rivals mialo jedna (max 2 bo UK czesto jest traktowane osobno) wersje, swoja wersje na PS3 kupilem w Szwecji miala polski,  w Niemczech kupil kolega mial polski - ja rozumiem zeby to bylo z pelnym dubbingiem i zeby to zajmowalo kupe miejsca na plycie ale tutaj mamy doczenia z kuriozum gdzie jedna  platforma dostaje wersje bez lokalizacji mimo iz ta jest gotowa w produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hakuna napisał:

panowie można w to grać na podzielonym ekranie?

 

Z tego co pamietam to nie. 

 

Ogolnie na PS4 nie wiem czy sa jakies wyscigi ze split screen. Takie nastawienie na online ze o tej fukcji sie mocno zapomina, wrecz mozna powiedziec ze odchodzi w niepamiec...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by przecenić DLC z autami to pograłbym jeszcze raz bo gra mi się podobała :24_stuck_out_tongue:

Kupiona cyfrówka na premierę za chore pieniądze :) więc trzeba by pograć jeszcze. DLC kompletne droższe sporo niż pełniak z DLC :1_grinning:

 

Ciekawe jak bym kupił wersje kompletną to zastąpi moją wersje zwykła czy będzie jako osobna gra?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need_for_Speed_Rivals_20170521174916_jpg

Na Pro mam problem z teksturami podłoża i gór. Pojawiają się czarne kwadraty i tekstury szaleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś chętny do pomocy z dwoma trofeami online? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączam o prośbę w pomocy z trofikami online .

 

Anyway, ta gra to średniak. Grafika ładna, model jazy też, ale szybko się nudzi, ciągle to samo tylko w innej kolejnosci. Też ten ciagły on-line jest wkurzający, nawet zapauzować nie można zeby się po jajach chociaż podrapać 

 

EDIT: BTW, macie jakieś pomysły jak szybciej nabijać SP points gliniarzem? Bo idzie to niemiłosiernie wolno...

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×