Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie najbardziej wkur... to jak w trybie hot pursuit cisne ile wejdzie predkosc bardzo duza policja na ogonie i nagle złapany prY duzej predkosci na prostej drodze.... masakra...

Jak policja ciśnie 400 km\h a ty 200km\h to musi być uderzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak policja ciśnie 400 km\h a ty 200km\h to musi być uderzenie :biggrin:

ta najniższym mercedesam(psy) a ja/Ty najwyższą bryką(uciekinier)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na dobrej drodze do wbicia pierwszej platyny na playstation (nigdy wcześniej mnie to nie interesowało ale chyba wywiad na pssite mnie natchnął żeby mieć chociaż jedną :)) i zostały mi jeszcze tylko 3 trofea. Level 60 racerem (copem już mam) i te związane z multiplayerem i złapaniem i wygraniem z friendem. Jest ktoś chętny do wbicia sobie nawzajem tych trofeów bo nikt z moich znajomych nie gra w to na ps4. Detale jak coś na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do wbicia sobie nawzajem tych trofeów bo nikt z moich znajomych nie gra w to na ps4. Detale jak coś na PM.

Ja bym mógł Ci pomóc i jak coś to zrobić od razu sobie, jak coś to pisz.

 

"Racerem" mam 22 poziom ale gram powoli bo nie ma żadnej konkurencji i nie ma co się spieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie może czemu gdy uciekam przed policją i jestem juz daleko nagle wskakuje "pościg wznowiony"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra ma takie irytujące zagrywki, ja mam to samo. Najlepiej ich zgubić skręcając w inną drogę bo na prostej będziesz miał tak cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i jest to najbardziej irytująca rzecz w nowym NFSie. Wyścigi są świetne, ale fakt, że za każdym razem trafiam na policję i 2-3 razy dłużej przed nimi uciekam, niż się ścigam odpycha od tej gry :/ Rozumiem, że policja ma być jedną z ważniejszych rzeczy w Rivals, ale bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze wejść do kryjówki w każdej chwili, nawet podczas pościgu. I do tego słyszałem że jak się ucieka przed policją i przejeżdża przez fotoradary z dużą prędkością, to oni się wtedy pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stać w miejscu po wyjechaniu z kryjówki na poboczu i tak zaczną ganiać pojawiając się znikąd.

Irytuje jeszcze to jak jedziemy ponad 300 i niby nie jadą za nami a wystarczy się obrócić i jechać szybko, widać że nikogo nie ma a patrol pojawia się znikąd.

Wiele razy jak jechałem ponad 300 patrol wyskakiwał mi przed autem że nie dało się go ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin wbijaj platynę a nie :D , jest mega łatwa, ja mam jeszcze tylko 10 rang w rajdowcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszę się z tą grą (z innymi też) bo to jedyna samochodówka na konsole :P

Driveclub może będzie 28.02 więc mam czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś aplikacją NFS Network ? Może znajdzie się ktoś miły kto ogarnia o co w tym chodzi i naświetli nieco jaka idea przyświeca temu niezrozumiałemu dla mnie tworowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz aplikacje na telefonie, wchodzisz na mapę gdzie są inni gracze wraz z Tobą i dodajesz nitro, reperujesz :), stawiasz blokady, zagłuszasz. Masz ileś tam punktów na wydanie, jak wydasz to czekasz aż się zregeneruje. Możesz uruchamiać misje np na 60min i potem dostajesz doświadczenie. Możesz ułatwiać lub utrudniać i tak do poziomu 50

Ja znalazłem 1 misje która klikałem cały czas chyba co 2h i w 12-15h zdobyłem 50 poziom. Dostajesz za to chyba 16 zawodów do gry i jak je zaliczysz to 2 bryki dostajesz i malowania.

 

Chyba w miarę zrozumiale napisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzieki za wyjasnienia. A dlaczego jak gralem tylko ze znajomym to obcy ludzie, nie bioracy udzialu w naszej sesji, mieli wplyw na nasze auta ? I vice versa dlaczego jak nie jestem w grze a odpalę aplikację to mam dostep do rozgrywki zupelnie nie znanych mi osob. Jest jakas zasada jak to dokladnie dziala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że aplikacja na Androida wciąż jest w fazie tworzenia w ponad miesiąc po premierze gry... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby móc zagrać rivals w multiplayer na ps4 to wymagana jest subskrypcja ps plus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie noszę się z zamiarem zakupu NFSa na PS4. Powiedzcie czy z obecną nie pewną sytuacją na psn online w tej grze działa sprawnie? Rekordy w autologu, czasy znajomych itp. Zawsze lubiłem się kasować na czasy ze znajomkami i ciekaw jestem jak ten cały autolog działa na PS4..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie i bez problemów :) Wcześniej potrafił rozłączyć i zmieniać grę co chwile, teraz u mnie rzadko to się zdarza. A rekordy znajomych widzisz cały czas, nawet jak w opcjach wybierzesz single player.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam już platynkę, ale na ps3 (tutaj więcej osób się udziela :P ) jak ktoś chce bym pomógł zdobyć to mogę ;) a szkoda że nie dali trofeów za skoki, fotoradary i strefy prędkości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda że nie dali trofeów za skoki, fotoradary i strefy prędkości :sad:

Bardzo dobrze :P nienawidzę w grach jak muszę czegoś szukać czy niszczyć/skakać/przejeżdżać, w rivals osiągnięcia są sensowne i to mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy warto zagrać i zainwestować w multiplayera w rivals ?

Jakie są rozgrywki tzn. czy są wspólne wyścigi online na danych trasach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z mojej strony. Macie też problem z pobraniem DLC "pakiet super gliny" czy jakoś tak? Kupiłem używanego NfSa, w edycji limitowanej właśnie z tym dlc, jak się okazało poprzedni właściciel był na tyle miły, że (chyba) nie wykorzystał kodu (wpisałem na PSV i dlc dodane zostało do mojego konta). Tyle że nie mogę pobrać tego dodatku na ps4 - w bibliotece mam możliwość ściągnięcia natomiast przy próbie wyskakuje komunikat z informacją o braku możliwości pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy warto zagrać i zainwestować w multiplayera w rivals ?

Jakie są rozgrywki tzn. czy są wspólne wyścigi online na danych trasach ?

 

Może fajnie się gra online jeśli ma się jakichś kumpli z którymi można się poumawiać na dane wyścigi ale jeśli gra się z obcymi ludźmi to generalnie wygląda to tak jakby 6 osób grało offline na jednej mapie :) Każdy robi swoje i tylko okazjonalnie wpada się na siebie. Wbiłem platynę wczoraj i może fajnie taki online brzmiał na papierze jednak w rzeczywistości wyszło słabo bo miałem wrażenie że gram offline nonstop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×