Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się też nowe opcje w zakresie dźwięku:

Singularity pewnie będzie skakał z radości, bo można to ustawić jak na screenie poniżej  :biggrin:

Oczywiście trzeba mieć mikrofon na USB (czyli kamerkę albo zestaw do SingStara) - przy karcie dźwiękowej na USB, trzeba się trochę bardziej wysilić...

 

nareszcie coś się ruszyło :biggrin:

aż sprawdzę czy da się na optyczny wyrzucić w końcu dźwięk chatu bo USB to mnie nie ratuje  :biggrin:

 

BTW: zmienili też lekko planszę zamykania PS4: czcionka mniejsza, nowa animacja pokazuje by nie odpinać kabla - trwa wyłączanie :D

  i zmienili 'tryb czuwania' na tryb spoczynku :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a muzę do DriveClub to ścigałeś?

Tak - ścigałem i nawet za nią zapłaciłem na iTunes'ie...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do YT,to dziala mega szybko,nie to co ten badziew tvn player albo yt dla ps3... Jedyne co wkurza to fatalna klawiatura ale da sie przezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do YT,to dziala mega szybko,nie to co ten badziew tvn player albo yt dla ps3... Jedyne co wkurza to fatalna klawiatura ale da sie przezyc.

Ok, ale czy możesz się zalogować na swój profil w aplikacji Youtube ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czy możesz się zalogować na swój profil w aplikacji Youtube ?

Jest opcja sign in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czy możesz się zalogować na swój profil w aplikacji Youtube ?

Bez żadnego problemu, nawet z opcja 2 stopniowej weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila sciagnalem update 2.0 a teraz nie moge sie zalogowac z PSN... ma ktos podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w bf po 2 tyg przerwie chcialem pograc i taki wał... ;) co lepsze nawet gdy juz bylem wpisany do psn w bf wyskoczylo info ze mam sie zalogowac do psn - wylogowalem sie,i ponownie zalogowac sie juz nie moge lol. Tak wiec obecnie cale psn lezy... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pocieszenie, możecie sobie zmienić kolorki w menu ;)

Mi o dziwo PSN działa :biggrin:

@DeX - wygrałeś :P raz się udało przelogować, ale za drugim razem już nw-31194...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie wyloguj i sprobuj ponownie zalogowac... :D u mnie nw-31194-8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nie też leży, dziwne że ściągnęło aktualizację i potem czarna d... - rozumiem że każą sobie płacić za granie online ( PS+ ) ale w takim przypadku usługa powinna działać "troszkę" bardziej niezawodnie.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś przesłać klip na YouTube? Zalogowałem sie, ale ni ch... nie idzie :P

To takie pytanie dla pytania bo odpowiedź raczej juz mi jest wiadoma :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie błąd NW-31201-7, a już myślałem, że znowu po aktualizacji jakiś błąd. A tak chciałem w FUTa zagrać...Fuck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna historia, pierwszy raz od 11 miesiecy uzylem opcji uspienia do ladowania padow, bo tak ladnie to teraz opisali. Hasam sobie po necie na lapku i czytam, ze nie da sie wybudzic, mysle bzdura. No i sie zdzwilem...

 

Ku..a! Po pracy zaktualizowalem sprzet i wszystko pieknie smigalo, lista, sklep, nowe kolorki, jedynie jakis dziwny blad podczas przegladania listy znajomych, ale sam komunikat, nic nie wieszal.

Po paru godzinach nie moge konsoli wlaczyc, wyciaganie kabla, potem odzyskiwanie bazy danych, informacja o mozliwosci utraty danych lub uszkodzenia dysku. W koncu konsola wstaje, sklep nie dziala, lista muli. To juz wola o pomste do nieba!

Jeszcze chwile to zniose, ale ten bol dupy, ktory serwuje nam SONY, powoli staje sie nie do zniesienia, piecze coraz mocniej, pojawia sie grymas na mym licu, wyrazne zniesmaczanie, intensywne uczucie ruchania nas w du...

 

Gdzies pisalo, ze Microsoft wydaje 50% wiecej na marketing od SONY, po co ?? Niech rozesla link do tego tematu...

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pocieszenie, możecie sobie zmienić kolorki w menu ;)Mi o dziwo PSN działa :biggrin:@DeX - wygrałeś :P raz się udało przelogować, ale za drugim razem już nw-31194...

Jak niby zmieniasz kolorki w menu? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza sprawa jest z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Najpierw nie mogłem wysłać (dopiero za 4 razem), a odbierało mi 10 minut. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ludzie uzupełniają się problemami, heh. U jednych działa jedno, a nie działa drugie, a u innych to drugie działa, a nie działa to pierwsze.. Zwariować można. Ciekawe, kiedy oni to ogarną. U mnie wszystko ładnie śmiga, każda funkcja, prócz logowania do aplikacji YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tak zwanym uśpieniu konsoli też nie moglem jej po kilku godzinach w żaden sposób włączyć spowrotem dopiero odłączenie zasilania pomogło. Później odzyskiwanie danych itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem update i po restarcie konsoli wyskoczyło odbudowanie bazy danych, które trwało może z 20sek... Ciepło mi się zrobiło przez chwilę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×