Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach] czy te dziady nie mogą zrobić czegoś porządnie, cholerny update rozpierdolił mi tryb czuwania i nie da się teraz tego gówna włączyć jak się przełączy w standby, żenada nie dość że PSN pada raz w tygodniu to jeszcze update rozpierdala konsole, już nie mówiąc o biedzie funkcji (największy update na ps4 od roku jest mniejszy niż regularne comiesięczne aktualizacje Xboxa) ŻENADA, żałuję że kupiłem to dziadostwo, na xboxie może i bym miał 900p zamiast 1080p ale przynajmniej to jest prawdziwy next gen z mnogością funkcji i porządnym wsparciem i usługą sieciową

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem to zostawienie konsoli w stanie czuwania ( pomaranczowy pasek) konsola zaczeka pulsować na pomaranczowo a nie jak zwykle swiecilo się caly czasy , przez co nie moglem wogole wlaczyc konsoli ani guzikiem ani padem ,

pomoglo kolejne wylaczenie wtyczki , nigdy nie mialem problemow i mysle ze ten soft faktycznie ma jakieś wady.

problem jest raczej taki co oni znow zepsuli ze tak się dzieje

Dokładnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiś och ach związanych z tą aktualizacją ale u mnie żadne problemy nie występują. Teraz przynajmniej fajnie ładuje się lista znajomych. Podejrzewam również, że ten YouTube nie musiał czekać na tą aktualizacje bo to przecież zwykła apka a udostępnili ją dopiero teraz by zwiększyć efekt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu i nie mogę wybudzić konsoli - przecież to jest kurka wodna niemożliwe - ROK PRACOWALI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś mi się dzis przewinęło, że sony radzi na problem z trybem czuwania wypiąć kabel z PS4 na kilka minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa - To jest podsumowanie postrzegania przez SONY jak powinna wyglądać obsługa next gena.

Wyciągnij kabel, odczekaj kilka minut. Poczekaj, aż konsola sprawdzi pliki... Następnie awaria PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wada to zepsucie udostepnienia zrzutów ekranu na facebook , po wyslaniu kompletnie nic się nie dzieje , działa jedynie z galeri zrzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wada to zepsucie udostepnienia zrzutów ekranu na facebook , po wyslaniu kompletnie nic się nie dzieje , działa jedynie z galeri zrzutów

 

u mnie działa, przed chwilą sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We are aware of issues reported by some PS4 users following the release of 2.0, our engineers are investigating. Thanks for your patience.

 

...na tłyterze już wczoraj pisali że zdają sobie sprawę że niektórym różne rzeczy nie działają.

Mi wszystko czego używam akurat działa lepiej niż przed patchem. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na tłyterze już wczoraj pisali że zdają sobie sprawę że niektórym różne rzeczy nie działają.

Mi wszystko czego używam akurat działa lepiej niż przed patchem. 

ręce opadają jak widzę te ich informacje .... wiedza update nad którym pracowali z 8 miesięcy na pewno . ja.... ;-)

fix powinien być tego samego dnia. !

u mnie na PS3/4 zawsze bylo wszytko ok ale jak widać się skończyło :)

 

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy_Chaz

Powiem szczerze, że akurat tutaj się nie czepiam.

Pracujesz nad czymś długo, do tego symultanicznie nad kilkoma rzeczami na raz, na pewno są od tego osobne teamy ... w warunkach "laboratoryjnych" wszystko jest OK ale wypuścisz do ludzi i przestaje działać bo nie przewidujesz czynnika ludzkiego i wszystkich warunków użytkowania. To akurat jest normalna kolej rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy_Chaz

Powiem szczerze, że akurat tutaj się nie czepiam.

Pracujesz nad czymś długo, do tego symultanicznie nad kilkoma rzeczami na raz, na pewno są od tego osobne teamy ... w warunkach "laboratoryjnych" wszystko jest OK ale wypuścisz do ludzi i przestaje działać bo nie przewidujesz czynnika ludzkiego i wszystkich warunków użytkowania. To akurat jest normalna kolej rzeczy. 

właśnie ze nie może być a przynajmniej Sony nie powinno sobie pozwolić na takie rzeczy , np apple ost. zepsuło iphony ale na 2 dzień była już poprawka jak się domyślam sony zajmie to trochę czasu a to nie jest poprawka miesięczna tylko pracowali nad nią długo więcej zepsuła niż dodała.

Osobiście mnie to ani ziębi ani grzeje bo i tak nie ma na razie w co grac a i nie mam tylko jednej konsoli no ale ... jak juz wspominałem ręce odpadają ,nie widziałem już długo zęby np MS miał takie problemy , u sony to codzienność...

jak nie soft to gra jak nie gra to PSN.

moim zdaniem dowodzi to tylko tego ze nic się nie nauczyli z poprzedniej generacji, i już niedługo stracą swoją przewagę a szkoda bo zawsze lubiłem PS

Trzeba spojrzeć na to racjonalnie i porównać jak jest z innymi.

no chyba ze się ma tylko jeden sprzęt i jest to właśnie PS4 ;-)

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania się konsoli w trybie spoczynku to problem pojawia się w momencie jak konsola instaluje coś w nim, same przejście w tryb nie zawiesza konsoli no i teraz wzbudza się dużo szybciej niż przed aktualizacją.

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna appka YouTube, wczoraj ze dwie godz się bawilem i lukalem yt na TV :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube na tv.... tez mi nowość

 

nie że nowość ale jest zdecydowanie lepsza i szybsza niż ta na PS3 (dedykowana, nie z przeglądarki)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cwir,

Jemu (pewnie) chodziło o to że prawie wszystkie Smart TV mają dedykowaną appkę którą (jak i zapewne w PS4 - nie sprawdzałem jeszcze) można sterować i zarządzać z telefonu/tabletu.

Odpalam YT na telefonie, klikam filmik i wyślij na TV - od razu YT mi się przełącza na TV i gra to co mu kazałem z telefonu :P

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, mój TV nie jest smart, ostatni dumny model z ery głupich telewizorów więc YT na TV musi być przez coś odpalane :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, przez 5 stron ktoś narzeka, że nie ma dostępu do psnu :).

Ja mam, soft świetny, z wybudzaniem nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, przez 5 stron ktoś narzeka, że nie ma dostępu do psnu :).

Ja mam, soft świetny, z wybudzaniem nie ma problemu

Ja tak samo. Ciekawe od czego to zalezy ze jeden nie ma problemow a drugi ma.I jakim cudem przeoczyli takie błedy? No chyba ze na jednej konsoli to testowali... :DDD

 

Swoja droga na xboxie jest ciekawa akcja, nie orientuje sie czy dla wszystkich ale pewnie tak, w kazdym badz razie MS wypuszcza bete softu, wiadomo jak tysiace ludzi sciagnie to komus moze bledami posypac, wiec przed obowiazkowa aktualizacja moga bledy tego softu poprawic. Inna sprawa, ze pod wzgledem zawartosci aktualizacje XO bija na glowe te od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narzekacie to zmieńcie przynajmniej nazwe tematu na "PS4 Firmware i jego skutki" :)

Oczywiście taki żart.

Rada jest prosta, po prostu nie włączajcie konsoli w stan czuwania do czasu kiedy naprawią ten błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, przez 5 stron ktoś narzeka, że nie ma dostępu do psnu :).

Ja mam, soft świetny, z wybudzaniem nie ma problemu

 

no i właśnie tak to wygląda, soft jest git, szybszy, z nowymi funkcjami, działa bez zarzutu, PSN łączy normalnie. więc osoby którym śmiga bez zarzutu (których zapewne jest znaczna większość) nie mają tu co pisać :). ale ci którzy mają problemy napiszą więc dla czytającego temat wychodzi że FW jest kupa. nie bronię tu Sony, nie neguj ę tych problemów ani nic takiego, absolutnie nie powinno ich być i powinni łatać te błędy czemprędzej. ale u mnie też wszystko jest tip top. jedyny problem był z logowaniem w apce YT i uploadem filmików na YT, ale dostałem dziś tipa że trzeba w przeglądarce na koncie google usunąć zezwolenia dla PSN i zalogować się od nowa na konsoli. i działa.

Dzień trzeci.Dalszy brak dostępu do psn :)

 

a próbowałeś cokolwiek z tym robić? np ustawić od nowa połączenie z netem, resetować router czy sprawdzić w przeglądarce lub na innym koncie? nie mówię że to ma pomóc ale cokolwiek.. innym działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×