Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 ale dostałem dziś tipa że trzeba w przeglądarce na koncie google usunąć zezwolenia dla PSN i zalogować się od nowa na konsoli. i działa.

 

Gdzie to zrobić, jeżeli można dokładniej :biggrin: Mike Cwir :D

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie tak to wygląda, soft jest git, szybszy, z nowymi funkcjami, działa bez zarzutu, PSN łączy normalnie. więc osoby którym śmiga bez zarzutu (których zapewne jest znaczna większość) nie mają tu co pisać :). ale ci którzy mają problemy napiszą więc dla czytającego temat wychodzi że FW jest kupa. nie bronię tu Sony, nie neguj ę tych problemów ani nic takiego, absolutnie nie powinno ich być i powinni łatać te błędy czemprędzej. ale u mnie też wszystko jest tip top. jedyny problem był z logowaniem w apce YT i uploadem filmików na YT, ale dostałem dziś tipa że trzeba w przeglądarce na koncie google usunąć zezwolenia dla PSN i zalogować się od nowa na konsoli. i działa.

 

a próbowałeś cokolwiek z tym robić? np ustawić od nowa połączenie z netem, resetować router czy sprawdzić w przeglądarce lub na innym koncie? nie mówię że to ma pomóc ale cokolwiek.. innym działa..

Tak,był reset routera,próbuje zrobić nowe połączenie z netem lecz wywala błąd serwera DNS(NW-31253-4)Spróbuje ustawić inne Dnsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyciągania kabla z konsoli, by ją włączyć... Doszedł kolejny problem... PS nie może wysłać "plików" na dysk internetowy... Wywala się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam zezwoleń dla PSN a też nie mogę się zalogowac. DarkShadow, jak Ci się uda to daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam zezwoleń dla PSN a też nie mogę się zalogowac. DarkShadow, jak Ci się uda to daj znać :)

 

spróbuj zuploadować jakiś filmik na YT. tam proces logowania przechodzi dalej niż w apce YT. ja na początku najpierw chciałem się po prostu zalogować w apce i był błąd. potem próbowałem upload i logowanie do konta google doszło dalej niż w apce ale przy uploadzie był error. wtedy pomogło to usunięcie pozwoleń.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O,wlasnie wykrylem zarcik od Sony w moja strone.

 

Zawsze jak cos pobieram to zostawiam konsole w trybie czuwania,bo z moich obserwacji wynika, ze pobiera sie wtedy szybciej. Tak wiec logicznie ZAWSZE mialem zaznaczona opcje polaczenia z netem w trybie uspienia...Teraz pobieralem alphe evolve, zostawilem konsole na ponad godzine w trybie czuwania, wracam mysle fajnie chyba sobie pogram... i taki wał, bo aktualizacja sama mi odznaczyła opcje połączenia z netem w trybie czuwania, brawo Sony  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zuploadować jakiś filmik na YT. tam proces logowania przechodzi dalej niż w apce YT. ja na początku najpierw chciałem się po prostu zalogować w apce i był błąd. potem próbowałem upload i logowanie do konta google doszło dalej niż w apce ale przy uploadzie był error. wtedy pomogło to usunięcie pozwoleń.

 

Potwierdzam po usunięciu uprawnień w apce YT nie mogłem się zalogować, ale jak chciałem przesłać klip na YT to się normalnie zalogowało i potem z automatu w apce byłem zalogowany więc działa dzięki Big Mike!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O,wlasnie wykrylem zarcik od Sony w moja strone.

 

Zawsze jak cos pobieram to zostawiam konsole w trybie czuwania,bo z moich obserwacji wynika, ze pobiera sie wtedy szybciej. Tak wiec logicznie ZAWSZE mialem zaznaczona opcje polaczenia z netem w trybie uspienia...Teraz pobieralem alphe evolve, zostawilem konsole na ponad godzine w trybie czuwania, wracam mysle fajnie chyba sobie pogram... i taki wał, bo aktualizacja sama mi odznaczyła opcje połączenia z netem w trybie czuwania, brawo Sony  :thumbsup:

Właśnie miałem o tym pisać :P

Evolve rusza chyba od kutra dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym pisać :P

Evolve rusza chyba od kutra dopiero?

Nie wiem, tak czy siak parodia z tym wylaczeniem neta... moze taki myk zeby serwerow nie przeciazac :DDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, tak czy siak parodia z tym wylaczeniem neta... moze taki myk zeby serwerow nie przeciazac :DDDDDDD

Nie nie, coś ty, przecież PSN działa świetnie.  ...to wszystko na pewno działania pro ekologiczne i oszczędzanie energii. ;) :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Big Mike!!!

 

dziękuj @m0rph -iemu który gdzies wyczaił info o tych uprawnieniach  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej,przyznaje - o ile wczesniej gdy zarzucalem konsoli tryb czuwania wszystko bylo ok,tak teraz gdy sciagam evolve nie da sie juz jej wlaczyc XD gj sony. Nie sciagajcie w trybie czuwania bo bedziecie musieli uzyc magicznego sposobu na wlaczenie jej, czytaj odetnij od zasilania i se poczekaj...

A co ona odstawia po wlaczeniu jej gdy zabralo sie jej prad w trybie czuwania to szkoda gadac.Mieli i mieli,ma sie wrazenie jakby sie ze 3 razy wlaczala i wylaczala. Ale to szajs jest,omg.

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia moja córa "Fenks"  :thumbsup:

Wypróbuję po powrocie z pracy.

Działa metoda. Spróbowałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie wysłać coś na YouTube'a czy to ponad siły tej konsoli?

 

edit. Dobra, znalazłem sposób. Idzie coś wysłać, ale trzeba było pogooglować. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ale wysyła w moim przypadku 3x dłużej niż z poziomu PC.

 

No i dopadła mnie dziś niemoc uruchomienia konsoli ze stanu czuwania. Dioda pomarańczowa migała (w tle wysyłał się klip na YT), kontrolerem nie dało rady uruchomić, guzikiem też nie wyjęcie płyty tylko pikało :) Kabel off i on, sprawdziło pliki a potem bezczelnie ostrzegło aby tego nie robić gdy dioda miga i coś tam bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sprawdziłem czy w mojej konsoli występuję magiczny błąd braku reakcji po przejściu w stan czuwania i okazało się, że... tak.

Z ciekawości zadzwoniłem na infolinie żeby dowiedzieć się co powiedzą. Pan powiedział mi, że jedyny sposób to... odpiąć zasilania, na co powiedziałem, że może się to wiązać z uszkodzeniem dysku (całą rozmowę nagrywałem). Pan powiedział, że zdaje sobie z tego sprawę ale to jedyny sposób rozwiązania tego problemu. Wyłączyłem konsole z prądu, włączam i zero reakcji co nieco zaniepokoiło i mnie i Pana z infolinii ale za trzecim razem konsola "wstała". Na moje pytanie czy to jednorazowy wyskok czy nie brać konsoli w stan uśpienia dopóki nei wyjdzie łatka Pan powiedział "miejmy nadzieję, że to jednorazowa sytuacja". Także nie polecam włączać trybu uśpienia bo sony samo nie bardzo wie na ten moment dlaczego ten problem występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra. dam Wam małego tipa bo mam wrażenie że tylko ja na to wpadłem jak czytam ten temat. i proszę sobie nie myśleć że się tu wymądrzam czy coś... po prostu jakoś tak instynktownie czytając o problemach innych z nie włączaniem się konsoli ze stanu spoczynku PRZESTAŁEM ZOSTAWIAĆ KONSOLĘ W STANIE SPOCZYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

 

ja wiem że Sony dało dupy, jak zwykle zresztą, aż ręce opadają. ale nie ogarniam po prostu jak można chcieć sprawdzić czy akurat mi się konsola też nie włączy i będę musiał ją restetować wyciągając z niej kabel, po czym dzwonić do supportu żalić się cynicznie boogie ducha winnemu pracownikowi na telefonie i czekać czy coś na to poradzi......  :fool:

 

jak jest dziura w drodze która może urwać koło to wjeżdżasz w nią bo nie powinno jej tam być???

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra. dam Wam małego tipa bo mam wrażenie że tylko ja na to wpadłem jak czytam ten temat. i proszę sobie nie myśleć że się tu wymądrzam czy coś... po prostu jakoś tak instynktownie czytając o problemach innych z nie włączaniem się konsoli ze stanu spoczynku PRZESTAŁEM ZOSTAWIAĆ KONSOLĘ W STANIE SPOCZYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

 

ja wiem że Sony dało dupy, jak zwykle zresztą, aż ręce opadają. ale nie ogarniam po prostu jak można chcieć sprawdzić czy akurat mi się konsola też nie włączy i będę musiał ją restetować wyciągając z niej kabel, po czym dzwonić do supportu żalić się cynicznie boogie ducha winnemu pracownikowi na telefonie i czekać czy coś na to poradzi......  :fool:

 

jak jest dziura w drodze która może urwać koło to wjeżdżasz w nią bo nie powinno jej tam być???

Nie ma potrzeby wyciągać kabel. Można przez ok. 20 sekund przytrzymać przycisk włączania na konsoli. Wymusi to jej zamknięcie. Efekt chyba podobny jak z wyciągnięciem kabla, ale może mniej szkodliwy. Nie wiem.

Spróbuj sprawdzić czy problem z wybudzeniem konsoli występuje jak przed przełączeniem jej w tryb czuwania wyjmiesz płytę z napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra. dam Wam małego tipa bo mam wrażenie że tylko ja na to wpadłem jak czytam ten temat. i proszę sobie nie myśleć że się tu wymądrzam czy coś... po prostu jakoś tak instynktownie czytając o problemach innych z nie włączaniem się konsoli ze stanu spoczynku PRZESTAŁEM ZOSTAWIAĆ KONSOLĘ W STANIE SPOCZYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja wiem że Sony dało dupy, jak zwykle zresztą, aż ręce opadają. ale nie ogarniam po prostu jak można chcieć sprawdzić czy akurat mi się konsola też nie włączy i będę musiał ją restetować wyciągając z niej kabel, po czym dzwonić do supportu żalić się cynicznie boogie ducha winnemu pracownikowi na telefonie i czekać czy coś na to poradzi...... :fool:

jak jest dziura w drodze która może urwać koło to wjeżdżasz w nią bo nie powinno jej tam być???

049012dd3b682444270daa12f4c72bbd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz Impacta z polskimi znakami? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×