Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja apeluje aby zostawic... Ja tego toru nie znam i szykuje sie takie drugie GP Australii... ale tym razem wstane wczesniej i pocwicze.

 

Nie mniej mam wazniejsza rzecz. Mianowicie wiele juz bylo dyskusji na temat dopisywania do listy... do glownej do rezerwy albo pytania o to kto jest juz glownym graczem a kto rezerwowym.

Zrobilem wiec taka mala symulacje. Z faktu ze juz powieniem spac wiec pelnego obrazu wam nie przedstawie ale generalnie chodzi o to ze liczylem ten sezon i ludzi nieobecnosci (niedokonczony wyscig uwazam ze wyscig odbyty zatem ktos sie stawil na 21.00 w niedziele). To bylo najwazniejsze kryterium, Potem popatrzylem na fakt kto i ile punktow zdobywal gdy byl na wyscigach... No i wyszlo cos takiego...

 

Chcialbym aby na nastepne 2 wyscigi taki byl konspekt ze ktos kto zobaczy siebie w tabelce ponizej odrazu przy zglaszaniu sie do wyscigu wpisywal sie na odpowiednie miejsce.

 

149258_674690145922256_710562732_n.jpg

 

Pozatym rowniez myslalem o tym aby zaproponowac Sieniowi taki uklad... w zwiazku z faktem ze to on ma pierwszy post w naszym temacie chcialem mu zaproponowac aby zrzekl sie swojego konta i zalozyl nowe...(z tego co wiem na forum nie ma wielkich przywileji z tytulu ilosci postow)... Powod tego jest prosty... Sieniu jesli nie ma nic przeciwko zaklada sobie nowe konto znowu na sieniu (bo jego stare/obecne  konto zmienia nazwe na... ogolna, ale o tym za chwile) i funkcjonuje na forum jak dawniej.

 

Natomiast to konto z ktorego sie zrzekl zostaje "otwarte" dla osob ktore bardzo duzej mierze zarzadzaja tematem mala liga gt6... (Ino, Kowal, sieniu, Error, Elmijo)... to znaczy zmieniamy nazwe z sieniu na np MalaLigaLTE, ladujemy jakies haslo znane tylko tym 4 osobom i gdy bedzie trzeba cos napisac w 1 poscie to te osoby beda mogly to zrobic.. spowoduje to ze bedzie pierwszy post latwiejszy w ksztaltowaniiu...

 

Oczywiscie jest pytanie zasadnicze co na to panowie admini... oraz czy da sie zmienic emaila bo w przeciwnym razie wszystko do sienia jakies pw i inne elementy beda szly...

 

No chyba ze macie inne pomysly to jestem otwarty na kontrpropozycje... bo mysle ze warto cos z tym fantem zrobic...

 

Al right ide spac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie error, tyle tylko że nie ma możliwości zmiany LOGINu na inny z poziomu użytkownika. Reszta jest wykonalna i nawet sensowna.

Trzeba uderzać do ojców derektorów" w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całkowicie bezsensu jest kazanie sieniowi aby zrzekł się konta. Według mnie to nie wchodzi w grę. Lepiej załóżcie teraz nowe konto o nazwie jakiej chcecie i stwórzcie nowy temat, tak jak było to proponowane kiedyś. Możecie nawet poprosić jakiegoś moda aby przekopiował część postów, albo sami wklejcie co najważniejsze, jakieś ostatnie wyniki czy coś. Całości i tak nie trzeba przenosić bo i po co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowe tory to jestem jak najbardziej na tak. Chodzą tylko słuchy że ascari jest trochę zbugowane. Są podobno jakieś myki gdzie można bardzo łatwo zyskać kilkanaście sekund, lub stracić okrążenie bo gra coś błędnie interpretuje. Do tego dochodzi podobno niewidoczna ściana po wyjeździe z pitlane (nie dla wszystkich) a w nowej formie pitów jest od zatrzęsienia. Mówię co słyszałem, nie sprawdzałem na własnej skórze. Uwielbiam jeździć po pętli północnej ale ścigać się już niekoniecznie ze względu na ekstremalnie trudne wyprzedzanie. Do tego dochodzi problem kwalifikacji, ile miały by trwać by dać każdemu minimum 3 okr?

Co do forum to administratorzy przecierz mogą usuwać posty, wystarczy napisać prośbę do któregoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko żeby ktoś oddał swoje konto. Lepiej załozyć nowe i nowy temat od nasepnego sezonu, który i tak zaczyna sie za półtora tygodnia. a jeśli chodzi o sciganie na zielonym to nie wyobrazam sobie tego w lidze, choć podejrzewam, że każdy lubi ten tor. Wychodze popracować piękna pogoda jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Ascari i niezaliczania kółka to wielokrotnie miałem to w singlu, gdy przestrzeliwałem ostry, ślepy zakręt w lewo, ostatni na torze, przed prawymi które prowadzą na prostą start-meta. Poleciałem tam w chabazie i nagle w połowie zwiedzania pobocza spadłem na ostatnią pozycję, właśnie przez cofnięcie kółka.

To samo mi się przytrafiło na samym początku, gdy przestrzeli się pierwszą szykanę i leci bezwładnie w dół po trawie czy co tam jest na poboczu, nie ma jak wrócić na tor, więc człowiek chce jakoś po zakręcie już wrócić powolutku, a kółko i tak zostało mi cofnięte. Takie sytuacje miałem do miesiąca po premierze, nie wiem jak to teraz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczycie jak stare baby. Zrobi się testy będzie wszystko wiadomo.

A na Nurbie ścigalem się nie raz i nigdy problemu nie było z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error nie kombinuj z przejmowanien konta sienia. Napisz do Patricko z prosba o zamkniecie tego tematu i otworz nowy temat gdzie bedziesz mial pierwszy post, ino napisze drugi post, albo nawet lepiej zalozyc konto MALA LIGA i dogadac sie z zarzadcami zeby mozna bylo odpowoedni temat zalozyc z tego konta.

Tak informacyjnie, moze od przyszlego tygodnia uda mi sie wrocic do scigania, ale to jeszcze nie do konca pewne :)

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jeszcze miejsce w waszej lidze?

Podbijam! Zapewniam frekwencję na poziomie 99%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andryush jak widac z tabelki ktora znajduje sie powyzej w wiadomosci od errora sa 24 osoby ktore jezdza w miare regularnie.

Rezerwa zawsze stoi otworem wiec na spokojnie bedziesz w niej zapisany tylko error lub ino musza to uwzglednic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andry. Bedzie lista na nastepny niedzielny wyscig to odrazu sie zapisz w grupie rezerwowej. tak jak mowie z glownej listy czesto 2-4 osob nie ma wiec bedziesz mial szanse... a ze dajesz 99% to szybciutko wbijeesz sie na glowna.. pozatym od nowego sezonu wszyscy startuja z pozycji rezerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie panowie zróbcie nowy temat bo ja i tak bede jeździł w kratkę ze względu na częste wyjazdy w delegacje i łatwiej bedzie nam wszystkim sie odnaleźć w nowym temacie niż grzebać tutaj a ja nie zawsze bede miał czas na poprawki na pierwszej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem wczesniej, kontak z glowno dowodzacym Patricko i ustalic z nim jaka forme mialoby to wszysto przyjac :) mysle ze konto MALA LIGA byloby idealnym rozwiazaniem, pytanie jak sie na to zapatruje gora biorac pod uwage regulamin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjalem nalezyte kroki...Niedlugo dam wiecej info... ale teraz powoli wchodzi to w podziemie... Osoby zainteresowane beda powiadomione..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli... musimy wiedziec ze Patricko albo inny modzik przeniesie nam caly temat do nowego...

 

Panowie dobrze by bylo na sucho juz przygotowac dobrze zbudowany post 1.  Ktos sie podejmie...??

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbuduje wszystko ladnie jak juz powstanie nowy temat.

Error a jest w ogole sens wszystko przenosic? Moze lepiej zamknac ten temat i otworzyc nowy i z czystej karty wystartowac :) Taki nowy poczatek, MALA LIGA LTE 2.0 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robimy zapytanie do wszystkich.. PROSZE ODPWIADAC SZYBCIUTKO... GLOSOWANIE KONCZYMY JUTRO WIECZOREM... OPCJE SA DWIE... ZACZYNAMY OD NOWA CZY PRZENOSIMY TEMAT ??

 

Ja mowie robimy mala lige 2.0 GTI

 

Dodatkowo... prosze kogos aby zbudowal poradnik jak radzic sobie z problemami w GT6, chodzi o polaczenie... Te dane o DMZ o odsiwerzaniu o  czyszczeniu cachu.. itp itd...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 2.0 tdi :P większość wpisów jest zbędna, foty są w razie czego na fb, można przenieść jedynie informacje co do poprzedniego naszego eventu toyotą, chociaż podsumowanie a reszta się sama zbuduje w raz z postępami w dalszych wyścigach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najrozsądniej będzie zacząć od zera.... Mała Liga GT6 - L.T.E. ( w GT5 mieliśmy ją rok temu i wcześniej ale w innym wydaniu ;) )

Przenoszenie postów może tylko "zdezorganizować" cały temat. Jedyna słuszna opcja to (za zgodą sienia) skopiowanie z kosmetycznymi poprawkami pierwszego posta obecnego tematu. Można też zbudować go na zasadzie całej historii naszej Ligi tak aby każdy kto nas odwiedzi miał czarno na białym gdzie wlazł i z kim przyjdzie mu rywalizować - mam na myśli podanie wyników po każdym wyścigu w miniaturce (coby foty nie zawaliły posta). Na końcu posta tabelka autorstwa Rholka w pełnych wymiarach. Dzięki temu każdy uczestnik i gość będzie miał podane "na tacy" i nie będzie trzeba przekopywać się przez 1538 stron - bo tyle osiągniemy jak weźmiemy się ostro do roboty Panowie ;)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej "archiwum" zrobić ładnie w drugiej wiadomości temat? Wtedy wszystko co trzeba wiedzieć będzie w pierwszym post'cie natomiast to co już było to będzie w drugim. Najpierw niech nam się prezesi wypowiedzą czy damy radę wszystko zrobić zgodnie z pomysłami.

 

Error wrzuć na najbliższe dwa wyścigi jeszcze kogoś z rezerwy na moje miejsce z listy głównej. W tą niedziele nie ma mnie jeszcze napewno, za tydzień może się pojawię ale to raczej tak 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej "archiwum" zrobić ładnie w drugiej wiadomości temat? Wtedy wszystko co trzeba wiedzieć będzie w pierwszym post'cie natomiast to co już było to będzie w drugim.

W sumie racja - w takim razie dobrą opcją będzie wykorzystanie "spoilera" na końcu całego posta zatytułowanego Archiwum Małej Ligi LTE.

Zaoszczędzimy w ten sposób masę miejsca i nie będzie tak pstrokato....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE 2.0 wszystko od nowa. Nowa jakość i świeżość.

lub inna opcja, którą proponuję to przenieść wszystko na facebooka. Wtedy nie jesteśmy od nikogo uzależnieni i sami dla siebie jesteśmy Panami. Zapisy na wyścig w komentarzach, jest to też jakaś opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy fejsa mają, a ci co mają niekoniecznie chcieliby korzystać. Poza tym fb to zamykanie się na ludzi. Tak widać na forum, że coś się dzieje i przyciąga to nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×