Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

exp a gdzie to sie ustawia? teraz latalem troche z pistoletem na dm druzynowym kilka zabilem osob no i pkt dalej na dole stoja do odblokowania kolejnej broni ; /

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Options, a pozniej kwadrat i tam wybierasz. Ogolnie po okolo 100 h normalnej gry, wszystkie pistolety bedziesz miał odblokowane :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dostać trofeum za punkty to trzeba je zrobić podczas normalnej kampanii czy można na "powtórce". Pytam bo wybrałem łatwy poziom zrobiłem ponad 11k punktów i nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wracac, na latwym zaliczalem wszystko.

 

panowie mam pytanko z tym wygraj na kazdym trybie rozgrywki. otoz wygralem i nic mi nie dodalo  ; / trofeum nie wpadlo. w fladze i powietrznej bitwie pisze mi ze nie mam cos tam.. podejrzewam ze chodzi o china rising.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze wygrales w kazdym trybie? Moze tdm i sdm ci sie pomylily? Bitwy powietrznej do tego trofeum nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaa, sprawdzałem kolego battleloga i sa tam wszystkie 7 mapek które sa podane i mam je wygrane, czyli nie wiem o co teraz chodzi z tym;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn tryby przepraszam za wprowadzenie w błąd. Tylko nie mam nitwy powietrznej no i flagi bo nie mam aktualnej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz czy masz po baretce za każdy tryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wam pomoże to jak chcecie zdobyć pistolet M1911 to używajcie zwiększonego expa to przyspieszy zdobycie tego pistoletu.

 

A u mnie platynka wbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wam pomoże to jak chcecie zdobyć pistolet M1911 to używajcie zwiększonego expa to przyspieszy zdobycie tego pistoletu.

 

A u mnie platynka wbita.

parę postów wyżej to pisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

został tylko pistolecik i platynka leci. mam juz 4 odblokowany, ale gdzie dokladnie jest ten exp? sorry za pytanie ale nie moge tego znalezc.. ;D tylko dodatki dodaje do pistoletow..; p

 

prosze o mala rozpiske, bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Alternatywnie: Główne menu -> Mój Żołnierz -> Postępy Żołnierza -> Broń. Ogólnie jest to najbardziej wkurzające trofeum i zarazem najtrudniejsze do zdobycia. Nie wspominając co się dzieje z kill ratio... Zdarza mi się kończyć deadmatch ze statami 2/10... koszmar. Jeszcze chwila i odblokuję G18, oby było lepiej.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UP Ja miałem i 0:20 :biggrin: co tam ratio :biggrin:

 

został tylko pistolecik i platynka leci. mam juz 4 odblokowany, ale gdzie dokladnie jest ten exp? sorry za pytanie ale nie moge tego znalezc.. ;D tylko dodatki dodaje do pistoletow..; p

 

prosze o mala rozpiske, bede wdzieczny

 

EXP dodajesz gdy w dowolnym momencie gry online wciśniesz na padzie options -> i kwadrat

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione trofeum :D

został tylko pistolecik i platynka leci. mam juz 4 odblokowany, ale gdzie dokladnie jest ten exp? sorry za pytanie ale nie moge tego znalezc.. ;D tylko dodatki dodaje do pistoletow..; p

 

prosze o mala rozpiske, bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na trofeum Saper :srebro: - Dostarcz 5 bomb w trybie Unicestwienie ? Sam w życiu tego nie zrobię:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ost trofeum, ranga 25. mam 11. na jakim trybie najlepiej grac aby szybko xp wpadalo?? ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Twoje posty zaczynają mnie naprawdę irytować...

Za chwilę zaczniesz zadawać pytania jak odpalić grę z napędu.

Ogarnij się i weź pograj i sam oceń gdzie leci najwięcej punktów, gdzie jest najlepsza zabawa z grania.

 

Kto chętny na trofeum Saper :srebro: - Dostarcz 5 bomb w trybie Unicestwienie ? Sam w życiu tego nie zrobię :biggrin:

 

A masz dodatek jakiś?
Bo można to łatwo i szybko zrobić na mapach z dodatku, gdzie praktycznie nikt nie gra.

Wystarczy poczekać na te kilka osób, a potem szybki run po bombę i podłożyć.

Bez problemu to ogarniesz, możesz nawet próbować na podstawowych mapach i pustych serwerach, ale te się mimo wszystko zapełniają bardzo szybko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko udało się! :) Troszkę się namęczyłem, ale czego nie robi się dla platyny :D Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sklepie można pobrać dodatek, który odblokowuje wszystkie bronie krótkie, a ja się tak męczyłem.. Mimo wszystko platynka zaliczona :)

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam problem z trofeum "Niszczyciel"...Już wszystko ok.

Edytowane przez sirslavko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytamie odnosnie trofeow wilk i grabarz, trzeba przechodzic cala gre na wybranych poziomach czy tylko ostatnia misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to zrobie to wpadnie odrazu wilk grabarz arsenal i na wydokosci zadania? Wszystkie przedmioty juz znalazlem na latwym

Edit

Wszystko wpadlo, zostalo tylko pobiegac troche z pistoletem i bedzie pierwsza platyna :)

Edytowane przez MatSzo92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×