Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety usługa wraz z nową konsolą płatna, nie zagrasz w FIFE przez neta bez PS+, nawet w FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Fifą. :) Kiedy włączam wirtualne kluby i później chcę wejść do FUTa lub sezonów, muszę ponownie włączyć grę, inaczej nie chcą się wczytać. Podejrzewam że to może być problem z aktualizacją. Miał ktoś taki problem albo wie jak ten problem rozwiązać? Jak usunąć z konsoli aktualizację gry?

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.!!

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE ludzi/kluby którzy grają w wirtualne kluby na PS4 do głosowania na stworzenie Ligi FVPA na ps4 .!!

Zapisywać się nazwą klubu z dopiskiem ps4 ,oczywiście uprzednio trzeba się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie Chrisa de la Rosy, jak to wszystko wygląda po kilku tygodniach grania? Wrzutki, główki, L1 + trójkąt, skrypty, handicap, momentum... Jak byście mieli tak procentowo porównać ten cały chłam to w ilu procentach występuje na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy save z FIFA 14 na PS 3 będzie działał na PS 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać fife z nieznajomymi? 

Czy tylko z tymi co się zaprosiło :D ?

 

PS Leito zapro Ci wysłałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie Chrisa de la Rosy, jak to wszystko wygląda po kilku tygodniach grania? Wrzutki, główki, L1 + trójkąt, skrypty, handicap, momentum... Jak byście mieli tak procentowo porównać ten cały chłam to w ilu procentach występuje na PS4?

Z tego co pamietam, to chyba sprzedales ps3 razem z fifa, bo Cie wkurwiala? Tutaj bedziesz mial podobnie. Glowki nie sa juz takie op, ale ludzi nikt nie zmieni i nadal naduzywane sa wrzutki, l1+trojkat, plus podanie po ziemi na 10 metrow za plecy obroncow. Jezeli masz slabe nerwy, to odradzam :)

Sam odnosze wrazenie, ze sa mecze, ktorych nie powinienem w zaden sposob wygrac lub zremisowac. Wszystko jest dzielem przypadku. Oczywiscie, jezeli trafie na jakiegos prosa to robi mi z dupy jesien sredniowieczna, ale widac, ze ogarnia. Innym razem trafi sie jakies dziecko i tylko gra z gory narzuconymi schematami, do momentu, gdy nie osiagnie zamiezonego celu, czyli 2-3 szmaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to chyba sprzedales ps3 razem z fifa, bo Cie wkurwiala? Tutaj bedziesz mial podobnie. Glowki nie sa juz takie op, ale ludzi nikt nie zmieni i nadal naduzywane sa wrzutki, l1+trojkat, plus podanie po ziemi na 10 metrow za plecy obroncow. Jezeli masz slabe nerwy, to odradzam :)

Sam odnosze wrazenie, ze sa mecze, ktorych nie powinienem w zaden sposob wygrac lub zremisowac. Wszystko jest dzielem przypadku. Oczywiscie, jezeli trafie na jakiegos prosa to robi mi z dupy jesien sredniowieczna, ale widac, ze ogarnia. Innym razem trafi sie jakies dziecko i tylko gra z gory narzuconymi schematami, do momentu, gdy nie osiagnie zamiezonego celu, czyli 2-3 szmaty :)

 

Dzięki za odpowiedz. Ja w takim razie chyba dam sobie na wstrzymanie i poczekam na World Cup, być może gra się niewiele zmieni ale przynajmniej będę głodny piłki na konsoli :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial popykac online, piszcie, matibba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym origin do licha... gram w fife od 2010 na ps3 i nagle na PS4 nie moge sie zalogowac na online, bo pojawia sie origin, zebym wpisal ID i podaje mi ze takie ID juz istnieje. LOL! 

 

czy ktokolwiek wie co teraz mam zrobic? oczywiscie konto na EA, PSN i Origin mam polaczone, wszedzie mam to samo ID, ten sam email itd. a nagle po 3-4 latach nie moge sie lognac i nie ma tam zadnej opcji nawet w FIFA 14 zeby samemu podac login???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w Fifie 14 wysuwa piłkę górą ? Bo dużo osób tak robi, ale nie wiem jak dokładnie to robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w Fifie 14 wysuwa piłkę górą ? Bo dużo osób tak robi, ale nie wiem jak dokładnie to robią.

Nie wiem czy chodzi o to ale spróbuj L1 + trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam dziś online ? Ja mam co chwilę server error occurred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa, więc wina po strone ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dzisiaj jest konserwacja serwerów w sony....

 

 

Strasznie mnie wk.... brak zapisywania powtórek i goli...
Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz sobie zapisac nawet caly mecz jak masz na to ochote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy przez dołączony do ps4 headset wpinany do pada można w jakiś sposób prowadzić konwersację z innymi graczami?

btw jeżeli ktoś ma ochotę zagrać to zapraszam PSN: drwlodson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wy tez macie blad w sezonach ze nie zgadzaja sie sklady online z przeciwnikiem i nie mozna grac wie ktos jak to naprawic wiem tylko ze trzeba usunac ale to nie dziala bo usnalem i odnowa pobiera i tak w kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomagało odpalenie meczu towarzyskiego i wybranie opcji zespoły własne na zespoły on-line,pobrało wtedy składy i było już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza kamerka w fifie 14 (Dynamiczna).Na PS3 zmienili z powrotem w patchu tak jak było w 13-ce a na PS4 nie zmienili i najwazniejsza sprawa dla której praktycznie kupuje fife to nie ma na PS4 tryb "STWÓRZ TURNIEJ" ,zawsze z kumplami robimy lige i pykamy przy piwku a teraz chu...a.Wiem można sobie grac pojedyncze mecze i zapisywac na kartce ale to nie to samo clear.png jakby ktos chciał to niech wpisuje sie to może przywrócą ten tryb:
https://www.facebook.com/easportsfifa/posts/10152070889914288?ref=notif&notif_t=like
https://www.facebook.com/FifaTournamentPs4

https://www.facebook.com/easportsfifapl?fref=ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie za jakie małe pieniądze poszedł taki oto zestaw-... Na wszelki wypadek zrobię edit ;)

 

Za 1925zł poszła nówka sztuka PS4 z dodatkowym padem i Fifą 14.

 

Aż sobie w gębę pluję, że nie licytowałem...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie za jakie małe pieniądze poszedł taki oto zestaw

Aż sobie w gębę pluję, że nie licytowałem...

Ciekawe, czy to jest legit? ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×