Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko , czy jak kupie dodatek premium do bf4 na amerykanskim ps store to czy mapy z dlc beda chulac na moim europejskim koncie tzn czy beda dzialac na grze pydelkowej kupionej w EU czy jest cos takiego jak blokada regionalna badz czy gra i dlc musi miec te sam numer ,,CUSA,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam problem. Otóż mam problem z połączeniem z battlelogiem w BF4. Normalnie mogę grać na serwerach, ale nie da się sprawdzić zakładki 'mój żołnierz' i wejść w zakładkę znajomi. Ktoś tak miał?

 

Na stronie battleloga chce wysłać przypomnienie hasła bo próbuje się zalogować i też nic nie przychodzi na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy :)

rozumiem że to znany problem? bo wójek google coś mi nie znajduje info albo jestem ślepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 od początku swego istnienia ma problemy z singlem. Przepadały sejwy i trofki.

Ps. Na koncu gry masz trzy zakończenia, tzn możesz zebrać trzy nieśmiertelniki, w zależności od wyboru w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam problem... Gram od jakiegoś czasu z kumplami w BF4 w multi i wszystko ok aż do wczoraj... Po włączeniu gry przed wyświetleniem się menu migają te 3 kreski w prawym górnym narożniku ekranu (logowanie bo BL) po czym dostaje komunikat "pakiety bojowe są niedostępne" a następnie "nie można uzyskać połączenia z serwerami EA bla bla bla..."

 

Co jest grane? Do wczoraj było ok, wersja gry aktualna.

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory znikają mi sejwy w Bf4 ale chyba wyszedł patch jakiś czas temu naprawiający to?  u znajomego normalnie sejwóje bez problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają problemy z serwisem Online odkąd na 3 platformach są serwery 64-slotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam problem... Gram od jakiegoś czasu z kumplami w BF4 w multi i wszystko ok aż do wczoraj... Po włączeniu gry przed wyświetleniem się menu migają te 3 kreski w prawym górnym narożniku ekranu (logowanie bo BL) po czym dostaje komunikat "pakiety bojowe są niedostępne" a następnie "nie można uzyskać połączenia z serwerami EA bla bla bla..."

 

Co jest grane? Do wczoraj było ok, wersja gry aktualna.

 

 

Z góry dzięki za pomoc

internet z vectry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet z vectry?

Nie - Power LTE :) Problem samoistnie zniknął - podobno DICE czy EA robiło STRESS TEST serwerów. Ile w tym prawdy - nie wiem, najważniejsze, że działa.

 

 

Pojawił się nowy problem:

 

Uszkodziły mi się savy w BF4 - podobno problem znany no i cóż, te z chmury też nie działają, trzeba cisnąć od nowa.

W czym problem: cisnę do platyny i powiedzcie mi proszę czy jeśli posiadam już sporo trofek za np. nabijanie punktów, znajdywanie przedmiotów w określonych misjach to muszę znowu to wszystko robić aby wpadła trofka np. za wykonanie wszystkich zadań? Chodzi o to, że niby zaczynam grę od nowa ale trofkę na 7000 pkt z pierwszej misji mam - jeśli teraz nie zrobię jej "ponownie" (bo teoretycznie gram od nowa) BF4 "będzie na tyle mądry" aby wręczyć mi później trofkę za zrobienie wszystkich zadań w kampani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - Power LTE :) Problem samoistnie zniknął - podobno DICE czy EA robiło STRESS TEST serwerów. Ile w tym prawdy - nie wiem, najważniejsze, że działa.

 

 

Pojawił się nowy problem:

 

Uszkodziły mi się savy w BF4 - podobno problem znany no i cóż, te z chmury też nie działają, trzeba cisnąć od nowa.

W czym problem: cisnę do platyny i powiedzcie mi proszę czy jeśli posiadam już sporo trofek za np. nabijanie punktów, znajdywanie przedmiotów w określonych misjach to muszę znowu to wszystko robić aby wpadła trofka np. za wykonanie wszystkich zadań? Chodzi o to, że niby zaczynam grę od nowa ale trofkę na 7000 pkt z pierwszej misji mam - jeśli teraz nie zrobię jej "ponownie" (bo teoretycznie gram od nowa) BF4 "będzie na tyle mądry" aby wręczyć mi później trofkę za zrobienie wszystkich zadań w kampani?

Musisz wszystko robić od początku niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam bf4 oraz premke ( oba w wersji cyfrowej ) na ps3. W jaki sposób na chwile obecną mogę przenieść się z grą, premką oraz postacią na ps4? Chodzi mi o koszta i sposób wykonania tego zabiegu :) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt zerowy. wejdziesz na swoją PS4 i pobierzesz premke. Postać przeniesie Ci sama gra przy pierwszym uruchomieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tej chwili jeśli nie masz gry na PS4 to musisz ją kupić osobno. Nie jest to cross-buy, a ta promocja gdzie wersję PS3 można było za 30 zł bodaj przenieść na PS4 skończyła się w marcu 2014 roku.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo cos o nastepnym patchu ? Pare miesiecy temu bylo glosno o tym, co szykuja na CTE, a teraz to wszystko jakos ucichlo. Moglbym przysiac, ze wczoraj w glownym menu przewijala mi sie na zolto informacja, ze dzis bedzie update, o 12 UTC, czyli godzine temu, ale w necie nie moge o tym znalezc zadnej wzmianki.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o nastepnym patchu ? Pare miesiecy temu bylo glosno o tym, co szykuja na CTE, a teraz to wszystko jakos ucichlo. Moglbym przysiac, ze wczoraj w glownym menu przewijala mi sie na zolto informacja, ze dzis bedzie update, o 12 UTC, czyli godzine temu, ale w necie nie moge o tym znalezc zadnej wzmianki.

Najnowszy patch ma być w Marcu. na CTE testują nocne mapki. np. Szanghaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na tym Szanghaju w nocy,no muszę powiedzieć że byłem pozytywnie zaskoczony,powinien być wybór niektórych mapek,jeżeli chodzi o wybór dzień/noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Battlefield 5 prawdopodobnie pojawi się jesienią 2016. Gra ma wyjść only next gen+ PC.

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 5 prawdopodobnie pojawi się jesienią 2016. Gra ma wyjść only next gen+ PC.

Ło rany... 1,5 roku czekania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 5 prawdopodobnie pojawi się jesienią 2016. Gra ma wyjść only next gen+ PC.

Podobno ma wyjsc tylko na nexgeny.

neuro tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z pracy i chciałem postrzelać.. Ale PSN chyba znowu leży. Ktoś to potwierdza czy tylko ja mam jakieś dziwne dolegliwości??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć zapowiedziana konserwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konserwa jest do 21szej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×