Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Plizzz , dajcie spokój z tym piraceniem, dzielonymi kontami i innymi pierdołami. Temat był już poruszany tu na forum milion razy i milion razy kończył się dyskusją o niczym i stosownie nagradzany przez kjerownictwo.

Lepiej napiszcie jakie po nowym paczu Dice przygotowało dla nas graczy "kwiatki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w bibliotekę, ale poprzez PS4, znajdź BFa i tam gdzieś będziesz miał zakupione dodatki. Wtedy możesz pobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy już gadki o moralności dzielenia kont. Jak ktoś chce niech sobie dzieli, jak ktoś ma problem z dzieleniem to niech płaci. Każdego własna odpowiedzialność i sumienie. Wracamy do tematu BF4.

 

A i informacje ile się wam będzie ściągać lub że już macie wsadźcie sobie wiecie gdzie  :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najciekawsze jest to, że dopiero po zalogowaniu na PS3 dodatek był widoczny u mnie na PS4, jak wszedłem drugi raz na PS4 to znikło, poszedłem ponownie na PS3, później PS4 i znowu był, teraz pobieram, ciekawe czy będzie działać


No i nie działa, ściągnięte mam, wyszukiwarka znajduje mapy ale jak chcę dobić to wywala mnie do sklepu w którym nie ma Second Assault, widzę że trochę ludzi gra na PS4 ale bardzo mało, jeden serwer gdzie jest ponad 40 graczy, reszta 1 lub 2

Edytowane przez kubotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie siedzę w robocie napisze ktoś czy już jest SA na ps4 i ile zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie siedzę w robocie napisze ktoś czy już jest SA na ps4 i ile zajmuje?

Jest, 4754MB
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dopiero niedawno się pojawiło. Panowie jeszcze jedna sprawa, w jaki sposób wywołać te pożary do zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wam się pojawiło? ja nie mam. A przepraszam mam normalnie przez PS Store a ja czekałem kiedy przez grę będzie do pobrania

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się pojawiło? ja nie mam

Wejdz z pozionu sklepu PSS, nie przez gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dopiero niedawno się pojawiło. Panowie jeszcze jedna sprawa, w jaki sposób wywołać te pożary do zadania?

Chyba podpalić trawę palnikiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dopiero niedawno się pojawiło. Panowie jeszcze jedna sprawa, w jaki sposób wywołać te pożary do zadania?

Moge się mylić co do zadania, ale chyba jest to mozliwe na Ognistej burzy (?). Walisz w zbiorniki benzyny (innego tałatajstwa) i możesz zaliczyc killa. Sam zostałem w ten sposób spalony, zdekapitowany etc :P PS. jeżeli to o to chodzi ;)

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej dzisiaj nie pogram, bo cholerstwo strasznie wolno idzie. Pobieram od momentu jak wróciłem koło 16 i mam koło 70%. Lipa jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na standardowej liczbie ticketow bardzo szybko sie konczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluje właśnie BF4 i pokazuje mi, że pobiera plik aktualizacji, który waży 995 mb! Co to za aktualizacja? A myślałem, że sobie pogram. Za nim mi się to ściągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

995mb to malutko - ja tydzień temu też myślałem że "pogram" w BF3, a tu mi wyskoczyły 2GB patcha i 10GB DLC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za radę rzeczywiście tryb czuwania daje niezłego kopa.

 

Póki co pograłem ognistą burzę i metro. Ognista dużo ciemniejsza niż BF3 i ogólnie bardzo ciekawie się prezentuje. Podobnie z metrem z tym, że jak dla mnie póki nie ma podboju klasycznego tylko duży to metro jest mało interesujące. Ale mapa fajna, nowe przejścia zapadający sufit i woda w na torach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie GOLa granicxy z cudem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×