Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje Ci się :yes:

 

Mi lekko przycina online i też miałem wrażenie. Pewnie paranoja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to jeszcze można wytłumaczyć, chociażby przez zmianę MTU, no ale pogorszenie grafiki to już paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba znalazlem rozwiązanie

DRUŻYNA Z DOŁĄCZAJĄCYM ZNAJOMYM -> WYŁĄCZ.

plasgoolge ostatnio widziałem cie na serwerze kromki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Otóż czy opłaca się kupować BF4 Premium? Zastanawiam się, ponieważ 4 już jest trochę na rynku, a za rogiem czasi się Hardline i nie chciałbym się nadziać na wkrótce puste serwery. Całkiem sporo godzin przegrałem w BF3 i brakuje mi teraz na PS4 gry z dobrym multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycje premium za 110 zloty oplaca sie kupic. Do hardline jeszcze troche czasu zostalo, a bf 4 juz zalatany jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szanse żeby wyrwać płytkę na allegro za 110 czy raczej po tyle nie chodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kurcze cos odkrylem, zagrajcie sobie na serwerze, i rownoczesnie odpalcie comander na tablecie, wywali was z gry i dostaniecie niesmiertelniki jako pracownicy DICE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szanse żeby wyrwać płytkę na allegro za 110 czy raczej po tyle nie chodzą?

wersja cyfrowa jest po tyle ze znizka dla ps+

edit.

dokładnie 111,6 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szanse żeby wyrwać płytkę na allegro za 110 czy raczej po tyle nie chodzą?

Ja swoja kupilem za 74zl bo kupon mialem czyli za pkytke dalem z 85zl

A sprzedalem za 90zl plytkr i 7minut na allegro byla i ktos kupil, a ja kupilem w promocji bf4 premium edition za 145zl :D

Szukaj okazji może znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem staroświecki, ale jakoś nie mam przekonania do wersji cyfrowych, tym bardziej tych tanich. W taki wypadku pozostaje mi liczyć na jakąś okazje :biggrin:

 

Edit. Doperi teraz przeglądając pss zauważyłem, że jest przecena na tego BFa, mój błąd :P

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro karte PSN 100zł za 88zł + dopłaciłem 11zł z karty i w sumie mam za niecałą stówkę bf'a więc suuuper :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wersja cyfrowa?

Tak, tym bardziej jak na allegro płyty są za +200, a cyfrowe (do tych nie mam zaufania :D) za ok 100. Kwestia jest taka, że prędzej czy później kupię tę grę, a jak teraz jej nie kupie to na pewno przepłacę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro karte PSN 100zł za 88zł + dopłaciłem 11zł z karty i w sumie mam za niecałą stówkę bf'a więc suuuper :D

jak doplaciles z karty 11zl? Najmniej mozna podobno 20zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak doplaciles z karty 11zl? Najmniej mozna podobno 20zl

 

No 8zł mi zostało na plusie ;p, ale to nie zmienia faktu, że bf wyszedł 99zł z groszem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to z poziomu konsoli można dopłacić tyle ile potrzeba, bez 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze tak spytam, wplacales tak juz? Wiadomo to małe kwoty ale czasem brakuje 2zl a trzeba 20zl wplacic..

Tu załącznik z rozmowy z PlayStation. Najmniej można wpłacić 20zl.

post-57172-1420053619,2412_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze tak spytam, wplacales tak juz? Wiadomo to małe kwoty ale czasem brakuje 2zl a trzeba 20zl wplacic..

Tu załącznik z rozmowy z PlayStation. Najmniej można wpłacić 20zl.

Wpłacałem tak na PS3, ale nie wiem jak teraz na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz wiem jak tak zrobic. Jak ma się wpisana karte bankową to pobiera z konta tyle ile brakuje. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mam podstawke na płycie i chce kupic premium edition na pss. Moge tak zrobic zeby tylko dodatki mi pobrało? czy musze cała gre pobrac od nowa a płyte opylic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mam podstawke na płycie i chce kupic premium edition na pss. Moge tak zrobic zeby tylko dodatki mi pobrało? czy musze cała gre pobrac od nowa a płyte opylic?

Cała gra do pobrania. Sorry, taki mamy klimat - endżyniery z Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa straszna. Myslałem ze nie bede musiał pobierac od nowa gry jezeli mam podstawke na płycie. Roznicy przeciez nie ma w plikach. Dzieki za odpowiedz. w takim razie premium nie kupuje. Nie chce mi sie pobierac od nowa Gry i aktualizacji. Moze sam dodatek jakis kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim w nowym roku:D Powiedzcie mi jedno. Odblokowalem MTAR-21 i L85A2, moge nimi normalnie grac. Zadania Mutlitalent i Otworzyc ogien sa zaliczone a mimo wszystk po kazdym meczu widnieja te dwa zadania co zrobilem i co jeszcze musze zrobic zeby odblokowac te dwie bronie. Da sie to jakos wywalic? A moze jak zrobie jeszcze raz te zadania to mi to nie bedzie wyskakiwac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×