Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z tymi bonusami które się napełniają jak ktoś z drużyny pozostaje przy życiu? Ja to ustawiłem na początku i w ogóle nie zwracam na to uwagi. Ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromne jeżeli odpowiednio ustawisz. Nabijacie grając drużynowo, gdy cała drużyna nie żyje w danej chwili perki się resetują i od zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo 64 osoby na serwie ciagle padalem az odechciewalo sie grac, ale gralem gralem i teraz juz taki skill siedzi ze przewaznie jestem 3-5 po swojej stronie uwazam to za dobry wynik, srednio wyciagam ok 6k punktów na runde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, na serwerach siedzą sami "weterani" czy można często jeszcze spotkać nowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, na serwerach siedzą sami "weterani" czy można często jeszcze spotkać nowych?

Jest jeszcze sporo mięsa armatniego co to niewie kto gdzie i jak.. Ale nawet oni po kilku rundach zaczynają się ogarniać ale gry zespołowej to trzeba się nauczyć jak sama nazwa wskazuje w zespole a z tym jest zwykle słabo.. Sami weterani na serwerach.. Raczej nie. Najlepiej jest jak masz własny klan który ma serwer i wtedy cała ekipa wchodzi na serwer na jedną strone i czekamy na randomów i wtedy jest impreza ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo 64 osoby na serwie ciagle padalem az odechciewalo sie grac, ale gralem gralem i teraz juz taki skill siedzi ze przewaznie jestem 3-5 po swojej stronie uwazam to za dobry wynik, srednio wyciagam ok 6k punktów na runde

 

Dobra czyli pozostaje mi zacisnąć zęby i się nauczyć.

 

Jest jeszcze sporo mięsa armatniego co to niewie kto gdzie i jak.. Ale nawet oni po kilku rundach zaczynają się ogarniać ale gry zespołowej to trzeba się nauczyć jak sama nazwa wskazuje w zespole a z tym jest zwykle słabo.. Sami weterani na serwerach.. Raczej nie. Najlepiej jest jak masz własny klan który ma serwer i wtedy cała ekipa wchodzi na serwer na jedną strone i czekamy na randomów i wtedy jest impreza ;D

 

Nie żebym marudził (bom mięso armatnie :D), ale jaki to fun grać z no skillami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym marudził (bom mięso armatnie :D), ale jaki to fun grać z no skillami?

Ratio rośnie:)

A jak w przeciwnej drużynie ktoś wymiata to albo go do siebie albo ban...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że bf mógłby wprowadzić premium 2. Płacisz 200 zł ale za,to masz dostęp do statystyk i np możesz sobie wprowadzić zmiany w KD, jako bonus za jedyne 49zl można by było dopisać sobie przy niku, hiper pro uber gracz. Generalnie wyszło by taniej niż wynajmowanie serwerów i wyrzucanie normalnych graczy z map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej gra sie na oficjalnych serwerach. Tam nikt cię nie wyrzuci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć gram na ps3 ( tak, wiem Kakaroto, cierpisz razem ze mną :P ) też uważam że najlepsze rozwiązanie to granie na serwerach Dice. Oczywiście zawsze znajdą się gracze którzy będą mieli ochotę potrolować czy kampić na respie, ale wolę zdecydowanie takich , niż towarzystwo które robi sobie totalną prywatę na serwerze ( nie ma to jak wejść na serwer z napisem no shootgun , wyłapać w pierwszym starciu ze spasa od admina i dostać Tbaga :biggrin: ). Sytuacja się powtarza , podobnie było w BF3. Pasuje do tego nieśmiertelne hasło które ogłosił już tu kiedyś nasz forumowy kolega Kazikosky że "największym bugiem tej gry są ludzie w nią grający".

 

PS. Czy po świętach na ps4 też doszło sporo mięska armatniego? Bo na ps3 same niskie levele i gra się trochu śmiesznie ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę doszło, ale nie tak dużo jak się spodziewałem.

Lepsze sa serwery no igla/stinger gdzie admin lata helka...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy strącam helki rzucając kamieniami ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale przy wyższych poziomach jakoś tak lepiej się gra, poukładane wszystko i w ogole, każdy wie co ma robić.

Tera to często jeden chaos i jeżdzenie czołgiem na pierwszym biegu przez kamienie, oho! wtedy już wiadomo że trza spitalać gdzie indziej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgu przynajmniej nie rozbije o kamienie. Za to helke zaraz po starcie... Przecież ma od tego poligon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgu przynajmniej nie rozbije o kamienie. Za to helke zaraz po starcie... Przecież ma od tego poligon...

 

Ale zatrzeć może :D

O to chodzi właśnie, ja za helke się nie biorę bo moje kursy są krótkie i o tym wiem, chyba że potrzeba wykluczyć szybko jakąś skoncentrowaną nie przyjacielską grupę na ziemi wtedy poświęcam się dla sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już narzekamy na noobow to:

- nie patrza na minimape

- nie rzucają amunicji

- niszcza pojazdy na swoim respie

- nie wiedzą co to ptfo. Kazdy tryb to dla nich tdm

...

Macie jeszcze jakies pomysly?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz kakaroto na mapie? A tak na serio wiadomo, cos o tym nowym dodatku z plotek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymają nas w niepewności...

Ja noobie w bombowcu, kanonierce i na moździerzu :p

Ps. Premia z 2x XP jest do dzisiaj do jakiejś konkretnej godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampią w bombowcu :P

 

Macie jeszcze jakies pomysly?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymają nas w niepewności...

Ja noobie w bombowcu, kanonierce i na moździerzu :P

Ps. Premia z 2x XP jest do dzisiaj do jakiejś konkretnej godziny?

Właśnie się skończyła premka x2,a co do niszczenia własnych pojazdów na respie to chyba na normalu jest to nie do zrobienia(tak mi sie wydaje).

Ja od jakiegos czasu grywam na "metrze" z max liczbą tiketów i sporo jest tam nowych graczy,mam wrażenie,że to gwiazdkowy wysyp nowicjuszy ;).

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś siedzi w pojezdzie to nic mu nie zrobisz. Jak jest pusty to mozna go zniszczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz,tyle godzin przegranych a jeszcze człowiek się czegoś dowiaduje,dzisiaj odkryłem,że gdy dowódca wysyła komunikat o znacznych siłach wroga i pojawiają sie czerwone liczby to nie jest to czas(jak do tej pory )sądziłem jakiegoś ataku a odległość od mojej pozycji do ich największego zgrupowania(chyba,ze znowu o czymś nie wiem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowódca zaznacza tylko jakis punkt. Wcale tam wroga nie musi być. Poprostu +10 punktów dla niego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowódca zaznacza tylko jakis punkt. Wcale tam wroga nie musi być. Poprostu +10 punktów dla niego :)

Dobre... :biggrin:

Uważałem się za doświadczonego gracza a tu taki zonk :biggrin:  :biggrin:.Dzięki kaka za wyjaśnienie,będę bardziej uważał nim wyrwę się z jakimś  spostrzeżeniem bo znowu dam ciała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie troche grałem jako dowódca to zoznaczalem co popadnie :p najczęściej poza mapą. ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×