Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Status na Battlelog'u tak,ale w praktyce jest to samo oczywiście z wyjątkiem tego ze osoba która pożycza nie może np. odblokować programu widmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w PS Store jest dla posiadaczy PS+ promocja BF4 Premium za 111,60 zł. Cena podejrzanie niska. Czy to faktycznie jest pełna gra ze wszystkimi DLC?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko to samo tylko że bez znaczka premium? Wydarzenia dla premium tez nie bede mogl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będziesz miał. Prócz battleloga na kompie, tam będzie widniało jakbyś zakupił wszystkie dodatki osobno a co za tym idzie nie będziesz mógł robić zadań widmo i zdobyć łuku jeżeli Ciebie interesuje

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się was czy można przetestować jakaś pełną wersje gry online którą ma znajomy( bez żadnej płytki bluray) , wiec jakby ktoś nie wiedział można bez problemu wczoraj znajomy udostępnił mi Far Cry 4 pełną wersje . Obraz gry jest dobry nie taki jakbym miał bezpośrednio płytę ale naprawdę jest niezły można grzebać również w opcjach gry tylko problem był taki ze miałem lagg przy ruszaniu analogiem patrzenie i przycisk nie reagowały szybko co dziwne analog którym poruszałem się działała bardzo dobrze praktycznie bez żadnych opóźnień  ( może wina słabego łącza) , świetna sprawa z ta opcja share. Jeszcze nie wiem do końca jak to jest z tym ale chyba opcji multiplayer nie można udostępniać innej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też osatnio testowałem Far Cry 4 (grę miałem na HDD)  ten aim lag o którym wspominasz faktycznie występuje w grze i nie jest to związane z funkcją SharePlay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze far Cry 4 ma ten bug z aim'em dobrze ,ze tej gry nie kupiłem grac nie idzie normalnie.

 

 

Czy PSN padło czy jak wyskakuje mi nw-31201-7 nie mogę się zalogować tez to macie?  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, chcialem zmienic sobie emblemant na battle logu ale kurcze nie wiem jaki mam mail w ogole , bo zeby zalogowac sie trzeba miec mail do konta origin a ja nie pamietam na jaki mail to zakladalem na ps4, jest mozliwosc sprawdzenia jakos tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone origin i wpisz się za pomocą konta PSN bo jest taka opcja i zmień maila do konta

edit.tylko teraz nie da rady bo PSN leży :)

edit2.już wstało tylko trzeba dłużej czekać 

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles uzyl kontrolera na CTE, z wlaczonym aim assist (jest mniejszy, niz w wersji konsolowej). Bez problemu dawal sobie rade z "myszkowcami" (przeczytjacie opis filmiku). :) Jeden z nich napisal w chatbox "u way to kill is too fast". LOL

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem całe i muszę powiedzieć,że faktycznie ciekawe zjawisko,tylko da się ten aim assist uruchomić podczas grania M+K?Tak czy siak według mnie coś jest z tym nie tak,te niektòre akcje są zaskakujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uzywal pada z ps4? W koncu mozna powiedzieć coś na temat myszka vs pad.

Mnie osobiście starasznie wkurza stwierdzenie typu - jak ty mozesz grac na padzie w fps.

W formie odwetu mowie zawsze - no racja, za to na klawiaturze tak wygodnie sie gra a najbardziej w wyscigowki :D

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto aim.. tfu.. chcialem powiedziec "aim assist". Crap. W Battlefieldzie jak chcesz sam odpowiadac sa celowanie w STRZELANINIE, to bedziesz miec juz na poczatku w plecy z wszystkimi K/D maniakami, ktorzy nie zawahaja sie uzyc kazdej, chocby najbardziej frajerskiej metody, albo tez nowymi, ktorzy jeszcze nie skapowali, ze mozna to wylaczyc. Powinno byc wylaczone domyslnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś dzisiaj w BFa po powstaniu psn? Mieliście lagi? Bo u mnie takie zcinki były że nie wiedziałem kto i gdzie mnie zabija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz fart.. u mnie nawet nieda rady się wpisać do usługi.. już od kilku godzin namiętnie spamuje  :x: i nic  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug Symthic :

GOL Magnum : Way less bullet drop : 9.81 m/s²     vs  SRR-61 : 6 m/s²
 
GOL Magnum has 64% less bullet drop
 
Nie odwrotnie ? Ze opad pocisku jest duzo mniejszy w GOL Magnum. Mi sie wydawalo, ze wlasnie SRR-61 jest znany z tego, ze ma najmniejszy y, opad pocisku, jesli mozna tak to nazwac.Chyba ich stronka nie ogarnia tych jednostek, albo ja jestem zbyt senny i robie jakis idiotyczny blad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet z sksu strzelałem heady z 500 m. Ale juz dawno nie grałem. Wydaje mi sie ze kazda snajperke trzeba wyczuc. Mało grałem snajperem a jak grałem to raszowalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda sie dobra runda snajperem, to fajnie, satysfakcja. Choc ja jestem slabiutki :biggrin: No ale ma fajne gadzety, jesli je odpowiednio wykorzystac, czujniki ruchu itp. No a DMR'ami rzeczywiscie, gralem ostatnio jakims chyba niespecjalnie czadowym QBU 88... i mozna tak snajpowac ludzi... w ogole nie odczuwalem, ze to ma jakis bullet drop. Po ostatnim patchu mega przyjemnie gra mi sie DMR'ami.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, w końcu przyszedł czas i zbieram się na kupno PS4 + BF4 Premium. Będę wdzięczny za obiektywne opinie, czy oprawa graficzna gry na nowej konsoli w porównaniu do ps3 jest warta tej ceny? ;) Oglądałem już mnóstwo filmów na YT, jednak tam za cholere większych różnic nie widzę.

Dodatkowo mam kilka pytań odnośnie PS4, jednak najlepiej na PW z kimś kto takową posiada.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×