Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie Play nie ma.Wejdź na chomika i wpisz Tapatalk Pro.Ja tak zrobiłem i już kilka miesięcy mam spokój.

no teraz przegladanie forum wrocilo do normy :-) dzieki wielkie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem na dziwnym serwerze. Najpierw graliśmy szturm a potem były flagi. Niby nic dziwnego gdyby nie to ze flagi rozpoczęli wszyscy z punktami zdobytym w szturmie. To jakiś błąd? Czy jak wyszedłem z flag straciłem także punkty ze szturmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się znowu dzieje z premium? Wyświetla mi premium a jak chce wejść na mapkę z premium to nie chce otworzyć. W ogóle serwerów normalnych bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź taki paskudny:), kolega się pomylił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka z premium? Wtf? Sa mapki z dodatków, ale z premium?

7 zbędnych słów. Było napaść że u Ciebie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super bo mnie mapki z dodatków znów nie działają. BTW dla mnie mapki z dodatków to mapki z premium, bo dostałem je jak kupiłem premium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu wystąpiły problemy z serwerami i głupie sytuacje gdy status serwera informował nas że serwer jest w połowie pusty np. 32/64 i jest 50 osób w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Na chwile obecna sa takie problemy, ze od dziesieciu minut nie da sie dolaczyc do zadnego serwera. To znaczy ja nie moge. Failed to connect, connection has been lost, ble ble ble -.- Strajk administratorow ? No chyba nie strajkuja oficjalne serwery DICE, a mimo to nie dzialaja w rownym stopniu, co te wynajete. No coz.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwerami to już cyrki sa od tygodnia, z malymi przerwami.

Ja mam inny problem, co jakis czas gdy wlaczam bf4 to mam taką ramke o tym ze mi gratuluja ze kupilem premke itp. No i potym mi resetuje ustawienia pojazdow, wszystkich. Wsiadam potem do littel birda i mam tylko podstaeowy karabin, no szlag może człowieka trafić. Niby nic bo jak juz widze te ramke to wchodze na poligon i ustawiam to, no ale czemu tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, jak nie psn to teraz bf nie działa. Nie wiem za co chcą te 200 zł za granie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chce zakupić bfa z pss wiem że pobiera 8gb (reszta w tlle) czy będę mógł zagrać w MP czy tylko singiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które dlc polecacie kupić? Posiadam pierwsze dwa i zastanawiam się pomiędzy Final Stand, a Dragon`s Teeth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Final Stand sa fajne dwie mapy Olbrzymy z Kareli i Hangar, pozostale dwie w ogole mi nie podchodza sa zimowe otwarte i nijakie duze jezdzenia no sa beznadziejne , w Dragon Teeth   dobra mapa jest Propaganda, reszta jest taka sobie znow otwarte przestrzenie i nijakosc. 

 

Wybralbym Final Stand, reszte dodatkow i tak pewnie kupisz z czasem podobnie jak ja. Mnie brakuja Naval Strike, Second Assault (ten dodatek mialem na poprzedniej generacji i uwazam ze jest swietny, mapki sa ekstra oprocz Metra ktory przypomina Operacje Blokade) i China Rising

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio gram roznymi setup'ami na broni, takimi jak hamulec wylotowy, ciezka lufa, kompensator, chwyt potato, pochylony itd. I wiecie co, ja tam zerowa parktycznie roznice widze, gdy mam kompensator czy hamulec wylotowy. Parametry broni, jak dla mnie, zmieniaja sie w tak marginalny sposob, ze sie tego niezauwaza. Jedynie tlumik robi roznice- jestes niewidoczny na mapie, i zadajesz mniejszy damage. Najlepiej mi sie gra bez tego badziewia. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z pakietu bojowego tłumik taki gruby ze w ogole nie ma mnie na minimapie jak strzelam i na prawde gra sie swietnie jescze dobry kamuflaz + zwiadowca + wykrywacz ruchow  i wymiatam na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio gram roznymi setup'ami na broni, takimi jak hamulec wylotowy, ciezka lufa, kompensator, chwyt potato, pochylony itd. I wiecie co, ja tam zerowa parktycznie roznice widze, gdy mam kompensator czy hamulec wylotowy. Parametry broni, jak dla mnie, zmieniaja sie w tak marginalny sposob, ze sie tego niezauwaza. Jedynie tlumik robi roznice- jestes niewidoczny na mapie, i zadajesz mniejszy damage. Najlepiej mi sie gra bez tego badziewia. :)

Mam dokładnie takie samo odczucie,zacząłem odkrywać przyjemność grania karabinami wyborowymi i za cholerę nie widzę różnic między dodatkami.A przy okazji,który z karabinów jest Waszym zdaniem najlepszy,gram najczęściej ostatnimi czasy MK 11 na zmianę z SKS-em i ciężko mi sie zdecydować.Miałem krótką przerwę z powodu ogrywania FIFY 15(prezent),ale dalej ciągnie mnie do BF i postanowiłem odpocząć od m249 na rzecz karabinów wyborowych i stąd moje pytanko o nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście polece RFB mnie się gra tym gnatem poprostu dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba jednak skopałem. Totalnie nie ogarniam tych mam na 64 osoby, są olbrzymie. Ile razy staram się jakoś chyłkiem dobiec do celu to ktoś mnie i tak skosi, a jeżeli już mi się uda to i tak zastrzelą mnie na miejscu. Smuci mnie to, że jak już strzelam do kogoś to musze w niego wpakować pół magazynku, on wystarczy, że się obróci i skosi mnie jednym strzałem. No ale tak to jest jak ludzie mają range +100. Pozostaje mi zacisnąć zęby, nauczyć się map i nabić rangę. Jakieś dobre rady na początek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×