Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

f2000 na krótki dystans, l85a2 na daleki. zależy co preferujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam straszne lagii w BF4 po ostatnim aktualizacji ps4 do 1.61, poprostu nie da się grać. Wcześniej wszystko chodziło pięknie. Macie podobnie? Może jakies rady, czy pozostaje czekać na kolejną poprawe stabilności ze strony Sony lub EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset routera, odinstaluj grę i zainstaluj ponownie, w wyszukiwarce serwerów zaznacz europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni reset routera pomógł. Dzięki a juz myslałem ze BF 4 powędruje na Allegro. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni reset routera pomógł. Dzięki a juz myslałem ze BF 4 powędruje na Allegro. Pozdrawiam

pewnie nie jedna osoba tak zrobila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj nowosc. Serwery bez naszego wyposazenia i levelu ;) czyli powrot bc2 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale brak gier na Ps4 motywuje człowieka do szukania rozwiazania. W moim przypadku zacząłem się zastanawiać w co bede grał jak sprzedam BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f2000 na krótki dystans, l85a2 na daleki. zależy co preferujesz

 

L85A2 przypomina M16A3 z BF3 świetna giwera ale pewnie nigdy nie dorówna M16 z tego powodu, że jest w DLC.

 

Co do F2000 to w weekend pobawię i spróbuję odblokować

Z nowych map to wszystko oprócz metra mi odpowiada. Ale metro tylko dlatego, że brak małego podboju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z dość ciekawymi ofertami cenowymi na Battlefield 4 na ps3 i faktem, że w ciągu 2 tyg. będę miał ps4 wymyśliłem sobie, aby kupić wersję na ps3 i przekształcić ją za 39zł na ps4. Jak wygląda kwestia tych kodów w pudełku? w każdym jest? wg oficjalnej strony battlefield pudełka powinny być jakoś oznaczone, byłem ostatnio w MM i informacji żadnej takiej nie widziałem, więc jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się dowiedz, do kiedy te kody ważne były - bo w wypadku AC4 na przykład, traciły ważność 31 stycznia. Nie wiem czy podobnie nie było z Ghost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudelku powinno byc napisane ze mozesz za dodatkowa oplata zrobic upgrade. Kod jest wazny do konca Marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, poszukam w takim razie jeszcze w drugim MM i Saturnach. Ewentualnie gram.pl bo jest info że kod jest w pudełku, inne sklepy nie dają takiej informacji. Żałuję, że nie kupiłem niedługo po premierze, jak były promocje po 149 z Chińską nawałnicą, bo tam kody były na pewno;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze przed premierą PS4 kupiłem BF4 na PS3 w edycji limitowanej z DLC za 140zł :) Upgrade za 39zł, DLC przeszło na PS4 :) To był dobry deal ;)

 

E: @kakoroto poprawiłem :)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed premierą PS4 kupiłem BF3 na PS3 w edycji limitowanej z DLC za 140zł :) Upgrade za 39zł, DLC przeszło na PS4 :) To był dobry deal ;)

chyba bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szturm na nowych mapach z DLC to jest bajka, no może oprócz Metra ale ta mapa to ma swoje prawa. Na Zatoce Omańskiej się super gra ten tryb, fajnie jest zbalansowane wszystko.

 

Co do podboju to irytują mnie te przeciwlotnicze pojazdy, lubię polatać helikopterami ale taki gośc stanie na respie i walcz tu z nim :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szturm na nowych mapach z DLC to jest bajka, no może oprócz Metra ale ta mapa to ma swoje prawa. Na Zatoce Omańskiej się super gra ten tryb, fajnie jest zbalansowane wszystko.

 

Co do podboju to irytują mnie te przeciwlotnicze pojazdy, lubię polatać helikopterami ale taki gośc stanie na respie i walcz tu z nim :>

Strzelec z TV i koleś sobie nie pojeździ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim strzelisz z tej TV to już jesteś namierzony bo zasięg tego gówna pokrywa całą mapę.

Na zaporze zdążysz wystartować i już wszystko pika bo cię p-lotka z respa namierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancang to jest w ogóle jakiś odrzut chyba z produkcji wepchnięty na siłe, LELvolution tam jest takie świetne, że nie ma wpływu na rozgrywkę wcale.Mapa jest niezbalansowana, a dochodzi do tego śmieszny zasięg pelotek i już w ogóle jedno wielkie dno...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma mapy na Majdanie, postrzelalbym do zolnierzy berkutu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale co kilka rund moja ranga kasuje się do 0 lvl i wszystkie zdobyte bronie mi kasuje. Pomaga jedynie wyłączenie konsoli i ponowne uruchomienie. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale co kilka rund moja ranga kasuje się do 0 lvl i wszystkie zdobyte bronie mi kasuje. Pomaga jedynie wyłączenie konsoli i ponowne uruchomienie. Tez tak macie?

 

Miałem dziś podobną sytuację, ale wystarczyło wyjść do głównego menu. Zdarzyło się na szczęście raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij tutaj wyzwanie na F2000 jak ginę na Metro, gość mnie podnosi, ginę podczas wstawania i nie da się nic zrobić. 3 razy tak mialem dzisiaj...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Da się zakupić dodatek inną drogą niż przez PSN? Tzn bardziej mi chodzi czy idzie kupić gdzieś sam kod do dlc do wbicia, a nie z karty kredytowej czy portfela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×