Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości próbowałem na ps3 i po wpisanu kodu gra zaczęła bez problemu sciągać się za friko, ale i tak nie ściągam dalej bo nie gram już w tą grę na ps3. :laugh: Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłyby żen roku. Na opakowaniu BF4, które kupowałem jak byk było napisane, ze za dodatkową opłatą mogę upgrejdować z PS3 na PS4. Zapłaciłem. Kupując preorder prefinansowałem ich i za to dali mi gówniany battlepack oraz możliwość darmowego DLC do gry. I co ? teraz każą mi za to płacić ? 

To nie dosyć, że jestesmy betetesterami niedopracowanej gry, nie dosyc ze kolejny patch tylko bardziej zrypał grę, nie dosyć że nie mogę użyć headseta Sony do sprzętu Sony bo nie jest kompatybilny, nie dosyć że wszędzie reklamowana fantastyczna konsola jest niedostępna w sklepach bo to zbyt trudno nie dosyć że konsola weszła z trzema grami na krzyż nie dosyć że wprowadzili dodatkową odpłatność za Plusa  - to jeszcze taki żen ?

Jak to sie okaże prawdą to sprzedaję to w pizdziu, a na pewno za pół roku zastanowię się czy znowu kupić PS4 czy nie XOne za dużo niższą cenę, z dopracowaną grą, akcesoriami, które działają tak jak mają działać, sensownym wyborem gier.

trzeba było pomyśleć zanim kupiłeś PS4. EA wydało BF4  na biegu żeby zdążyć przed CODem (skoro na ps3 i pc gra była zbugowana to tylko dekiel mógł pomyśleć że na ps4 będzie cud, miód i orzeszki..) . Sony pewnie też się spieszyło żeby zdążyć przed Microsoftem , tak się spieszyli że zapomnieli przetestować pada :) Info że ps+ będzie potrzebny do online było powiedziane dawno temu więc kupując konsole wiedziałeś o tym. Marketing zadziałał a teraz płacz że nie ma gier, że coś nie działa itp.

Swoją drogą to EA pojechało po całości. Ja mam preordera z pss na ps3 i też nie mogę za darmo zgrać DLC (do ps3)  :). Pewnie słupki targetowe tego crapa są na niskim poziomie dlatego nie chcą dać dlc na ps4 - szkoda że o tym wcześniej nie powiedzieli. 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: Na pudełku PS3 mam napisane, że ,,Zdobądz cyrową wersję gry B4 na PS4 płacać tylko 39zł" Sorry, nie zauważyłem tego, ale to i tak absolutnie nie dowodzi, że dlc z ps3 miało przejść na ps4, nie ma o tym ŻADENJ informacji NIGGDZIE, no chyba, że ktos lubi sobie podopowiadać historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersję z ps3 wbilem kod,wyświetla się że darmowy ale pobrać go nie mogę WTF???

po ch....kupowałem wersję z dodatkiem !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kod z ps3 zadziałał na ps3 i szło pobierać za darmo bez problemu, także wychodzi na to, że coś jest namieszane ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: Na pudełku PS3 mam napisane, że ,,Zdobądz cyrową wersję gry B4 na PS4 płacać tylko 39zł" Sorry, nie zauważyłem tego, ale to i tak absolutnie nie dowodzi, że dlc z ps3 miało przejść na ps4, nie ma o tym ŻADENJ informacji NIGGDZIE, no chyba, że ktos lubi sobie podopowiadać historie.

Ja z kolei nigdzie nie widzę informacji, że dodatek ten nie przechodzi na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi choc jedna namniejsza przeslanke ze kod z dlc na ps3 bedzie dzialal na ps4 ta najmniejsza przeslanka bedzie chociazby logo ps4 na kartecze z kodem. Jak jest znak stop to tez jedziesz bo nie pisze zeby nie jechac?

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem premium na ps4 po www. Co ciekawe mam status zakupiono dla ps4 i ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi choc jedna namniejsza przeslanke ze kod z dlc na ps3 bedzie dzialal na ps4 ta najmniejsza przeslanka bedzie chociazby logo ps4 na kartecze z kodem. Jak jest znak stop to tez jedziesz bo nie pisze zeby nie jechac?

Ktoś tu już napisał, że sprawa jest badana przez dział pomocy EA - skoro to takie oczywiste, to coś długo zajmuje im udzielenie odpowiedzi. Poza tym, to akurat JA napisałem, że nie da się przenieść dodatku i wszystko na to wskazuje. Jak trzeba będzie kupić, to kupię, więc z czym masz problem?

Edytowane przez t0bson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podstawkę BF4 na PS4,jest możliwość dokupienia premium?

Jeśli tak to w jakiej cenie można dostać bo gdzieś chyba widziałem cenę ok 200pln a to by dało mi łącznie wydatek  na BF 450pln :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

199pln w pss kosztuje premium.

Piepszony słownik:-) pisze pss a słownik psa.

Edytowane przez zwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorry nie skumalem, no to sie zgadzamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszcie głupot ,że to nie problem.kupiłem grę na ps3  dodatkiem,zapłaciłem więcej niż za podstawkę,więc chyba logiczne,że jak przechodzisz z grą na ps4 to dodatek również

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic takiego nie obiecywał, że dodatek przejdzie z ps3 na ps4, nie ma ku temu absolutnie żadnej przesłanki czarno na białym, a to, że ktoś tam powiedział komuś z infolini EA, że tak będzie traktuję jak kiedyś informacje, że Emotion Engine miał generować takie efekty jak w filmie Terminator 2 :laugh: Niektórzy poprostu dopowiadają sobie tutaj co jest logiczne a co nie, nietrafnie zresztą jak widać. Dla mnie jest to tak trochę jakby china rising z kompa miał mi przejść przykładowo na ps3 za friko- jest tak w Premium??

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam pytanie orientuje się ktoś czy kupując kod na china rising własnie z Ebay nie bedzie problemu wbić go pod edycje BF4 na PS4(nie upgrade) wersje PL ?

Myśle ze nie ale wole zapytać was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z EA z informacją, że póki co nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytanie, czy dodatek również przechodzi z PS3 na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TELEFONY DO POMOCY TECHNICZNEJ SĄ CHWILOWO NIEDOSTĘPNE.PRINT
ZAMIESZCZONO  12/18/2013
Wystąpiły chwilowe problemy z naszym systemem telefonicznym. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wywołane tą awarią. Postaramy się jak najszybciej przywrócić działanie systemu.

Uwaga: Ta przerwa uniemożliwia naszym doradcom skontaktowanie się z tobą. Nie powinna mieć wpływu na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś już zirytowany, że kod z ps3 nie działa zapłacił, (bo znam takich 3 zawodników) a kod jednak miał zadziałać to oddadzą im kasę? :biggrin: Takich ludzi jest zapewne więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi choc jedna namniejsza przeslanke ze kod z dlc na ps3 bedzie dzialal na ps4 ta najmniejsza przeslanka bedzie chociazby logo ps4 na kartecze z kodem. Jak jest znak stop to tez jedziesz bo nie pisze zeby nie jechac?

jak takiś cfany to czy gdzieś była informacja że przy cyfrowym preorderze bf4 dostaje się dodatek w wersji na ps3 i ps4? bo ja o takiej informacji nie słyszałem, a podobno cyfraki dostali ten dodatek;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się oto, że ja właśnie nie jestem cfany bo nie oczekuję nieoczekiwanego i potem nie jestem zawiedziony i nie czuję się oszukany. Suche fakty czarno na białym bez wróżenia z fusów. A tak na marginesie, to była taka informacja na tym forum podana, ktoś tym tu pisał na BANK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co nabijamy sztucznie posty,jak ktoś coś wie i jest to sprawdzone info to niech napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nabijać sztucznie postów, ale lubię gnębić ludzi, którzy wprowadzają inny w błąd. Jeśli ktos wytłumaczy mi jak 6 letniemu dziecku dlaczego dodatek z jednej platformy miałby przejść na drugą za friko to za zamilknę na wieki. Żadnym argumentem nie jest dla mnie to, że zapłaciłem w dodatek na ps3 i chcę go na ps4. Jedynym słuszanym argumenetem byłoby przykładowo to, że kiedyś tak dodatek przeszedł na platformy na platormę.   A i nie jestem z EA ani nic z tych rzeczy, tak dla jasności;)

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Premium dzisiaj i mnie wyszło 36 zł za każdy dodatek. Na Allegro 2 zdrapki po 91 złotych najpierw, a potem w PSS za 199 zł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nabijać sztucznie postów, ale lubię gnębić ludzi, którzy wprowadzają inny w błąd. Jeśli ktos wytłumaczy mi jak 6 letniemu dziecku dlaczego dodatek z jednej platformy miałby przejść na drugą za friko to za zamilknę na wieki. Żadnym argumentem nie jest dla mnie to, że zapłaciłem w dodatek na ps3 i chcę go na ps4. Jedynym słuszanym argumenetem byłoby przykładowo to, że kiedyś tak dodatek przeszedł na platformy na platormę.   A i nie jestem z EA ani nic z tych rzeczy, tak dla jasności;)

No to może dlatego , że Bf premium 4 przechodzi z systemu na system to dlaczego nie miałby przejść jeden dodatek? Tym bardziej, że kod wpisywałem z poziomu Ps4 i normalnie mi go przyjęło bez informacji, że będzie działać tylko na Ps3. I ostatni powód. Na Ps4 w zakładce Co nowego widnieje BEZPŁATNIE a po wejściu do Psn jest już cena. Można przypuszczać, że powinien działać tylko może coś im się porąbało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może dlatego , że Bf premium 4 przechodzi z systemu na system to dlaczego nie miałby przejść jeden dodatek? Tym bardziej, że kod wpisywałem z poziomu Ps4 i normalnie mi go przyjęło bez informacji, że będzie działać tylko na Ps3. I ostatni powód. Na Ps4 w zakładce Co nowego widnieje BEZPŁATNIE a po wejściu do Psn jest już cena. Można przypuszczać, że powinien działać tylko może coś im się porąbało.

Z tym Premiumem to prawie trafnie z tym, że nie jest on bezpłatny i płaci się za niego teraz 200zł a nie jeden kodzik za friko na pięć platform. China rising bo kombinacjach z kodami cały czas jest płatne, także, że widnieje jako bezpłatne nie zmienia stanu rzeczy. Może to błąd i się to zmieni?Życie potrafi być czasami bardzo zaskakujące. I dalej nikt nie może sobie przypomnieć by dodatek przeszedł z platfromy na platorme?To może inaczej: Czy przejdzie w przyszłości? Wychodzi tam jakieś DLC do Assassina IV i będzie może przechodzić to dlc z PS3 na PS4?

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×