Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

No ja głównie siedzę na Dominacji, to tam o jakiejkolwiek współpracy można zapomnieć praktycznie.

Tam jak jakaś ekipa biega zajmować flagi to jest dla mnie cud, a skrzynki wyrzucają chyba tylko jak więcej ludzi stoi, żeby sobie punkty nabić.

Jak biegam i krzyczę, że potrzebuję ammo, to szybciej jest mi umrzeć i na nowo się odrodzić niż czekać aż ktoś łaskawie pomoże :)

 

Co do tego tekstu o spotowaniu to niestety nie dziwi mnie to, sporo takich kretynów.

Oczywiście nie wrzucam do jednego wora, wiadomo o co chodzi, ale bez swojej ekipy po prostu nie podchodź :)

 

PS.

Wrzuć go Okoni do gimbusów w ścianie płaczu, będzie śmiesznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jasno kiedyś przypadkowy kolo(polak) którego spotkałem na serwerze wytłumaczył dlaczego nie spotuje ludzi. napisałem do niego aby spotował bo będzie nam łatwiej. odpowiedź była prosta: jakby spotował to bym mu killa podpierdzielił.

sorry, taki mamy klimat :sad:

 

innymi słowy spot/death ratio go nie interesuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra się samemu bez ziomków to jest tragedia.Zero podnoszenia,amo i spotowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ammo rozsiewam jak wiatr nasiona kwiatów :P,co z tego jak kolesie spierd... od paczek jakby to jakieś bomby były,widzę,że brakuje im amunicji,walę paczkę pod nogi a koleś skacze jak konik polny i psierdziela gdzie pieprz rośnie.Szkoda,że nie trafiam na potrzebujących bo beretki za ammo bardzo mi się podobają ;).Może tak tylko jest w podboju bo w 99% gram ten tryb.Jeśli komuś  z Was brakuje ammo w meczu-dajcie znać na meila-wyślę kurierem :yes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również gram dominację i wcale nie narzekam ,że nikt nie podnosi(reanimuje) bo prawie zawsze ginę w sek.po tym:)fakt,przed ammo i apteczkami uciekają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to spotowanie to dla mnie dziwna sprawa, że ludzie tego jak piszecie nie używają bo się boją że ktoś im fraga zgarnie. Ja spotuje sam dla siebie (bez tego to nie widzę tej gry) i jakoś mi wisi i powiewa, że ktoś może mi zgarnąć gościa przez to. A teraz przynajmniej w BF4 jest to pod "normalnym" guzikiem, a nie jak w BF3 tym selektem to o kant tyłka.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię gości, których podniosę, nie wszystkich da się podnieść na 100% ale nawet jak już mają to 100%, Oni zamiast gdzieś odczekać chwilę, pomyśleć, spróbować inną drogą się przebić, biegną żeby rzucić granatem, strzelić z m320 i zginąć w 5-10 sekund później... Why ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie i macie, DICE "pracuje".  http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/addressing-netcode-in-bf4/

 

Konsole czeka spory update, bo większość z tych rzeczy niby już "jest" na PC. A i tak takie kwiatki się zdarzają, że szkoda gadać...

 

Tutaj trochę po polsku o tym http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/news/view/poprawiamy-kod-sieciowy-battlefield-4/

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób by widzieć aktualna pozycję punktowa podczas rozgrywki?

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób by widzieć aktualna pozycję punktowa podczas rozgrywki?

Przytrzymaj dluzej przycisk options.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się prorokować ale pewnie niedługo za Pacze będziemy płacić jak za dlc.Chcesz grać to płać :)

Nie kupisz premium ani Dlc to nic,pewnie kupisz pacza aby spokojnie pograć,albo inaczej je nazwią,np: Pacze Wkurwiacze,albo zamiast pacze to może Płacze?

Edytowane przez Warga13
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozpierdziela ten kawałek ticketrate. Nie mają w najbliższych planach podnosić go. Nie wiem na ile ten path cokolwiek zmieni ale coś czuję, że wyjdzie jak zawsze.

 

Jeszcze trochę pogram ale jak tak dalej pójdzie dobijam do max lvl i kończę z tą grą, szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej prorok - i pewnie wprowadzą przymus kupna Battlefielda ustawowo. No bez jaj, powala mnie ten tok rozumowania, nie podoba się gra nie ma przymusu kupować, grać etc, etc. Na forum z jajami też marudzą, że zepsute kupili czy po prostu idą oddać do sklepu? Ciekawe muszę tam zerknąć.

 

Ja rozumiem, że to nasz sport narodowy, ale już poluzujcie z tym wiecznym marudzeniem. Kojarzycie mi się z takimi starymi prykami, którzy wiecznie narzekają a to na pogodę a to na politykę, a to na coś, siedzą i tylko narzekają. Idę sobie pograć z wielką przyjemnością w ponoć popsutego Battlefielda.

Edytowane przez cinkibolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gra ma błędy i to duże ale i tak będę w to grał do następnej części jak się ukaże bo gra się mimo wszystko świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś"Stare Pryki", trochę już przeżyli więc mają prawo trochę ponarzekać:) jak dorośniesz to zrozumiesz.Gdyby mi rodzice grę kupili to pewnie kolegom w gimnazjum bym się pochwalił i tematu nie drążył ale niestety sam na to zapracowałem i trochę przykro ,że grę łatają latami.Rozumiem,iż można czegoś nie zrobić idealnie,ale naprawiać co miesiąc?Kiedyś wychodziły gry i nikt nawet nie pomyślał,żeby coś dołatać ,bo nie było internetu a teraz każda gra ma swojego PŁACZA

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiemy, że Tobie się cudownie gra bez dźwięku, nie przeszkadza Ci, że giniesz za ścianami, doczytujące się tekstury też nie są problemem. Ba jakby nie było w ogóle obrazu to pewnie stwierdziłbyś, że gra się jeszcze lepiej. Bo przecież po co "narzekać".

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cinkibolek po twoich wypowiedziach na temat znajomości mechaniki tej gry wnioskuję, że nie masz zbyt wielu godzin gry na liczniku. Powiem ci szczerze, że mi początkowo też się podobało. Ta grafa, płynność itd. Potem jednak brutalne spotkanie z rzeczywistością jak bardzo ta gra była i jest zjeb***. Wielu moich znajomych co graliśmy wspólnie wiele godzin w BF3 po prostu dało sobie spokój. Mówiąc szczerze, nie przewiduję tej grze wielkie żywotności przynajmniej nie taką jak ma do dziś BF3. Ale pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawa, trawa. Jest moc w trawie na Paracelach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Okoni...fizyka trawy !!! w nastepnym paczu będzie poprawka tekstur trawy :) A na poważnie, to te wszystkie poprawki to o kant d.. potłuc, najważniejszą sprawą jest wyższy tickrate serwerów, to on powoduje te wszystkie "cuda na kiju", testowaliśmy ze znajomymi, nie raz - jak widać moment zabicia (jak byłismy po dwóch stronach) i przykład: gosciu na mnie wychodzi ja zaczynam strzelać i nagle pyk, padam, pytam znajomka jak on to widział, a on mówi, że idzie sobie patrzy a tu ja, to ciach pełna seria i leżę. Chociaż wg mojego punktu widzenia, to ja zacząłem 1 strzelać, to kolega nie zauważył (zarejestrował) nawet 1 strzału ode mnie. Z opisu nadchodzących poprawek jednak wyraźnie wynika, że "na razie" tickrate na serwerach nie bedzie zmieniany. Co do innych poprawek, to średnio mnie interesuje, czy ginę od gościa z 20% hp czy od takiego co ma 0% (co za różnica???). Jedna rzecz oprocz tickrate mogliby by poprawić, to niesamowite "szarpanie za koszulę" zwłaszcza na Mekongu ....

Edytowane przez peka71
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak dla przykładu wczoraj zabiło przeskoczenie przez półmetrowy murek :) (killed in action):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×