Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie czy nie to samo będzie w U4 nikt nie zmusza żeby to kupować, a sądzę że i bez nich zabawa będzie przednia.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi to nie odpowiada więc podziękuje. Nawet EA(Battlefront) nie jest takie pazerne bo u nich można kupić jedynie wcześniejszy dostęp do broni ale tak czy siak je odblokujesz w miarę postępów w grze. Jak będzie odpowiednia promocja na psstore to zakupie dla singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to moze chodzi o tą KASE w grze ? A nie realna za ktora mozemy cos tam kupowac....

Moje wrażenia po becie : Dodam ze wczesniej dluuugo gralem w multi w U2 i bylo to moje najlepsze multi ever. W U3 multi tylko sprawdzilem stwierdzajac ze jest troszku gorsze od U2. W TLOU multi w ogole nie gralem...

No i tutaj po pierwszych kilku meczach odrazu mysl jak juz ktos wczesniej napisal "Jest lepiej niz w U3 ale gorzej niz w U2."

Grafika nie zrobila WOW ale widac jakis skok do przodu wzgledem poprzednich czesci takze niech bedzie.

Te wszystkie nowe rzeczy czyli magiczne kamienie,totemy, nie moznosc zabicia odrazu z giwery przeciwnika tylko dobijanie...na poczatku mi to nie pasowalo....Ale przeciez w koncu sam czlowiek mial nadzieje na jakies nowosci wiec jak miec o to pretensje ;) Wiec zaczalem o wszystkim czytac co do czego jest i jakie ma wlasciwosci. Poswiecilem troche czasu czytajac wszystko co tam w grze jest opisane. i zebralem sie z kumplami i zaczelismy wspolne granie.

I tu juz wam powiem calkiem inna bajka ! Najwazniejsze, gra z randomami a z ekipa to naprawde duuuuza róznica i fun z gry. No i jak juz doczytalem i wypróbowalem wszystkie nowosci i zlozylem sam swoj ZESTAW WYPOSAZENIA ktory mi najbardziej odpowiadaj  to w koncu zaczalem w grze mozna powiedziec wstepnie wymiatać ;> I im dluzej czlowiek gral ekipą tym gra nabierala plusów :) I w zasadzie jedyny znaczacy minus ktory mam nadzieje sie poprawi to Matchmaking czyli wyszukiwanie gry bo narazie to bardzo kulawo szlo. Mam nadzieje ze wyciagna z tego wnioski...

Takze mimo tego ze nie ma zadnego wielkiego WOW i pewnie nie bedzie w grze takiego skoku jak mielismy gdy zobaczylismy pierwszy raz U2 bo ja juz w zadnego wydawce i w zadne studio nie wierze ze zrobi cos SUPER DUPER MEGA (wszedzie tna koszty i probuja zdzierac z nas za kazda pierdole) to ja gre kupie bankowo dla singla jak i dla multi bo napewno poziom ZADOWALAJĄCY zachowaja. A inne gry i tak mnie w tym roku za specjalnie nie interesuja oprocz Horizona i Tomb Ridera. No i  jednak Unchartedowe multi to jest cos innego niz tradycyjne FPSowe i dobrze taka gre miec i ze nie jest podobna do popularnych FPSow bo to ma byc cos innego ! Zeby inna grupa odbiorcow tez miala swoj tytul do ogrywania.

Takze odliczamy 2miesiace ! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to moze chodzi o tą KASE w grze ? A nie realna za ktora mozemy cos tam kupowac....

Niestety chodzi o realną gotówkę. Mi też beta się podobała i przyjemnie się grało, teraz zobaczę co z tymi płatnymi dlc w postaci broni i podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w multi U2 i U3 więc nie mam punktu odniesienia, ale bardzo lubię multi Lasta, a w to U4 też strasznie przyjemnie się gra. Przez nawyki z Lasta nie potrafię strzelać z biodra i zupełnie nie idzie mi granie automatycznymi karabinami, dobrze że jest FAL. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Nagrałem kilka meczyków, trochę fajnych akcji i parę epickich momentów jakby ktoś chciał zerknąć. Rola medyka zdecydowanie podchodzi mi najbardziej, ten kamień do podnoszenia jest niesamowity.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych beta nadal trwa

 

update: Juz nie :/

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierajcie kopary z podłogi bo mimo że król każe długo na siebie czekać to nadchodzi w wielkim stylu.

 

GiftedFlawlessAmericanratsnake.gif

Edytowane przez zyga101
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierajcie kopary z podłogi bo mimo że król każe długo na siebie czekać to nadchodzi w wielkim stylu.

 

.gif

 

Ładne to to  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w singielku pewnie nie jeden raz bedziemy mogli powiedziec WOW. Ale obstawiam ze pomimo najladniejszego wygladu ta czesc bedzie miala najmniej kontentu porownujac do poprzednich dwoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 w złocie :) Czyli tym razem premiera niezagrożona. W sumie skoro prace ukończyli prawie dwa miechy przed premiera to nie wiem czy miało sens to przekładanie.

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/710979124429529088

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co pisali jest prawdą. Gra jest gotowa poszła do tłoczni a opóźnienie jest spowodowane logistyką by dostarczyć grę na wszystkie rynki jednocześnie.

 

Sądząc po ilości sprzedanych PS4 oraz oczekiwań co do gry to na pewno ilość kopii będzie ogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiekszosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy edycjach specjalnych dają 2 pudełka czy tylko jedno w tym wypadku steelbook? Nie podoba mi się on, a chcę edycję specjalną z uwagi na artbook, ale na półce wolę zwykłe pudełko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko steelbook, a przynajmniej tak było do tej pory, niestety. Okładkę zawsze będzie można sobie wydrukować od biedy i wsadzić w pudełko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jeep to zagina fizykę, że się tak trzyma błota w pierwszym gifie? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwało mi cycki, dupę i inne części ciała... :woot: :woot:  :woot: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

uc2.gif

 

:shok:

Lipa Panie, nie ma śladów po kołach na błocie, nie będzie GOTY.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa Panie, nie ma śladów po kołach na błocie, nie będzie GOTY.

I drzewa jakies takie dziwne, nie miota nimi szatan. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×