Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde,aż uwiezyc nie mogę że to na silniku...tam Antyaliasing chyba x 30 :biggrin::D

A jak mogę :D. Podobnie było z pierwszymi teaserami Th Last of Us. Do 2015 gałki oczne wypalą nam jeszcze z kilka razy pewnie.

 

Powrót do dżungli i egzotycznych klimatów wydaje się jak najbardziej sensowny - już w Uncharted 3 las zabijał, więc nie wyobrażam sobie co pokażą na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się spełniony :)

Teraz tylko odliczać długie dni do premiery ! ;)

U4, nowy TR, AC:U - jak tu teraz się skupić :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg prze kozak trailer nie wiem czy zwróciliście uwagę na to jak prawą ręką sięga po broń i jak zachowuje się piasek:) ogólnie ta gra to będzie 8 godzin bardzo dobrego filmu, po obejrzeniu trailera który jest tak ciekawy że wsiąkłem w niego jak dziecko pozostawia niedosyt i dobrze taki pewnie był zamiar twórców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In-engine =/= in-game, kiedy ludzie sie w koncu naucza... Ale patrzac po UC/TLoU mozna smialo zalozyc ze sama gra bedzie w ~70% wygladac jak ten trailer, i to wszystko w 1080p@60FPS!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak żywy napisał - to że to jest wygenerowane przy pomocy engineu gry, a nie przez magiczne elfy to nie znaczy że sama gra będzie tak wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było przecież z pierwszym pokazem TLoU. Co nie zmienia faktu, że sam Nathan wyglądał dość in-gameowo. Natomiast otoczenie na pewno dostanie downgrade. Choć też trzeba wziąć pod uwagę, że to gra korytarzowa i grafika na prawdę może dostać niezłego kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND przecież slynie z gier, które miażdżą grafiką więc nie wiem o co te obawy. 

Tu jeszcze mamy grę jak po sznurku zapewne więc mocy będą mieć aż nadto żeby się wykazać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak żywy napisał - to że to jest wygenerowane przy pomocy engineu gry, a nie przez magiczne elfy to nie znaczy że sama gra będzie tak wyglądać. 

Nikt nie mówił że jest inaczej. Jak już zostało wspomniane - to samo było z trailerami to The Last of Us. Raczej pewne jest, że poziom graficzny samej gry nie będzie tak wysoki, jak wypadku trailera, ale na pewno daje on pojęcie do czego zdolny jest ten silnik na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił że jest inaczej. Jak już zostało wspomniane - to samo było z trailerami to The Last of Us. Raczej pewne jest, że poziom graficzny samej gry nie będzie tak wysoki, jak wypadku trailera, ale na pewno daje on pojęcie do czego zdolny jest ten silnik na PS4.

aqD3gNf.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U4 trailer jak trailer, jednak i tak kupił mnie w 100%. Dla tej gry muszę kupić PS4. Mam jeszcze sporo czasu :P hehe. Good news że dalej będziemy grali Nathanem. Czekamy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woah.gif

 

Sweet mother of god, gdybym miał Xboxa to bym się od razu nawrócił na jedyną słuszną religię po tym trailerze ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony, bo trailer słaby, zero rozgrywki, oczywiście graficznie niszczy, ale oczekiwałem jakiegoś gameplyu, może na gamescom.

 

PS. Gra niby chodzi w 1080p/60fps!!!


MVFFswZ.png

Dziewczyna jest chyba głównym grafikiem przy U4, wcześniej robiła w 343 (ci od Halo 4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowada sie kolejny sredniak graficzny ze starymi schematami ze starych czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowada sie kolejny sredniak graficzny ze starymi schematami ze starych czesc.

- rzekł troll i nim nastał ranek, wrócił do swojej jaskini.

 

Starh, ale mnie linkować tweetów nie musisz, bo je czytam :p. To reszta rozsiewa ploty.

Edytowane przez Numinex
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- rzekł troll i nim nastał ranek, wrócił do swojej jaskini.

 

Lub nie wrócił i zamienił się w kamień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake po raz ostatni eh czuję, że to Uncharted będzie dość poważne i zakończy się uśmierceniem głównego bohatera. 

IMO na GC będzie gameplay, ktoś z ND mówił aby spodziewać się większego materiału w tych okolicach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowada sie kolejny sredniak graficzny ze starymi schematami ze starych czesc.

 

Ty tak na powaznie ? masz zły dzień ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakola się naszemu drakowi porobili widać czas go też nie oszczędza :) Lifting twarzy w postaci botoksu tez miał chyba miejsce :) Wszytko fajnie ale żeby wogule gameplayu nie pokazać i taka podnieta. Zastanawiające. Oczywiście gra to pewniak ale gameplay się należał jak psu buda.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście Drake wygląda, zapowiada się epickie, ciężkie i klimatyczne zakończenie serii. Czas najwyższy uderzyć w doroślejszy target. Grafika.... panowie jeżeli tak to ma wyglądać to pieprzenie że w PS4 brakuje mocy można sobie wsadzić w żyć, do tego ma być 1080p i 60 fps w takiej oprawie. Przecież master race się Titany potopią z zazdrości.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę żeby grafika poszła w kierunku fotorealizmu. Troszeczkę zmęczyły mnie te jaskrawe kolory z poprzednich części, było stanowczo za słodko i za kolorowo. Postacie też nie wyglądały ani nie ruszały się za realistycznie.

Odpalcie sobie Uncharted a potem uruchomcie Tomb Raidera. Od razu widać która postać wygląda i rusza się naturalniej. No i te krótkie nóżki Nathana, mogliby je odrobinę wydłużyć ;)

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×