Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej rasowego gameplayu z gry w tym roku nie zobaczymy. A już na pewno nie na GC, choć chciałbym się mylić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu obawy? Moim zdaniem to jest wręcz pewne od kiedy podali "2015" :P. Jeśli wyjdzie wiosną, to będzie to raczej niespodzianka.

 

Niestety masz rację Stary. 

A, że kolejne U wychodziły późną jesienią to .... :( 

cóż... czekam z wywalonym jęzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek info o tej grze wywołuje u mnie w...a, że tyle jeszcze trzeba czekac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na VGA pokarzą coś konkretnego, jeśli się nie mylę Drakes deception tez wtedy po raz pierwszy pokazali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szykuje się chyba powrót do klimatów z Drake's Fortune. I dobrze, bo na nowym sprzęcie podobny setting będzie się prezentować fenomenalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby dusza Uncharted została zachowana. Seria ma swój klimat i nie ma potrzeby, aby gra stała się jakaś poważna. :) Niech pokażą coś więcej na zdjęciach... długo nic wielkiego nie pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tą serie jestem spokojny :) 

Ta gra jest skazana na sukces. Oczywiście znajdą się tacy którzy uwarzają tą gre za przeciętną, ale to już nie moja sprawa :) 

Dla mnie Uncharted to Uncharted :) 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tą serie jestem spokojny :)

Ta gra jest skazana na sukces. Oczywiście znajdą się tacy którzy uwarzają tą gre za przeciętną, ale to już nie moja sprawa :)

Dla mnie Uncharted to Uncharted :)

 

Dokładnie, Uncharted to klasa sama w sobie.  Jak już wspominałem w wątku innych części, dla DF kupiłem PS3 i nie zawiodłem się. Także o jakość gry nie ma się co martwić. Wprawdzie na tym tweecie Drake wygląda jakoś dziwnie ( ktoś wcześniej pisał, że trochę jak sebastian karpiel bulecka ;) ) ale jestem przekonany, że końcowy produkt będzie wyśmienity. pozdrowienia dla fanów serii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nonwłaśnie na ostatnim koncepcie Drake wygląda na takie na maxa zmęczonego. Może nowe Uncharted będzie miało ciężki klimat, depresyjny. Ja nie mogę się doczekać gamplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części Uncharted to taki Indiana Jones tylko z większą ilością strzelania i "zawsze" szczęśliwego łapania się ostatniej krawędzi ratującej bohatera. Tu będzie podobnie tylko podejrzewam, że po ogromnym sukcesie The Last Of Us możemy dostać już w 100% poważnego Drake'a i poważną historię. Ostatnia przygoda, która zakończy się albo sukcesem albo śmiercią. Zapewne któryś z bohaterów umrze (Sully?) by było trochę mrocznie i na śmierć i życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwójce naczelnym "ficzerem" był śnieg i góry, w trójce pustynia więc podejrzewam że tutaj będziemy mieli okazję ponurkować. Co do klimatu historii to jednak mam nadzieję że panowie z ND nie zapomną za co kochamy serię - przecież nikt nie oczekuje(a w ręcz odwrotnie) od Indy'ego dramatu psychologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będzie ciężko i depresyjnie. TLOU jest świetną grą i niewątpliwie odniosła zasłużony sukces, ale Uncharted to zupełnie inny tytuł w zupełnie innym klimacie. Liczę, że ND nie będą chcieli zbytnio nawiązywać klimatem do TLOU. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy no ale dlaczego ma być podobnie do TLoU ? 

To zupełnie inna gra i zupełnie inne klimaty. 

TLoU to apokalipsa a tutaj przygoda. 

Wiem, że w przeszłości w przypadku innych producentów i ich produkcji bywało podobnie jeśli chodzi klimat rozgrywki, mimo, że tematyka inna: R* -> RDR -> GTA.

Póki co o grze nic nie wiemy, ale nie chce mi się wierzyć, by z tak genialnej przygodówki celowo wyeliminowali klimat jaki ta seria posiada od początku.

A że Drake starszy ? to chyba dobrze, wygląda realnie. W poprzednich częściach U też widoczny był progres starzejącej się facjaty Drake.

 

Także proszę Was. Byli tacy na tym forum którzy porównywali TR (2013) do Uncharted (Core Design się w grobie przewraca). Jak teraz się zaczyna porównywanie Uncharted 4 do TLOU z powodu paru artów w zaciemnieniu bo na nich pada deszcz to ja wymiękam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie tylko te parę artów, ale również trailer z dialogiem Nate'a i Sully'ego w tle. Drake wygląda tam tak jak opisują go przedmówcy, zmęczony, ledwo żywy. W ciemnej dżungli wypełnionej klatkami ze szkieletami. Po tym właśnie wnioskuję, że tym razem nie będzie tak radośnie jak ostatnio. Zapewne Nate ciągle będzie miał w rękawie jakiegoś "one linera" ale klimat będzie poważniejszy, może nawet ktoś z bohaterów zginie po drodze. 

 

EDIT
Ale absolutnie nie mówię, że to źle - uważam że jakaś zmiana by się przydała bo nie chciałbym po raz kolejny obejrzeć tego samego z lepszą grafiką. Zresztą popatrzmy na Prince of Persia. Po bardzo baśniowym, bajkowym, dość grzecznym i wysoko ocenianym Sands of time przyszedł Warrior Within - ponury,poważny, z bohaterem który stał się zakapiorem w porównaniu do tego kim był w 1 części. Gra oceniona była słabiej ale sprzedała się szalenie dobrze, a gracze (w tym ja ) ubóstwiali brutalne walki i znacznie bardziej poważną historię, a także zakończenie które nie było zbyt szczęśliwe (mówię o tym drugim zakończeniu po skompletowaniu wodnego miecza). 

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK - ale do klimatu TLoU to mimo wszystko lata świetlne. 

To zupełnie inna bajka.

Powtarzam - Uncharted to przygodówka a nie apokalipsa. 

To tak jakby porównywać Indiana Jones (bo były szkielety) do World War Z. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, klimat TLoU leży w znacznie ciemniejszym kącie niż klimat uncharted 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie zrobią i tak będzie to kawał dobrej gry. Akurat co do ekipy ND możemy być pewni. Podobno to ma być zakończenie serii wiec możemy się spodziewać trochę cięższego klimatu/ Zresztą zobaczymy jak zaczną się pojawiać jakieś konkrety. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie zrobią i tak będzie to kawał dobrej gry. Akurat co do ekipy ND możemy być pewni. Podobno to ma być zakończenie serii wiec możemy się spodziewać trochę cięższego klimatu/ Zresztą zobaczymy jak zaczną się pojawiać jakieś konkrety. 

Ja właśnie miałem to na myśli. Zakończenie serii i ogólnie sponiewierana twarz Drake'a i wypowiadane słowa przez postaci, że to już ostatnia przygoda "one last time". Może być trochę ciężko. Nie tak oczywiście jak w przypadku Joela i Ellie, ale ciężej na pewno niż w poprzednich częściach. 

Sam stawiam na to, że ktoś umrze.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We’ve been hard at work since E3 and all I can say is that we’ll be having some stuff to show you very soon.” . W wolnym tłumaczeniu...

 

"Ciężko pracowaliśmy od czasu E3 i mogę powiedzieć, że już niedługo będziemy mieć dla Was co nieco do pokazania" 

 

W takim razie czekamy  :) 

Edytowane przez Marcossik
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do VGA poczekamy na pewno. Ależ to będzie trzęsienie ziemi. Tak jestem fanboyem i dobrze mi z tym. Jedna z niewielu gier w które ma się ochotę grać i grać i nie przejmować kotem, wodą na gazie, obiadem, dzwonieniem do drzwi, wojną, zarazą i końcem świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw edycji kolekcjonerskiej Uncharted 4, bo z pewnością takowa się ukaże. 

Mam nadzieję, że nie będą nas trzymać z kolejnymi informacjami aż 2 miesiące do VGX...

Oby tylko na gameplay nie przyszło nam czekać do E3 2015 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw edycji kolekcjonerskiej Uncharted 4, bo z pewnością takowa się ukaże. 

Mam nadzieję, że nie będą nas trzymać z kolejnymi informacjami aż 2 miesiące do VGX...

Oby tylko na gameplay nie przyszło nam czekać do E3 2015 :/

 

Może będzie coś a'la Fortune Hunter Edition w U2  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×