Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gralem w zadna cześć i nie mam pojecia nic o tej serii, czy warto bedzie zakupic na PS4 tą część ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Tak! Przybywam z przyszłości i mówię, że warto! Na metacritic gra ma 107% a na PSSite dostałą 11/10. 

A tak na serio - do tej pory seria była bardzo fajna. Na temat części na PS4 nie wiadomo póki co praktycznie nic... ND robi dobre gry i wątpię aby Uncharted okazał się słaby, ale ostatnio parę dużych tytułów zarówno od sony jak i 3rd party developerów okazało się grami średnimi więc lepiej podchodzić z ostrożnością. Pytanie zadaj ponownie po premierze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto na pewno będzie , pytanie brzmi czy nie lepiej zacząć od poprzednich części , choć fabularnie się nie łączą . 

 

To jest zdecydowanie najlepsza seria na Playstation , na pewno warto . 

Edytowane przez Kernish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, a nie pytałem czy gra jest /będzie dobra... Nie wiedziałem czy fabuły się łączą czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, a nie pytałem czy gra jest /będzie dobra... Nie wiedziałem czy fabuły się łączą czy nie...

 

Ee chyba sie lacza jak kojarze.. Tzn. jesli nie zagrasz w poprzednie czesci nie bedziesz wiedzial skad i jak sie bohaterowie poznali. Jakie przygody mieli bo kojarze ze wlasnie nawiazuja czasami w dialogach do poprzednich wydarzen...Ale nawet jesli by nie byly powiazane to nie ma co sie wachac tylko grac bo gra jest MEGA ! dla mnie Numer Jeden konsolowy ! Takze to bedzie czysta przyjemnosc zagrac w poprzednie czesci nawet w stara jedynke. Ja radze ograc kazda czesc zachowujac kolejnosc 1,2,3...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ograł jeszcze Uncharted powinien natychmiast poczuć w sobie taki obowiązek nadrobienia tego. Genialne gry. Must have. To, że nowa część zmiecie konkurencje to jestem pewien, ale pytania jak bardzo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyjdzie trylogia remaster wszystkich 3 czesci w jednym ;-) przed u 4 sam kupie i przypomne sobie wszystko ;-) pewnie po nowym roku będzie więcej informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BzoL-ODIgAAmd2F.png

Nie ma żadnych informacji z niedzielnego pokazu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyjdzie trylogia remaster wszystkich 3 czesci w jednym ;-) przed u 4 sam kupie i przypomne sobie wszystko ;-) pewnie po nowym roku będzie więcej informacji na ten temat.

Nie obraziłbym się :) Też chętnie bym sobie przypomniał przed premiera czwórki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłbym się :) Też chętnie bym sobie przypomniał przed premiera czwórki :)

Ja również. Niesamowita seria. 2 część to po prostu majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To elegancko a to jakies potwierdzone info czy wasze domysły ? Z mila checia zakupie najpierw edycje remastera 3 czesci a nastepnie 4, bo wiele slyszalem dobrego o tej serii a nie mialem okazji w zadna czesc zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies kiedys widziałem wpis na Twitterze naughty dog ze na 100 % będzie trylogia uncharted. Remaster 3 czesci. Ciekawe tylko kiedy potwierdza ta informacje. U 4 dopiero pod koniec 2015 roku wiec nic dziwnego ze wypuszcza trylogie remaster. Ja na pewno biore na premiere :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo i to byłby dobry remaster :) Jest duża szansa, że powstanie. A premiera U4 w listopadzie to jakieś oficjalne info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera to by byl jeszcze rok czekania na ps4 :/ No chyba ze wyszlo by wczesniej jakies God Of War albo Red Dead Redemption TYLKO na PS4 to kupie wczesniej...

Ktos ma jakies info z tej niedzielnej konferencji ? Odbyla sie ona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wqrwiają mnie te remastery ale Uncharted łykam jak pelikan:) dla 1 kupiłem ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×