Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu prezencacji MP wygląda na the last of us w świecie uncharted. Szczególnie to widać w  uzdrowieniach i doborze ekwipunku przed rundą . Na tą chwilę bardziej podobały mi się  ustawienia w U2 i U3, ale może po ograniu bety zmienię zdanie. Wiadomo  o której godzinie naszego czsu rusza ta beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu prezencacji MP wygląda na the last of us w świecie uncharted.

Ta, szczególnie to bieganie jak kurczak z odcięta głową. Nawet tego nie porównuj do TLoU, dobór ekwipunku jest w Battlefieldach, ale nikt tego nie przyrównuje.

 

Niestety, mnie nigdy taki multik nie zainteresuje. Multi w TLoU to było najlepsze multi jakie miałam okazję ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególnie to bieganie jak kurczak z odcięta głową. Nawet tego nie porównuj do TLoU, dobór ekwipunku jest w Battlefieldach, ale nikt tego nie przyrównuje.

 

Niestety, mnie nigdy taki multik nie zainteresuje. Multi w TLoU to było najlepsze multi jakie miałam okazję ogrywać.

źle się wyraziłem albo mało precyzyjnie. Widać w tym multi pewne rzeczy zaczerpnięte z Tlou, np. uzdrawianie, wolałem poprzedni system- dead i respawn.  Multi w tlou bardzo mi się podbało jednak wolałbym rozgraniczenie między tymi dwoma grami. Z resztą  jutro się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyszukuje graczy w nieskończoność. W menu napisane jest, że beta potrwa od jutra do 13 grudnia, a w międzyczasie będą dostrajać różne elementy gry. Póki co można pograć w samouczek. Trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

 

Edit: Jednak wyszukało graczy po jakichś 20 minutach...

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pare meczy,wyszukiwanie ok 10min ,gra sie przyjemnie szybko lapiesz o co.chodzi.Troche panuje chaos ale na pewno wiem juz ze pogram troche w pvp jak wyjdzie pelna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedźcie mi - czy aby uruchomić betę potrzebuję posiadać w napędzie Uncharted Kolekcja Drake'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedźcie mi - czy aby uruchomić betę potrzebuję posiadać w napędzie Uncharted Kolekcja Drake'a?

 

Nie trzeba mieć w napędzie.

 

Ps. Mnie od wczoraj też nie łączy.

Edytowane przez makosg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos po januszowemu pograc w bete ? Np. Wybierajac pre order ubcharted 4, a pozniej z niego rezygnujac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GITarra ;> Łykam ta gre jak mlody pelikan ze wszystkimi grywalnymi dodatkami i sezon pasami ;> Ludzie narzekaja na "moce" ze pewnie za bardzo zwymyslana rzecz. Mysle ze te moce to jakies opetanie duchow tak jak to widzimy z tego duzego totema i zapewne ten watek tych mocy (opetan czy duchow) pojawi sie w fabule stad i w multi takie cos. W poprzednich czesciach tez mielismy sjakis zwymyslonych straznikow swiatyni i cos tam jeszcze bylo chyba kiedys, takze tutaj mysle nie ma zadnej przesady a przyda sie taki powiew swiezosci. 

Najlepsze choc najprostrze bylo multi un2 najwiecej skilla wymagalo i bylo swietne un3 troche juz bylo przesadzone a teraz widze jeszcze bardziej w strone kombinowania niz skilla,szkoda ale taka moda,byle duzo nowosci i broni.Widze tez motywy zapozyczone z tlou.

 

 

Co do serwerow nigdy nie bylo dedykowanych ale mozna bylo sie ustawiac na pokojach prywatnych wiec nie widze problemow.

Ta, szczególnie to bieganie jak kurczak z odcięta głową. Nawet tego nie porównuj do TLoU, dobór ekwipunku jest w Battlefieldach, ale nikt tego nie przyrównuje.

 

Niestety, mnie nigdy taki multik nie zainteresuje. Multi w TLoU to było najlepsze multi jakie miałam okazję ogrywać.

dla mnie multi w tlou to bylo nieporozumienie jako wielki fan ND uwazam ze ta gra jezeli chodzi o multi byla tragiczna i byl to niewypal.....Ta ciagle skradanie sie bylo wrecz komiczne,strzelanie totalnie arcadowe,ogolnie gra nie wymagajaca skilla.Jak juz wczesniej pisalem dla mnieosobiscie najlepsze multi i najbardziej skillowe to un2 tam jak ktos byl noobem to nikgdy nic nie mogl ugrac,a napewno nie mogl zabic ogara no chyba ze stal na swiatyni za posagiem z pompa:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie multi w u2 to najlepsze multi jakie gralem. Mam nadzieję ze u4 bedzie rownie dobre lub lepsze. Wkrótce beta więc usłyszymy wstępne opinie. Chociaż z tego co słyszałem to ma być bardzo uboga. Tylko jeden tryb i 2 plansze

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze choc najprostrze bylo multi un2 najwiecej skilla wymagalo i bylo swietne un3 troche juz bylo przesadzone a teraz widze jeszcze bardziej w strone kombinowania niz skilla,szkoda ale taka moda,byle duzo nowosci i broni.Widze tez motywy zapozyczone z tlou.

Nie mógłbym się bardziej zgodzić. Mam zasadę, że nie kupuję po frajersku remasterów gier, które już ograłem, ale było mi trochę szkoda dostępu do tej bety, bo U2 to był pierwszy konsolowy multiplayer, który mnie pochłonął i na którym uczyłem się strzelać na konsoli. Potem wymiatanie w U3, ale to już przez wzgląd na znajomych. Beta wyszła, pooglądałem gameplaye i spuściłem głowę w żalu. Sądziłem, że jak wywalą tych partaczy co odpowiedzialni byli za multi w U3, to wszystko wróci do właściwego poziomu - ponownie zrobią proste i skillowe multi z dobrym balansem i bez udziwnień zaczerpniętych z CoDów - pierdółek, emblemików, dodatków, loadoutów, super mocy, killstreaków i tego całego gówna, które do Uncharted pasuje jak pięść do nosa. Niestety idą jeszcze bardziej w tym kierunku, a do tego zaczerpują (kompletnie nietrafione) pomysły z TLoU - chyba najgorszego strzelankowego multi w jakie grałem w życiu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam bete na streamie jakiegos ruska...Potwierdza sie duzo wspolnego z tlou.Jedyne co mnie cieszy to celownik w karabinie widac jak ludzie sobie nie moga poradzic bo jest za maly:)No i sam nie wiem co mam myslec o tym czolganiu sie jak typek oberwie z jednej strony dobre z drugiej widac jedynie pelno pelzajacych ludkow:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do tego zaczerpują (kompletnie nietrafione) pomysły z TLoU - chyba najgorszego strzelankowego multi w jakie grałem w życiu.

Jeśli nazywasz multi TLoU strzelankowym, to go w ogóle nie zrozumiałeś. Tam bieganie na pałę i walenie w przeciwników kończyło się szybkim zgonem, trzeba było się skradać i współpracować z drużyną. A Ty wcześniej o skillu piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu paru godzin nasuwa się jedno- za dużo mechaniki z Tlou i myślę że każdy fan multi u2 i u3 to zauważył. Mam jedynie nadzieję że, to poprawią bo na zmianę całkowitą nie ma szans. Gra jest raczej skierowana do nowych graczy, nie dla starych wyjadaczy z poprzednich części. Szkoda. Grę na pewno kupię jednak,  mam nadzieję że nie co-op będzie rekompensował mi te MP o ile  będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam bieganie na pałę i walenie w przeciwników kończyło się szybkim zgonem, trzeba było się skradać i współpracować z drużyną. A Ty wcześniej o skillu piszesz...

 

Oj tam oj tam, czasem bieganie na pale... z palami... poplaca, wiem to z wlasnego doswiadczenia:

 

 

Piekne rage-quity lecialy w tym meczu.

 

btw. beta ssie az po same kule, totemy, teleportacje, sprint po mapie, co to jest XD

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz znalazłem chwilę czasu, aby móc rzucić okiem na betę. Niestety nic z tego nie będzie, bo gra nie jest w stanie dobrać mi graczy ani dorzucić mnie do istniejącej już gry. Jutro sprobuję, akurat będę miał kilka dni wolnego to może uda się co nieco pograć. Mam za sobą jedynę króciuteńki samouczek, w który grałem może... ze 3 minuty? Gra wygląda przyzwoicie, choć widać masę cięć w oprawie na rzecz 60fps. Krajobrazy wyglądają jak z PS3, no ale coś za coś, nie jest źle ;)

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przez 40 minut wyszukiwania gry znalazło mi jeden mecz po którym wywalilo i dalej nic. Szkoda :(

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze macie cos z portami,ogladam stream kolesiowi szuka max 2-3 minuty.Chociaz nd zawsze mialo z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to mozna pobrać z poziomu konsoli? Mam kolekcje:p

 

już znalazłem

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×