Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei po tych cudach od EA tym razem zaczynam 6stkę od 2 porażek, 7 ligo nadchodzę   :whistling: 

I tak z innej beczki, ja rozumiem, że 1/3 osób ma w składzie Doumbię- bo bambo szybki, bambo mocny, ale lekko się zdziwiłem jak w drugiej połowie mój przeciwnik go zmienił wprowadzając.. Aguero  :blink:

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to Ci moge dojsc do 1. Moze nawet ja wygrac ;)

Juz do 1ej doszedles?, wygrales? I jak wrazenia po patchu ? ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to Ci moge dojsc do 1. Moze nawet ja wygrac ;)

 

:biggrin:

 

Dziękuję, wole się samemu męczyć... Jak z niej wyjdę to sobie szampana otworzę, jakbym LM zdobył.  :bunny:

Chciałem się przekonać, że bonusowe paczki są do dupy...

 

2zizc0k.jpg

 

No może nie zupełnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w fut gram z cosheq. Wolę tak, niż normalnie.

Jak sobie cosheq sobie radzi na PS4? ;) Sporo z nim grałem na PS3, szkoda, że jest na banicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz do 1ej doszedles?, wygrales? I jak wrazenia po patchu ? ;)

Po patchu jest prawie jak w 14. Mi pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w 6 siedze, piszecie ze po patchu jest lepiej, a jak ostatnio odpalilem futa to nawet meczu nie wlaczylem, a juz caly sie z nerwow trzeslem. Na szczescie mam skuteczny detoks i tylko czekam na 16, ewentualnie na moment kiedy w Pes ogarnia online.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei po tych cudach od EA tym razem zaczynam 6stkę od 2 porażek, 7 ligo nadchodzę   :whistling: 

I tak z innej beczki, ja rozumiem, że 1/3 osób ma w składzie Doumbię- bo bambo szybki, bambo mocny, ale lekko się zdziwiłem jak w drugiej połowie mój przeciwnik go zmienił wprowadzając.. Aguero  :blink:

Ja tam lubię Doumbie, chociaż raczej wprowadzam go z ławki. I nie ze względu na siłę ale dobry strzał z obu nóg i głowy. Statystyki ma u mnie przednie. Co do ligi 6 - jakiś czas temu szło mi nieźle, został 1 mecz i 2pkt potrzebne do awansu. Oczywiście przegrałem, a w następnym sezonie spadek do 7. I tam się teraz bujam i trafiam na same Ramosy i Aubameyangi. Dziś nawet trafiłem typa ze składem Borussia + Lewandowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia to najlepszy napastnik jakiego nosiła fifa 15 :)

Szybki, silny, lewa noga - prawa noga, głowa bez znaczenia, piłka w siatce :)

A no i jest murzynem.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Doumbie, chociaż raczej wprowadzam go z ławki. I nie ze względu na siłę ale dobry strzał z obu nóg i głowy. Statystyki ma u mnie przednie. Co do ligi 6 - jakiś czas temu szło mi nieźle, został 1 mecz i 2pkt potrzebne do awansu. Oczywiście przegrałem, a w następnym sezonie spadek do 7. I tam się teraz bujam i trafiam na same Ramosy i Aubameyangi. Dziś nawet trafiłem typa ze składem Borussia + Lewandowski.

Ja mam ocenę ogólną składu 79, i chyba najlepszy mój gracz to Willian. I od 20+ spotkań nie trafiłem na nikogo ze składem poniżej 80. Co chwilę Schwein-stainger, Lahm, Reus, Gotze, Aubamezapierdalacz, Neuer, litooooości. Ciężkie życie w tej 6 lidze  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no i jest murzynem.

Dobra, rozpracowałeś mnie. Właśnie dlatego nim gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozpracowałeś mnie. Właśnie dlatego nim gram :P

Murzyn = dynamika, siła, szybkość, wytrzymałość, nie musisz się wstydzić, że grasz murzynami. Sam ich zatrudniam w każdym składzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzyn = dynamika, siła, szybkość, wytrzymałość, nie musisz się wstydzić, że grasz murzynami. Sam ich zatrudniam w każdym składzie :)

Ale ja się nie wstydzę, to był żarcik. Dobrze, ze nie napisałem, że specjalnie mam białe koszulki, żeby opaleniznę było widać ;)

Nie gram na pace, ale jak podam to chcę strzelić bramkę - Doumbia to zapewnia. Chociaż ostatnio Remy pnie się w górę.

aaa zaraz... to też Murzyn :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu pouczysz mnie grać? :P

Ciekawe kto by kogo nauczyl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po patchu wróciłem do fify ;) gra się dobrze, obecnie w 2 lidze i nie wiem czy uda się awansować do 1 bo właśnie przegrałem z brązową obroną i reusem w ataku hehe ;p no ale jak to w fifie... pech  tak zwany. Mi się rzadko zdarza grać przeciwko murzynowi i nie sądze żeby był taki wspaniały. Sam osobiście go sprawdziłem w swoim składzie i zrobiłem ciekawą hybryde z Benzema. Teraz planuje zamiast czarnucha wpuścić teveza bo też się dobrze grało tylko własnie straciłem kase na paczki hehe (trafiłem Hazarda jakiegoś CAM ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie wstydzę, to był żarcik. Dobrze, ze nie napisałem, że specjalnie mam białe koszulki, żeby opaleniznę było widać ;)

Nie gram na pace, ale jak podam to chcę strzelić bramkę - Doumbia to zapewnia. Chociaż ostatnio Remy pnie się w górę.

aaa zaraz... to też Murzyn :biggrin:

Remy też kot, IF Lacazette też mnie miło zaskakiwał, w sumie to nie ważne który - aby opalony :)

A no i nie można zapomnieć o Martinie Brejfłejcie :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzućcie jakąś fajną hybrydką z Doumbią :)


Obok Braithwhite było by idealnie :) Jakaś w miare tania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tani BPL z Doumbią, czerwone kreski do niego a i tak strzela :) Ogólne chem i tak 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu jest prawie jak w 14. Mi pasuje

To kiedy jakiś stream? i kiedy w koncu zagramy? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi po patchu się gra jakoś tak mniej płynnie, podanie zanim dojdzie do zawodnika to on stoi jak parasol i czeka na piłkę, w tym czasie przeciwnik dawno do mnie podbiegnie i zanim mój przyjmię piłkę to już jej nie mam, ogólnie sporo poprawili ale też jest jakos tak dziwnie, taka szarpana ta gra :)

 

Piachu ty jesteś czarnoskóry czy co? wiem Żonę masz na pewno czarnoskórą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żony, a sam jestem biały jak ściana :d

Śmieszy mnie to jak murzyni są w tej grze OP więc ich wielbię i wykorzystuję ich możliwości ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się :) Jak nie masz żony to jakby coś to wiem gdzie w wawie jest (biblioteka z czarnymi książkami :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żony, a sam jestem biały jak ściana :d

Śmieszy mnie to jak murzyni są w tej grze OP więc ich wielbię i wykorzystuję ich możliwości ;D

Najlepsze jest to, że jak znajdziesz żonę, to może Ci się zawsze czarne dziecko urodzić. I może tez będzie OP. :)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zaczyna wymiatać :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×