Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie trafiłeś na takiego debila. No strzelasz, l GK odbija piłkę, obrona i twój grasz idą na dobitkę, a tutaj rywal wciska pauzę. I przerywa ja, ale często ten ułamek sekundy decyduje, że to nie Ty dobijasz piłkę.

Gorsi są chyba tylko Ci ci strzelają gola i zaczynają lagować... Ale tacy w większości trafiali się na PS3.

 

Najlepszy sposób - wczoraj pograliśmy z Sithmanem... 0 pauz i debilnych akcji - czysta rozgrywka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, czasami próbowałem Cię podjeżdżać kickoff glitchem, ale nie dałeś się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z kolesiem grałem, nic nie szło. W 70 min musiałem odłożyć pada, przy 0:1 dla niego, aby wnieść paczkę. Wróciłem w 82 min i było 0:2. W 89 min było 2:2. A w doliczonym czasie gry miałem 1 vs 1. Ale schrzaniłem. Ale i tak miałem frajdę.

O której gracie? MaxyM, Sithman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzień konia - 3 mecze, 3 porażki. Dzisiaj graliśmy do rana, ale jutro śmigam do roboty, więc odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, na cholerę te 6 sek na wprowadzenie piłki do gry przez GK, skoro świeci się, a i tak rywal sobie trzyma piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając bramkę zdobytą tyłem łba, bramkarza zagubionego z łapami niechwytkami i pięknego samobója Bainsa... Grało się świetnie. 

Bartbuks dodaj mnie MMiPyza... Będziemy się wszyscy jakoś łapać. 

Najlepsze w takiej grze między sobą oprócz normalnej rywalizacji jest brak presji spadków, awansów, debili po drugiej stronie - można skupić się na grze, a i potrenować niektóre rzeczy w trakcie. 


Sithman w ogóle to polecam trzymać IF Longa, bo im bliżej (podejrzewam) 17 marca, tym jego cena będzie szybowała w górę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarz był najlepszy. Animacja poszła, że trzyma piłkę w łapach to odpuściłem. On dalej stał jakby trzymał w "koszyku", a Maxym spokojnie zasadził bramę.

 

edit: samobój Bainesa z całej pary pod poprzeczkę też niczego sobie :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, jak ta bramka wpadła to sam nie wiedziałem co się stało i dlatego oglądałem powtórki... Byłem przekonany, że on tą piłkę trzyma w łapach i chciałem go po łapach pokopać... A tu nagle petarda.

Baines z jakim zacięciem przypieprzył tego swojaka, mało siatki nie urwał.  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem w pracy dwie paczki z nudów - 3 nie otworzę, bo chyba nic już nie będzie. ;)

 

149ryvm.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarz. Ja otworzyłem 2 i kompletnie nic nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem w pracy dwie paczki z nudów - 3 nie otworzę, bo chyba nic już nie będzie. ;)

Maxym większego farciarza nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój składzik https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ftznX8fVnLDr1:ps3

Kogo polecacie sprawdzić? Kupię na pewno Teveza i Lichtsteinera informa. Miałem wypożyczonego Pogbe ale nie byłem z niego zadowolony.

Jeśli chodzi o paczki to we wtorek otworzyłem paczkę nr 20 i bum Falcao. Najlepszy gracz jakiego trafiłem w całej swojej historii futa czyli od FIFY 12. Gdy trochę ochłonąłem to doszło do mnie, że tak dużo na nim nie zarobię :biggrin:

 

28ujuyc.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do jasnej cholery. Dwa razy się męczyłem w 6 lidze, aż w końcu ją wygrywam z bilansem 6-1-0 i... zostaję w 6 lidze. :thanks:  Dno i kilometr mułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Liga jest przeklęta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Liga jest przeklęta...

Coś w tym jest. Odkąd w dziwnych okolicznościach z niej spadłem jest coraz gorzej. Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam utknąłem na amen... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym zacznij grać w totka systematycznie a na pewno wygrasz :)

 

Gracie ze sobą w futa czy normalnie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym zacznij grać w totka systematycznie a na pewno wygrasz :)

Gracie ze sobą w futa czy normalnie?

Ja w fut gram z cosheq. Wolę tak, niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój składzik https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ftznX8fVnLDr1:ps3

Kogo polecacie sprawdzić? Kupię na pewno Teveza i Lichtsteinera informa. Miałem wypożyczonego Pogbe ale nie byłem z niego zadowolony.

Jeśli chodzi o paczki to we wtorek otworzyłem paczkę nr 20 i bum Falcao. Najlepszy gracz jakiego trafiłem w całej swojej historii futa czyli od FIFY 12. Gdy trochę ochłonąłem to doszło do mnie, że tak dużo na nim nie zarobię :biggrin:

 

 

Pieerwszy raz słysze ze ktos jest z Pogby niezadowolony, ten koles w tej edycji jak i poprzedniej byl totalnie OP, czysci pole niemozliwie, stad tez jego cena na rynku taka.

 

Odnosnie Twojego skladu, za Barzagliego bym dal Caceresa, Higuaina testowalem z Hunterem i zupelnie mi nie podszedl, spróbuj Palacio albo Rossiego. U mnie obaj graja genialnie. Za pjanica De rossi albo Naingollan jezeli chcesz troche obrone podniesc albo Candreva na prawe skrzydło jako LM. Dobrze tez sie sprawdza Asamoah na LM.

 

Też bym chetnie wypróbował Lichtsteinera IF, staty ma świetne ale na razie poza moim zasiegiem... niestety

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym zacznij grać w totka systematycznie a na pewno wygrasz :)

 

Gracie ze sobą w futa czy normalnie?

 

Gramy w FUT sezon kumpelski. 

Wczoraj rozegraliśmy jakby 2... 

"Jakby" Dlatego, że w 5 meczu (1 sezonu), szanowne EA nas wypieprzyło z meczu i wyzerowało 4 mecze... Taka ciekawostka. 

Drugi normalnie rozegraliśmy bez udziwnień. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam utknąłem na amen...

Chcesz to Ci moge dojsc do 1. Moze nawet ja wygrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×