Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Maxym, jak cos to dodaj mnie na psn. Mamy podobne sklady wiec nie powinno byc handicapu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Maxym ze swoim składem przegrał, to ja evo z Tobą nie gram. Będę zdrowszy :biggrin: BTW. wystawiłem dziś if Longa, bo cena skoczyła prawie dwukrotnie.

No bez przesady gramy dla zabawy a nie dla napinek. :)

Skad wy te ceny bierzecie? na futbin ten skok nie jest zbyt wielki... http://www.futbin.com/player/21301/shane-long

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Maxym ze swoim składem przegrał, to ja evo z Tobą nie gram. Będę zdrowszy :D BTW. wystawiłem dziś if Longa, bo cena skoczyła prawie dwukrotnie.

Wczoraj mój skład z Balem zniszczył typ z brązowym składem. Bolało.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady gramy dla zabawy a nie dla napinek. :)

Skad wy te ceny bierzecie? na futbin ten skok nie jest zbyt wielki... http://www.futbin.com/player/21301/shane-long

Z tym nie graniem to był żart. Zawsze chętnie pogram z kimś lepszym, choćby dla podszlifowania umiejętności :)

 

Co do cen to mój błąd, bo rano na szybko sprawdzałem w telefonie i nie zauważyłerm, że mi się odpalił cennik z pc, zamiast futbin :/ (design strony identyczny) a tam 40K cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można w tym składzie zmienić dokładając 200k?

http://www.futhead.c...quads/11178242/

Najchętniej te 200k dołożyłbym do 1 pozycji;)

Dla mnie Di Maria na cm/cam, albo Toure na cm. Pozniej Aguero, Hazard :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Di Maria na cm/cam, albo Toure na cm. Pozniej Aguero, Hazard :)

Dla mnie to tu obrony brakuje, Kompany.

skąd Wy macie te coinsy.. Niech mnie ktoś nauczy zarabiać.. http://static.insomnia.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2004/20040923163238.jpg

Przeciez skład i tak masz niezły w porównaniu do mojego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd Wy macie te coinsy.. Niech mnie ktoś nauczy zarabiać.. http://static.insomnia.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2004/20040923163238.jpg

Stosujemy metode kup taniej, sprzedaj drozej. ;)

Tutaj wszyscy kozacy w handlu, a zapewne coinsy na allegro kupują :P

Ja nie musze kupowac :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy kozacy w handlu, a zapewne coinsy na allegro kupują :P

Ja tez nie. W tej edycji gdybym tylko mial wiecej czasu na handlowanie... Tak banalnie sie kase robi, ze to az niemozliwe - jeden przyklad: IF Pogba 230k(kupno), teraz cena to okolo 380k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy kozacy w handlu, a zapewne coinsy na allegro kupują :P

Trochę kupilem trochę sprzedalem, na handle nie mam czasu :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie. W tej edycji gdybym tylko mial wiecej czasu na handlowanie... Tak banalnie sie kase robi, ze to az niemozliwe - jeden przyklad: IF Pogba 230k(kupno), teraz cena to okolo 380k :D

Ale żeby kupić takiego Pogbe trzeba mieć te 230k.. ja max miałem chyba 7k teraz kupiłem zawodnika za 3k wiec raczej nie paplam się w mamonie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fakcie to sobie można pisać , dawajcie na forum przed wzrostem cen te typy wtedy one cos będą warte dla ludu :-)

Handlować to można w wowie ,a nie tu gdzie co roku start od nowa - przynajmniej takie moje zdanie i dlatego min w to się nie bawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fakcie to uzywa sie AB, ale wiadomo jest to nieuczciwe w stosunku do innych i przez te aplikacje mamy Messiego za 3kk :p pamietam jak dwa miesiace przed koncem 14 walilem profity rzedu 10kk/24h a handlowalem tylko Messim, Crem i Ibra bo nie mialem co z coinsami robic. W sumie i tak EA zabrala mi wszystko :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fakcie to sobie można pisać , dawajcie na forum przed wzrostem cen te typy wtedy one cos będą warte dla ludu :-)

Handlować to można w wowie ,a nie tu gdzie co roku start od nowa - przynajmniej takie moje zdanie i dlatego min w to się nie bawie.

Wystarczy uzyc szarych komorek w mozgu. Jak widac duzy crash, to jest pewne(zwlaszcza w tym roku), ze ceny poszybuja w gore ponownie. Tych przykladow mozna podawac mnostwo. Jezeli nie macie duzo coinsow, polecam zaczac handlowanie metoda na discard IF'ami. Wiecej info znajdziecie na dorum ea, odpowiedni temat jest zalozony w sekcji PS. Oczywiscie jeszcze trzeba wiedziec jakie karty kupowac, zeby nie utopic Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze najblizszy pewny crash to swieta i 1 styczen. Pozniej toty i pozostaje czekac na kozackie totw ewentualnie w uj HH.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiateczny crash bedzie wiekszym o tego na TOTY. Sugeruje sie tym, co bylo rok temu, bo na black friday wygladalo to podobnie.

A na handel jezeli jest sie dobrym wystarczy max godzina dziennie - potem juz tylko przez appke na telefonie wciskamy co godzine "re-list" przycisk i spokoj :P

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiateczny crash bedzie wiekszym o tego na TOTY. Sugeruje sie tym, co bylo rok temu, bo na black friday wygladalo to podobnie.

A na handel jezeli jest sie dobrym wystarczy max godzina dziennie - potem juz tylko przez appke na telefonie wciskamy co godzine "re-list" przycisk i spokoj :P

Jaką cene przewidujesz dla Messiego? Poniżej 2kk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym kupowaniem coinsów to ironizowałem. A tutaj już każdy się tłumaczy.

Ja tam nie ukrywam, że kupiłem coinsy, aby ostro puść handel. I co? Dziś piątek i obecnie mam około 500k zysku na kilku kartach. Po tygodniu.

Parafrazując - pierwszy milion trzeba kupić.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką cene przewidujesz dla Messiego? Poniżej 2kk?

Tego to nikt nie wie. Oby taka byla, bo w koncu chce go kupic ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując - pierwszy milion trzeba kupić.

Bardziej rozsądnym rozwiązaniem jest wymiana coinsów z np 15 na 16. Bardziej opłacalne z punktu ekonomicznego. Ja 1kk miałem w pierwszy tydzień od startu 15, a zaczynałem od 60k. Obecnie przy takim kapitale jest to niemożliwe. Jeżeli rozmawiamy o handlu, to trzeba brać pod uwagę wszystkie dostępne metody, to czy jest to legalne czy nie, to już indywidualna sprawa, ale skoro na prawdziwej giełdzie dochodzi do przecieków, botów itp, to nawet nie ma co się rozczulać nad głupią gierką :P

 

"Parafrazując - pierwszy milion trzeba ukraść." xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na allegro kupię coinsy, wolę popracować godzinę i zbudować za to skład niż grindować w fifę:) Szybciej i taniej. Chyba wezmę di Marię, a companego też może bo kupiłem kilka zdrapek, postanowiłem na totsy poczekać ale może wykorzystam wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym kupował, ale mi się to nie kalkuluje. Dla mnie coinsy przy obecnych cenach są za drogie. Przecież nie wydam 800zł, żeby CRem pobiegać :P Jeżeli ktoś ma składzik do 2kk, to ok... 300zł to nie jest majątek. No i tak jak bartbuks, kupił i zarobił 500k w tydzień, a zarobi jeszcze więcej.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram tez jak ktoś chętny, Psn w profilu. 3 liga jak na razie byłem w 2 ale spadłem, dzisiaj zarobiłem około 100k na aguero i kolejne tyle na hazardzie 50 na di Maria i ponad 50 na toure i znowu powrót do bundes ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×