Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite odkryłem wczoraj, że rzeczywiście jak mniej się napieprza do przodu, to statystyka dryblingu zaczyna mieć sens.  :woot:

A na poważnie...

Ogólnie dobrze się wczoraj grało 2 remisy, 2 razy w plecy ale takie mecze jak z Evo więcej dają niż samouczki... Podpowiedział mi parę rzeczy i później grałem w normalnej lidze starając się to wykorzystać i szło bardzo dobrze.

*Messiego jak gram z wami, to nie wpuszczam, niech siedzi w klatce - no chyba, że przegrywam 3:0 w 76 minucie, to wchodzi jako ostatnia deska ratunku. 

BTW - Ogólnie jak gram on-line z innymi, to nie raz miałem sytuację, że jak go wprowadzam to ktoś się rozłącza... 

Co do coinsów, itd. Ja miałem farta z kartami, później posucha i ostatnio znów mam szczęście... Wczoraj Bale poszedł za 768 000, którego kupiłem za 580 000... Tego co wygrałem wsadziłem do składu. 

W niedzielę można było nakupować zawodników za bezcen. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, by nie rozpieprzyć kasy za Bale kupiłem Zlatana... Za cholerę mi nie pasuje do składu pod względem przynależności ligowej i krajowej ale sprawdzę go sobie. 

Może się dobrze uzupełniać z małym Aguero... Pogram i odsprzedam. 

Duże ma znaczenie gdy jest np. 5 CHM, a nie 8? Znam tabelki ale faktycznie jest to odczuwalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, by nie rozpieprzyć kasy za Bale kupiłem Zlatana... Za cholerę mi nie pasuje do składu pod względem przynależności ligowej i krajowej ale sprawdzę go sobie. 

Może się dobrze uzupełniać z małym Aguero... Pogram i odsprzedam. 

Duże ma znaczenie gdy jest np. 5 CHM, a nie 8? Znam tabelki ale faktycznie jest to odczuwalne? 

Może coś takiego http://www.futhead.com/15/squads/11383619/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten rynek wariuje! W Srode polowalem na Aguero i chodzil po 300k, nawet nie.. ale sie wstrzymalem i stwierdzilem ze zdobie sobie to na spokojnie w weekend. I co?! Teraz za 370k ciezko go wyrwac! :/

Ale wrzucilem dzisiaj Remy obok Costy i stwierdzam ze ten duet to totalna miazga w BPL! Nie wiem jak bym nie podal albo wrzucil pilki miedzy nimi to laduje przy nodze albo na glowie i konczy w siatce. Miazga!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy'ego mam i uwielbiam. Ciągle szukam kompana w ataku dla niego. W takim razie zacznę zbierać na Costę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada dla grających w BPL, Ibra w tej lidze nie ma czego szukać... Max 4 - 5 CHM.

Ewentualnie można kombinować jak (dzięki) Whitejn13 pokazał - ale ja nie chcę, po to mam BPL, by nim grać, a nie hybrydą murzynów zza Sekwany. 

Do tego Ibra jest świetny jeżeli chodzi o reagowanie na polecenia ale jeżeli trzeba spieprzyć np. Kościelnemu, to jest problem, bo Zlatan po wciśnięciu R2, rozpędza się jak fiat 126p z Heńkiem, Stefanem i Danutą na pokładzie. 

Nie podłącza się do ataku... Jest gdzieś wycofany - może to wina, że kompletnie nie pasuje do mojego składu pod względem wykresów. 

Wystawiłem na sprzedaż... Mam nadzieję, że go sprzedam nim się wszyscy połapią w tym co ja... SIF Teveza jest lepszy za 480k niż Zlatan za 800k+ .

Serio, punkty na karcie Tevez ma lepsze, jedynie strzał gorszy o 1 punkt.

 

Evo jeszcze raz dzięki, zagrałem dziś 10 meczy grając tak jak mi poradziłeś, po spadku do 7 ligi, wygrałem wszystkie mecze, wygrałem ligę i w 6 jest szansa na awans do 5 ale zmęczenie wzięło górę i resztę meczy zagram jutro/dziś w zasadzie.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez idzie bialej goraczki dostac! Za kazdym razem gdy wyszukuje przeciwnika, pokazuje jego skad i roxlacza z braku polaczenia! 6 razy z rzedu! A co najlepsze ze coinsy leca a przegrane/wygrane nie..

wtf EA?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo jeszcze raz dzięki, zagrałem dziś 10 meczy grając tak jak mi poradziłeś.

Nie chciałbyś się pochwalić co poprawiłeś/zmieniłeś w swojej grze? ;) Mam nadzieję, że nie pominąłem tego kilka stron wcześniej.

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wrzucacie tego buraka, darmowa reklama :] te całe psc są wprowadzone chyba tylko po to, aby podatków nie płacić :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama przednia - coinsy kupuj u nas - gwarancja zdupionych paczek :D

Swoją drogą moje paczki zazwyczaj wyglądają dokładnie jak na tym filmie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość paczek tak wygląda, no chyba że otwieram za 1kk to wówczas wpada kilku grajków wartych 20k :biggrin: Niech nasz forumowy szczęściarz nagra otwieranie :D

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za reklamę dali mu coinsy na tak gówniany skład? Ogólnie to jego wymowa usypia. To jakiś chyba gwiazdor netu, co? Bo ja się trochę nie orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki filmik?

Dajcie propozycje składu z murzynami Bpl. Min. Piachu melduj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez idzie bialej goraczki dostac! Za kazdym razem gdy wyszukuje przeciwnika, pokazuje jego skad i roxlacza z braku polaczenia! 6 razy z rzedu! A co najlepsze ze coinsy leca a przegrane/wygrane nie..

wtf EA?!

Nie martw się też to mam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się też to mam

Troche mnie uspokoiles bo myslalem ze to moj internet zaczyna ostatnio szwankowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzałem ustawienia routera :) najlepsze jest to że mi punktów nie dolicza za wygrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada dla grających w BPL, Ibra w tej lidze nie ma czego szukać... Max 4 - 5 CHM.

Ewentualnie można kombinować jak (dzięki) Whitejn13 pokazał - ale ja nie chcę, po to mam BPL, by nim grać, a nie hybrydą murzynów zza Sekwany. 

Do tego Ibra jest świetny jeżeli chodzi o reagowanie na polecenia ale jeżeli trzeba spieprzyć np. Kościelnemu, to jest problem, bo Zlatan po wciśnięciu R2, rozpędza się jak fiat 126p z Heńkiem, Stefanem i Danutą na pokładzie. 

Nie podłącza się do ataku... Jest gdzieś wycofany - może to wina, że kompletnie nie pasuje do mojego składu pod względem wykresów. 

Wystawiłem na sprzedaż... Mam nadzieję, że go sprzedam nim się wszyscy połapią w tym co ja... SIF Teveza jest lepszy za 480k niż Zlatan za 800k+ .

Serio, punkty na karcie Tevez ma lepsze, jedynie strzał gorszy o 1 punkt.

 

Evo jeszcze raz dzięki, zagrałem dziś 10 meczy grając tak jak mi poradziłeś, po spadku do 7 ligi, wygrałem wszystkie mecze, wygrałem ligę i w 6 jest szansa na awans do 5 ale zmęczenie wzięło górę i resztę meczy zagram jutro/dziś w zasadzie.

Ibra nie musi uciekać na R2, wystarczą zwody i przepychanie się, mało kto  go zatrzyma :p ja nie wysuwam piłek dla Ibry tylko prowadzę ją i w tym jest swietny, tak samo dobrze przyjmuje górne piłki z obrońcą na plecach :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się też to mam

Ja dzisiaj odpaliłem fifke, wczytuje skład mojego rywala i pojawia się błąd aplikacji wyrzucając mnie przy okazji do menu konsoli. Szkoda, że porażkę zaliczyło tylko.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix pisał o 4 lidze gdzie zmiótł wszystkich, coś w tym jest bo ja wczoraj przez 4 lige przelecialem na statusie 6-1-1, gdzie porazke mi zaliczyło po wywaleniu z serwera. Wrócil stary syndrom - jeszcze tylko jeden mecz, a nie spodziewalem sie tego po tym jak zaczalem na tą gre bluzgac przed wyjsciem patcha. PES jak czytam sąsiednie forum dalej sie nie podniosł z rozgrywkami online wiec moge sobie pogratulowac ze na swieta dokonalem dobrego wyboru :biggrin:

 

Sprzedłem Teveza kupilem Vidala, wróciłem do gry Palacio i Rossi z przodu, przerzucilem sie na 4-2-2 i jeszcze wieksza frajda ,  Vidal swietny. Teraz musze uzbierac jeszcze na Pogbe , a cena jego z kosmosu w porównaniu do reszty graczy serie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie po patchu dobrze sie gra. Te czarnuchy tylko z pace nie maja juz czym straszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem futa pod tym względem i w dalszym ciągu Messi robi to, co robił wcześniej. Czyli biega jak murzyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakim ja leszczem gralem, gral 3 obroncow i przy kazdej akcji praktycznie wychodzilem 4 na jego 3 a i tak zremisowalem !! 

niestety na kacu ciezko mi sie gra, nic lece dalej urodziny swietowac 

Palacio mega kot! kogos do ataku polecaciu do pary? zbieram na Teveza ale moze cos jeszcze polecicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem futa pod tym względem i w dalszym ciągu Messi robi to, co robił wcześniej. Czyli biega jak murzyn :D

No trudno zeby jeden z najlepszych grajkow w grze nie byl ;)

Ja dzisiaj odpaliłem fifke, wczytuje skład mojego rywala i pojawia się błąd aplikacji wyrzucając mnie przy okazji do menu konsoli. Szkoda, że porażkę zaliczyło tylko.

Mialem to samo. Kontrakty schodzily, monety wpadaly ale porazke tylko jedna na kilkanascie prob zaliczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×