Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne towarzystwo, Rio to legenda ligi BPL. Dziwi mnie Marcelo - Alaba o wiele lepsza. Tak to w miare ok, ujdzie te zestawienie. Aguero troche na wyrost, nie wiem czy nie powinien to byc Diego Costa, a tak wgl gdzie Suarez ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumienie ich GRYZŁO dlatego nie dali Suareza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

Nie przełączam się na obrońcę,bo po pierwsze staram się "do końca" bronić pomocnikami,po drugie przy długiej piłce z połowy boiska obrońca włącza się z reguły sam.

Właśnie spadłem z 6 ligi do 8 i zapowiada się spadek do 9,bo mam bilans 1-1-4.Przegrywam wszystko,same bayerno-borussie i reale na poziomie 85.Rozgrywam piłkę,a przeciwnik ładuje bramki przeczące prawom fizyki...nawet moi obrońcy odbijają się od napastnika prowadzącego piłkę :) Pora z pokorą przyznać,że jestem za głupi na tą wysublimowaną grę i wrócić do mojego ulubionego na PS3 Battlefielda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no to teoretycznie grasz w obronie ok. a skład jaki masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne towarzystwo, Rio to legenda ligi BPL. Dziwi mnie Marcelo - Alaba o wiele lepsza. Tak to w miare ok, ujdzie te zestawienie. Aguero troche na wyrost, nie wiem czy nie powinien to byc Diego Costa, a tak wgl gdzie Suarez ?!

Robbenowi też się taka jedenastka na pewno należy. Dla mnie to tak:

Neuer

Alaba Ramos Silva Lahm (CDM)

di Maria Modrić Kroos

Ronaldo Messi i kurde nie wiem... Suarez czy Robben.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już grał w kwalifikacjach Mistrzostw Polski Fifa 15 FUT?

ja grałem :)

odpadłem po trzech runadach. generalnie cała organizacja żenada. Jasno w regulaminie jest co robić jeśli przeciwnik się przez 15 minut nie zglasza ( walkower) a i tak admini?! dają czas po przez głupie wymówki itd. Poziom przynajmniej u mnie był dosć dobry, generalnie miło wspominam same mecze ale czas oczekiwania i brak respektowania regulaminu mnie odsuwa od tego typu zabawy

Liczę na jakiś dobry transfer w styczniowym okienku w BPL. Przydałby się konkretny CM/CDM z francuskim obywatelstwem  do mojego składu :)

http://www.futhead.com/15/squads/12061220/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem konsole i znalazłem kiedyś wrzuconą bramkę na YT. Grałem w 10, 3-3 i Lewy na 4-3 pakując 4 bramkę. :D

 

Co do filmiku spółki, ten brytyjski akcent jest przerąbany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam te statystyki na web app i cwane EA nie daje podgladu na sezony Fut online. Wyskakuje błąd.

Są tylko wyniki fut sprzed miesiąca, ale to też ciekawe. Miesiąc temu to ja byłem w okolicach ligi 6-7 a przeciwnicy: 3, 1 ,10, 8 niezły rozstrzał. Trochę to głupie.

 

@Marcinka jak to się ma do tematu o FUT?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Shaqirim if? chce go wsadzić na cf jak będą toty i nie wiem czy warto tyle coinsów wydawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam te statystyki na web app i cwane EA nie daje podgladu na sezony Fut online. Wyskakuje błąd.

Są tylko wyniki fut sprzed miesiąca, ale to też ciekawe. Miesiąc temu to ja byłem w okolicach ligi 6-7 a przeciwnicy: 3, 1 ,10, 8 niezły rozstrzał. Trochę to głupie.

 

@Marcinka jak to się ma do tematu o FUT?

Dokładnie, totalny bezsens. Po co w takim razie robić ligi ? :biggrin:

Już lepiej to w puchar przerobić :)

@Sithman, gdzie w to kliknąć na webappie ?

Już wiem, nie było pytanka :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee, a ja już byłem w trakcie pisania :D

Też Ci wyskakuje błąd jak wejdziesz w sezony fut online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee, a ja już byłem w trakcie pisania :biggrin:

Też Ci wyskakuje błąd jak wejdziesz w sezony fut online?

no coś muli i wyskakuje po chwili błąd. 

Szkoda, że sprzed miesiące te dane :P

Tajemniczy ten FUT jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że miesiąc temu miałem dwóch przeciwników z 1 ligi i jednego z 3... Bez komentarza.

Ciekawe czy jest chociaż jakiś klucz doboru, czy kompletnie na pałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te typy na drużynę roku to jakiś żart. Jak w ogóle można iniestę rozważać? Silva zamiast Godina? Aguero? Za co Aguero? W Anglii nie był najlepszy, na ms był najgorszy, w lm nie zaistniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że miesiąc temu miałem dwóch przeciwników z 1 ligi i jednego z 3... Bez komentarza.

Ciekawe czy jest chociaż jakiś klucz doboru, czy kompletnie na pałę.

Może miałeś dwóch przeciwników którzy TERAZ są w 1 i 3 lidze, a miesiąc temu byli niżej :P Liga, która jest tam pokazana jest aktualną, a jak sami mówicie są to mecze sprzed miesiąca.

 

 

Te typy na drużynę roku to jakiś żart. Jak w ogóle można iniestę rozważać? Silva zamiast Godina? Aguero? Za co Aguero? W Anglii nie był najlepszy, na ms był najgorszy, w lm nie zaistniał.

Nazwisko > Zasługi, nie zawsze tak jest, ale... tutaj liczy się to co się lepiej sprzeda...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Serie A:

 

Cam - Giovinco da radę? Czy lepiej wstawić Mertensa? Na razie nie mam kasy na Pogbę, którym ostatnio grało mi się super tylko brakuje mu trochę pace.

LM - El Shaarawy/Asamoah ??

 

Czekam z niecierpliwością, aż dodadzą Shaqiriego po oknie transferowym do Serie A. W końcu problem z RM zostanie rozwiązany, w 14 był kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Serie A:

Cam - Giovinco da radę? Czy lepiej wstawić Mertensa? Na razie nie mam kasy na Pogbę, którym ostatnio grało mi się super tylko brakuje mu trochę pace.

LM - El Shaarawy/Asamoah ??

Czekam z niecierpliwością, aż dodadzą Shaqiriego po oknie transferowym do Serie A. W końcu problem z RM zostanie rozwiązany, w 14 był kozak.

Przeciez w Serie A jest Cuadrado który jest bardzo dobry. Ja bym wstawiił na Twoim miejscu Giovinco. Mertens u mnie nic w sumie nie grał ale jakbyś jednak postawił na klasycznego CAM to też polecam Hamsika :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w Serie A jest Cuadrado który jest bardzo dobry. Ja bym wstawiił na Twoim miejscu Giovinco. Mertens u mnie nic w sumie nie grał ale jakbyś jednak postawił na klasycznego CAM to też polecam Hamsika :P

 

Cuadrado jest cienki :D i drogi. Miałem dwa razy i sprzedałem. Na razie mam Iturbe zobaczymy jak się będzie spisywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco na CAM, jeżeli planujesz rajdy i slalomy to bierz. W innym przypadku jak cenisz pograć piłką i uderzyć z dystansu to raczej Hernanes, Pjanic czy Marchisio. U mnie Hernanes był nie do ruszenia i strzelał dużo bramek. Giovinco jest idealny jako zmiennik napastników na np. drugą połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 301 godzinach z FIFA 15 w końcu dało się wygrać pierwszą ligę. 7-2-0. Miałem jeszcze mecz zapasu, ostatni wygrany mecz połączyło i cały mecz lagowało. Dobre 20-25 mecz trwał, ale łatwe zwycięstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś dwóch przeciwników którzy TERAZ są w 1 i 3 lidze, a miesiąc temu byli niżej :P Liga, która jest tam pokazana jest aktualną, a jak sami mówicie są to mecze sprzed miesiąca.

 

Może masz rację, a może nie. Nie sprawdzimy tego bo EA z nieznanych przyczyn blokuje dostęp do aktualnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w lobby przed meczem FUT online, pod nickiem goscia był napis : "ZALOZYCIEL FUT" - mial ktos tak ?? O dziwo gość miał średni skład i grał jak gimbus... co to za założyciel ? nie zdazylem screena zrobić dla nie dowiarków :/ ale moze na aplikacji go odnajde jak nie wierzyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×