Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem na allegro konto z 3mln coins fifa 15, za 2 dychy. Patrzę a tam dane bonusa bgc, napisalem do typa, zgłosiłem to do allegro i nie place :-D wiem, że to jakiś wal ale poki co mogę tylko zyskać a on stracić B-)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na allegro konto z 3mln coins fifa 15, za 2 dychy. Patrzę a tam dane bonusa bgc, napisalem do typa, zgłosiłem to do allegro i nie place :-D wiem, że to jakiś wal ale poki co mogę tylko zyskać a on stracić B-)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Ja bym się tutaj nie chwalił, że kupiłeś coinsy. Jeszcze ktoś poda Twój PSN w raporcie do EA Edytowane przez bartbuks
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz dostep do konta, to czemu nie placisz? Ja bym przerzucil szybko wszystkie coiny na glowne konto i olal zglaszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tutaj nie chwalił, że kupiłeś coinsy. Jeszcze ktoś poda Twój PSN w raporcie do EA

na usa koncie robie takie czarne interesy, eu mam biedne i czyste :-D sek w tym, że nie zapłaciłem, czekam do wieczora na rozwój sprawy typ w mailu napisał, jak nie pasuje to nie plac i koniec tematu . Lubie buszowac pa allegro i zgłaszać cwaniakow

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie mają we łbie i po co grają w FUT.

Wczoraj na 3 mecze (tyle miałem czasu), 2 x po 3:0 dla mnie ktoś przestawał grać...

Po czym czekał do końca meczu, by się magicznie rozłączyć tak... Że ja dostawałem DSF.

Powinna być możliwość zgłaszania takich baranów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na spara? Mam ostatnio dość grania w lidze i męczenie się z durnymi przeciwnikami.

Jak ktoś lubi pograć w piłkę to dodawajcie mnie.

PSN ID: lewyag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na usa koncie robie takie czarne interesy, eu mam biedne i czyste :-D sek w tym, że nie zapłaciłem, czekam do wieczora na rozwój sprawy typ w mailu napisał, jak nie pasuje to nie plac i koniec tematu . Lubie buszowac pa allegro i zgłaszać cwaniakow

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Jakim cudem uzyskałeś dostęp do konta nie płacąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos poziom umozliwiajacy wyslanie powiększenia listy transferowej? Chodzi mi o to nastepne rozszerzenie po 53 poziomie. Bylbym wdzięczny! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos poziom umozliwiajacy wyslanie powiększenia listy transferowej? Chodzi mi o to nastepne rozszerzenie po 53 poziomie. Bylbym wdzięczny! ;)

wysłane Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, leżą serwerki czy u Was działają ? Jestem w Fucie ale meczu rozegrac nei mogę, wywala błąd łączenia i przy meczach towarzyskich i sezonachonline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, leżą serwerki czy u Was działają ? Jestem w Fucie ale meczu rozegrac nei mogę, wywala błąd łączenia i przy meczach towarzyskich i sezonachonline

Coś jest na rzeczy, bo nie mogłem się do fut zalogować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem uzyskałeś dostęp do konta nie płacąc?

 

No kurde, nie zaplacilem.

Kupuilem, chcialem placic a tam kolo ma dane bonusa bgc, Piotr Witczak, Lodz ul Calliera czy jakos tak.

Wpisuje na wikipedii, i widze, ze to on.

Poki co nie place (i nie mam dostepu do konta) czekam az allegro zareaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus bgc reklamowal coiny do fify wiec kto wie, moze dorabia! :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy, bo nie mogłem się do fut zalogować

U mnie wszystko ok,nie gram,ale specjalnie odpaliłem ligę i dobrało mi przeciwnika błyskawicznie.

Ktoś zadawał pytanie o De Bruyne sif,mam if na CM i daje radę,zastanawiam się czy jest znaczna różnica między tymi kartami i czy jest sens wymiany,podobnie z Hummels-em,ogrywał ktoś? Muller 88 -opinie?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok,nie gram,ale specjalnie odpaliłem ligę i dobrało mi przeciwnika błyskawicznie.

Ktoś zadawał pytanie o De Bruyne sif,mam if na CM i daje radę,zastanawiam się czy jest znaczna różnica między tymi kartami i czy jest sens wymiany,podobnie z Hummels-em,ogrywał ktoś?

widze właśnie, że neiktórzy normalnie pykają a u mnei lipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze właśnie, że neiktórzy normalnie pykają a u mnei lipa :D

Grac mozna ale pktow nie uswiadczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze właśnie, że neiktórzy normalnie pykają a u mnei lipa :biggrin:

 

U mnie też działa normalnie, swoją drogą TOM, wypróbowałem tą taktyke co pisałeś 4-3-2-1 i albo jest faktycznie zajebista, albo skrypty mi dzisiaj sprzyjają bo na 6 meczy 5 wygranych  1 remis, także Matinx jak jej nie testowałeś to polecam, ja nawet nie ustawiałem zawodników specjalnie, bo najzwyczajniej nie mam RF, LF, dałem Coste na ST, na RF Benzeme i na LF Isco i klepka na tej formacji chodzi zajebiście :biggrin:. Kurtuła, masakruje grałem z ziomkiem co miał go na bramie, za choinke sam na sam nie mogłem wcisnąć, mecz wygrałem 2:1, ale tylko dlatego, że jedna brama z karnego a druga taka z zaskoczenia, 1 na 1 wszystko skubany wyciągał, finezje i petardy , wszystko !!

 

https://youtu.be/cFoyacyIt6M

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dodaliby opcję ile sztuk chcę dać danych kart na qs...

Właśnie robię wiosenne porządki :P w klubie. Nazbierało się tych śmieci typu treningi (podania, strzały itp), samych kart fitness dla 1 zawodnika mam 2000, weź i klikaj 2000 razy... :D

Narazie z samych śmieci jakieś 30k się uzbierało, a jeszcze tyle tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dodaliby opcję ile sztuk chcę dać danych kart na qs...

Właśnie robię wiosenne porządki :P w klubie. Nazbierało się tych śmieci typu treningi (podania, strzały itp), samych kart fitness dla 1 zawodnika mam 2000, weź i klikaj 2000 razy... :D

Narazie z samych śmieci jakieś 30k się uzbierało, a jeszcze tyle tego jest...

Ja gdy po totw z Robbenem i motm Suareza robiłem porządki, to z qs było pół banki.

Dziś sprzedaję wsio co mi niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grac mozna ale pktow nie uswiadczysz :biggrin:

Tadziu-zagrałem jeden mecz i tym samym utrzymałe sie w 4 lidze,jeszcze dwa i awans-punkty dostałem normalnie.Panowie,ogrywał ktoś Mullera Sif,potrzebny mi zastępca za Lewego i Auba,przeglądam market i zastanawiam się czy jest wart 500 tysi,Lewy robi więcej w moim zespole niż Auba,ale tak lubię kolesia,że siedzi sobie na ławie i czeka jak snajper na okazję do ustrzelenia jelenia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy po totw z Robbenem i motm Suareza robiłem porządki, to z qs było pół banki.

Dziś sprzedaję wsio co mi niepotrzebne.

No właśnie chcę się pozbyć wszystkiego co niepotrzebne i zastanawiam się, czy mi życia wystarczy :D

A wystarczyłaby prosta opcja z wyborem ilości sztuk jak ma się dużo danej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcę się pozbyć wszystkiego co niepotrzebne i zastanawiam się, czy mi życia wystarczy :D

A wystarczyłaby prosta opcja z wyborem ilości sztuk jak ma się dużo danej karty.

W tamtym roku aplikacja JP miała taką opcję. Ale oczywiście EA musiało zbanowac każdego kto jej używał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman,

Jest proste rozwiązanie. Ściagasz byle jakiego auto clickera, odpalasz web appa, wchodzisz w klub, wybierasz te jednorazowe, które chcesz sprzedać i nagrywasz w programie ruchy myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman,

Jest proste rozwiązanie. Ściagasz byle jakiego auto clickera, odpalasz web appa, wchodzisz w klub, wybierasz te jednorazowe, które chcesz sprzedać i nagrywasz w programie ruchy myszką.

Ale to tylko QS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pisał, że chce zrobić QS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×