Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy dzięki za pomysł. Mimo wszystko mogliby pomyśleć nad rozwiązaniem tego na konsoli.

Niestety zbyt zajęci są banowaniem i niszczeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wg. Was Hazard jest wart swojej ceny (255kk)? W tej chwili ogrywam bolasie if i średnio mi się nim gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wg. Was Hazard jest wart swojej ceny (255kk)? W tej chwili ogrywam bolasie if i średnio mi się nim gra..

Bezwzględnie. Jeśli grasz bpl to nie ma lepszej karty na tej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie. Jeśli grasz bpl to nie ma lepszej karty na tej pozycji.

Mój właśnie lata na liście. Jak całe BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata, lata i tak do lata :D Sprzedaż u mnie leży i kwiczy. Zarabiasz na czymś Bart? Tylko pisz o konkretnych coinsach, a nie kartach za 5k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysiedlasz BPL?

Tak. Nigdy nie rajcowała mnie ta liga, a gra nimi się nie klei. Urzekła mnie Serie A i chce zbudować podobny mix jak tam, tylko z Ligue 1.

Lata, lata i tak do lata :D Sprzedaż u mnie leży i kwiczy. Zarabiasz na czymś Bart? Tylko pisz o konkretnych coinsach, a nie kartach za 5k ;)

Lata. W sumie to ify, z tych tańszych się sprzedają, czyli jeden dziennie. A no i Neymar się sprzedał. Ale od piątku raczej odzyskiwanie, a nie zarobek. Co droższe, to np uja.

Dziś lód zmrozony, Jack wyjęty, Amaretto zakupione, więc Tadzik znów 4 mecze jak wczoraj?

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jaj zacząłem i ja klikać, palec boli ale z samych jednorazowych treningów, na-klikałem 55 000.  :shok:


Panowie, za jakieś 4h i ja wystawiam BPL.

 

MOTM Welbeck

Aguero

IFy...

 

A zresztą, jakby ktoś był zainteresowany czymś, to niech da mi znać... Dogadamy się co do ceny i wstawię dowolną chemię, dam 99 kontraktów i mogę dać trening.

 

Oferta:

 

 2rh34av.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z transferem,nie mogę wysłać do klubu zakupionych zawodników,ani zrobić relist...,chodzi oczywiście o konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym toty Mariana wystaw, ciekawe w ile czasu pójdzie :D

Unki przed chwilą relistowałem, wieszało się chwilę, ale poszło.

Spróbuj wyjść z futa i wejść jeszcze raz.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toty Marian umrze w moim klubie. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z transferem,nie mogę wysłać do klubu zakupionych zawodników,ani zrobić relist...,chodzi oczywiście o konsolę.

Wyskoczyl mi komunikat ze zbyt duzy ruch maja :D

Faktycznie ;) zwlaszcza na rynku transferowym.

Sith jesli masz cierpliwosc. Mamy z czarnulką nocne dyzury ;) moge miec zastoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zgłosić reklamacje do zlodziei z ea? Kupiłem cuardado z chelsea za 25 tysi i ani kasy ani zawodnika w klubie. Kur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zgłosić reklamacje do zlodziei z ea? Kupiłem cuardado z chelsea za 25 tysi i ani kasy ani zawodnika w klubie. Kur....

Ja tak kupilem kilku sif Godin bodaj. Wjechali bez zapowiedzi po kilku dobrych tygodniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toty Marian normalnie lata na markecie i to ich sporo jest


Jak można zgłosić reklamacje do zlodziei z ea? Kupiłem cuardado z chelsea za 25 tysi i ani kasy ani zawodnika w klubie. Kur....


Spróbuj wyjść z futa i wejść jeszcze raz mi to pomagało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyl mi komunikat ze zbyt duzy ruch maja :biggrin:

Faktycznie ;) zwlaszcza na rynku transferowym.

Sith jesli masz cierpliwosc. Mamy z czarnulką nocne dyzury ;) moge miec zastoje :)

Mam to samo Tadziu,może kutafony znowu grzebią w cenach :biggrin:,widzę,że dojcze-lig mało popularna  i opinii na temat Mullera sif raczej nie zobaczę :pardon:

 

Aaaaa,przy okazji gratuluję sobie tysięcznego posta :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:-mówcie mi " spamerrr" :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gdybym poczekal z tydz z wyprzedaniem skladu stac by mnie byloa na bale+ suarez z tak to dupsko, ledwo na jednego mi starcza ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak myśleć... Kto przypuszczał, że taki burdel narobią... Jakbym wszystko wyprzedał w weekend 2 tygodnie temu...

To bym dziś nakupował wszystkie najdroższe IFy z BBVA, TOTY i starczyłoby mi do końca gry...

A tak... Reprezentuję biedę LOL - w coinsach, w składzie nie jest źle - na szczęście. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie powinienes sie odzywac w tym temacie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pytałem!

Hehhh. Sorkowski Bartbuks ;) zazwyczaj z Sithem gramy pijackie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhh. Sorkowski Bartbuks ;) zazwyczaj z Sithem gramy pijackie :D

Ja tez często sączę, ale się nie przyznaję ;)

Bart, gramy dzisiaj?

Standardowo, powinienem być około 23. Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak myśleć... Kto przypuszczał, że taki burdel narobią... Jakbym wszystko wyprzedał w weekend 2 tygodnie temu...

To bym dziś nakupował wszystkie najdroższe IFy z BBVA, TOTY i starczyłoby mi do końca gry...

A tak... Reprezentuję biedę LOL - w coinsach, w składzie nie jest źle - na szczęście.

takie prowokacje są nie na miejscu może na rynek amerykański to ty i biedny ale na europejski to krezus nad krezusy. Tylko sie nie tłumacz ze coinsow nie masz bo zapewne poszło w paczki a tam... Z reszta sam wrzucasz screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poszło... Skusiłem się durny na MOTM Ronaldo i IF Suarezem... A wcześniej Messim, nie przypuszczając, że będą dostępni na rynku wkrótce... Grrr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×