Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To nawet miły prezent z ich strony. Z chęcią przetestuje Leo.

Włącz sobie zwykły sezon online i testuj Leo do bólu, na prawdę miły gest z ich strony, Messi na 5 meczy :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie zwykły sezon online i testuj Leo do bólu, na prawdę miły gest z ich strony, Messi na 5 meczy :laugh:

Tyle, że fut a h2h to dwie różne rzeczy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że fut a h2h to dwie różne rzeczy :P

 

Nie da się zaprzeczyć, właczyłem ostatnio z nudów na lekkiej fazie futa, mówie a może będzie zajawka, no i była, jak zobaczyłem przeciwnika napakowanego Totsami, srotsami, robbenami i riberrami, do 70 minuty 1:0 dla mnie, i koleś miał jeden patent, raz prawe skrzydło, raz lewe i wjazdy popierdalaczami w pole karne, oczywiście głupi faul robben był tak napędzony, że potknął sie o mojego obrońcę 1:1, ciąg dalszy jego taktyki 1:2 , 1:3 , faza przeszła zszedłem na ziemie, nie chce mi sie od nowa uczyć tej przykrej obrony a raczej pachołków. Znowu płyta poleciała do szuflady :D czekamy na 16, jeżeli poprawią to, że w normalnym stanie jest ciężko powstrzymać pace a co dopiero po 5-6 piwach to biore z pocałowaniem w rękę.  Miałem bardziej na myśli to, że kolega się ucieszył jakby nie miał innej opcji, żeby pograć Messim, a widze po nicku , że Fanclub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale powiem Ci, że sam z chęcią wstawie kurdupla do mojego składu bbva na test :) szkoda tylko, że na 5 spotkań - no ale lepsze to niż nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do widełek bo chyba cos znowu poprzestawiali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy TOTW bez Milika, za to z Lewandowskim. Zwróćcie uwagę jak jego karcie mało brakuje do TOTS-a. Śladowa różnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba ma takie staty że on to chyba wszędzie może grać od cb do st :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja bajka,ale jest u mnie w świątecznym garniturze bańka to trzeba coś wydać. Zawsze kontrakty i kondycja do premiery 16tki się przyda :)

Ciekawe jaki będzie drop-pewnie taki jak przy ostatnich totsach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realia 1ligi zweryfikowaly moje umiejętności. 6meczy, 2pkt i w żadnej drużynie przeciwko której grałem nie było informow, totsow srotsow. Liczy się skill i fart :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Lacazette i Pogba - kot!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glik kolejny Polak z TOTS. Będzie można Polski skład zrobić.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde troche zaspalem. Moglem opchnac Aguero, jak nie bylo go na rynku i kupic Griezmana + Lacazet. W sumie i tak nie gram... Rozumiem, ze cena Aguero spadla tylko na chwile w wyniku paniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje ktoś IF Arka Piecha? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zawodników z TOTS-ów Ligue 1 i Serie A, którzy by się przydali. 

Ligue 1: Ibra, Matuidi, Pastore

Serie A: Bonucci, Glik, Pogba, Nainggolan, Tevez

 

Nie zmieszczę się z kasą. Czekałem na Ibrę, więc jego kupuję w pierwszej kolejności. Glika w drugiej do polskiego składu. Ciekawe jak Pastore będzie na CAM grał, bo jego karty nie mają zbyt wielkiego tempa (do strawienia), ale dodatkowo - niski balans. Matuidi solidna firma, będzie kasował jak każda karta Francuza. Bonucci > Kielon ze względu na te kilka cm wzrostu więcej. Pogba - zero pytań. Najwyższe ogólne statystyki w grze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Suarez? Ostatbio mnie nie stac :/ chyba jakas wyprzedaz zrobie. :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsarov sama prawda. Dodam tylko, że Nainggolan to będzie pewnie najlepszy box to box w grze bo ma świetne tempo i statystyki. Icardi to może być prawdziwa bestia, ma niską ocenę podań, ale pracowitości, siła, tempo, dobry wzrost i mocne główki będą zabójcze. Musi się świetnie spisywać jako samotny napastnik

 

W TOTS brakuje mi Marchisio bo powtórzyli Dybale, wcześniej powtórzyli Matica a Claudio pominęli. No i gdzie jest TOTS Candrevy? Bez tego człowieka Lazio nie zajęłoby tak wysokiej lokaty

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś dlaczego Matuidi w swoim TOTSie ma downgrade DEF'a w stosunku do swojego SIFa? To błąd EA w grafice czy o co chodzi :ohmy:

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Matuidi's DEF stat will be looked into. Will update later with confirmation of what will happen to it".

Edit: autorem wypowiedzi jest Rob Hodson, community manager. Pewnie pomyłka, zamiast 96, jest 86. 

Edit 2: już poprawili i ma teraz 93 obrony.

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał by mi ktoś wysłać powiększenie listy transferowej? Bo aktualnie mam 52 lvl i tylko 50 miejsc na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał by mi ktoś wysłać powiększenie listy transferowej? Bo aktualnie mam 52 lvl i tylko 50 miejsc na liście.

Momencik ;)

Poszlo. Wylacz i wlacz konsole ew fife i zobacz co z tego wyniklo i ile masz miejsc. Wlacz najpierw katalog przed futem moze ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polowanie na totsy idzie ?

Nikt sie nie chwali...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polowanie na totsy idzie ?

Nikt sie nie chwali...

Ja mogę się pochwalić jedynie zakupem

 

Nhc9IuI.png

 

Karta jest świetna, średnio 3 bramki na mecz :P Kupiona ze zbugowanymi statami, w dodatku słabymi -> 96 spotkań i 52 bramki (wtf), aktualnie ma 139 spotkań i 141 bramek, więc szybko nadgoniłem zaległości. Czekam tylko na "zadyszkę" karty o której kiedyś ktoś tu pisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×