Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie otworzyłem

5e8aa149796d492162227b6ffd2470c2.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piknie. Unki trzymaj. Biere jo ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry traf. Żeby jeszcze ta karta była ST i miała więcej niż 2* słabszej nogi.

Nie ma go na rynku,więc jak tylko będę na konsoli poleci na market :P

Trafiłem jeszcze w kolejnej paczce tots Willems-nic mi on nie mówi,ale to zawsze tots :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma go na rynku,więc jak tylko będę na konsoli poleci na market

Trafiłem jeszcze w kolejnej paczce tots Willems-nic mi on nie mówi,ale to zawsze tots

Nie rob glupot. Robim ustawke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Nie ma problemu. Tylko jak ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Nie ma problemu. Tylko jak ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Prv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem. Ban = dla wiekszosci brak zakupu fify 16, ciekawe czy ea zaryzykuje.

Oho, a mnie właśnie dosięgła selektywna ręka sprawiedliwości ludowej. Innymi słowy, śmieszki z EA właśnie obdarowały mnie banicją, więc możliwe, że jednak zaryzykują. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, a mnie właśnie dosięgła selektywna ręka sprawiedliwości ludowej. Innymi słowy, śmieszki z EA właśnie obdarowały mnie banicją, więc możliwe, że jednak zaryzykują. ;D

Coś narobił wbrew wyrwigroszom???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze , niech banują ... Skończą się czasy gimbusów z składami których nie ogarniają...

 

 

Typowy Dani Alves , ma tą nogę do wolnych nieźle ułożoną  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś narobił wbrew wyrwigroszom???

No co ciekawe chyba nie za dużo, miarą youtubej deprawacji - mianowicie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy godziny w grze to na palcach jednej ręki bym zliczył, stąd kara, zakładam, odnosi się do działań na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni (dopiero TOTS Griezmann zmotywował mnie do działania) No ale do meritum - śmieszne 500.000 złota kupne za swoje, i kilka razy podłączyłem się pod karty wystawione przez kogoś, skupowane przez coinsellera. Tu gdzieś tak na kwotę, ~300.000. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, a mnie właśnie dosięgła selektywna ręka sprawiedliwości ludowej. Innymi słowy, śmieszki z EA właśnie obdarowały mnie banicją, więc możliwe, że jednak zaryzykują. ;D

No, ale to dostales pewnie za konto mule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Typowy Dani Alves , ma tą nogę do wolnych nieźle ułożoną  ;)

 

TOTS, IF czy NIF? Muszę nad wolnymi popracować, bo lepiej mnie wychodzi rozgrywanie ich krótko ;).

@Foxter słusznie prawi, muły, którymi masowo handlują coinsellerzy są łatwym celem. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale to dostales pewnie za konto mule.

No najprawdopodobniej. Z tym przerzutem to też otwarte karty zagrałem, nawet nie próbowałem się specjalnie ukrywać (na 3,4 kartach całą kwotę) bo tak jak mówię, nawet nie czułem już specjalnie ochoty na grę do 16stki, a założyłem, że jak mają mnie zbanować za te drobne, to śmiało. Mnie to nie dotyka, bo ja tam tak na co dzień to napadem Torres - Mandźukic działałem i nawet do d1 udało się jakoś doczłapać. No ale właśnie w sytuacji zaistniałej, kiedy dopiero Panicz Antoś zachęcił mnie do gry, zaryzykowałem bo już i tak wiele do stracenia nie miałem i wyszło jak wyszło. Dobrze, jak dla mnie spoko. Oczywiście pod warunkiem, że ręka sprawiedliwości uderzać będzie na większej efektywności niż jeden z tysiąca. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTS, IF czy NIF? Muszę nad wolnymi popracować, bo lepiej mnie wychodzi rozgrywanie ich krótko ;).

@Foxter słusznie prawi, muły, którymi masowo handlują coinsellerzy są łatwym celem.

NIF , z TOTS czekam aż cena spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTS Otamendi leci do śmietnika. Koleś na papierze wygląda doskonale, ale ze swoim wzrostem i posturą go demolują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się SIF Otamendim gra świetnie , a wątpię że TOTS jest gorszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te szmatławce z ea wstydu nie mają. Jakiś czas temu wygrałem turniej, gdzie nagrodą była paczka z 12. rzadkimi zawodnikami. Paczki nie dostałem. W ramach rekompensaty dostałem całe 3 paczki warte 7,5k. Właśnie wygrałem turniej ligue 1 online i... nie ma paczki, nie ma coinsów. Pisze do tych pajaców i co? Mogą mi dać pare paczuszek za 7,5 :)

 

 

jebać ea :)

 

 

EDIT: jednak nie dostane paczek za 7,5, uwaga...

"Dewashish

Although; your account has exhausted the limit of adding compensation, I can go ahead and one more gold contract pack by making exception."

 

 

:shok:

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was SIF Rooney? Od początku zawodzi mnie TOTS Costa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach lament, ludzie posprzedawali TOTS Dybale przed wyjściem jedenastki sezonu Serie A, bo myśleli, że będzie po minimum do kupienia, a tutaj niespodzianka i nie ma go w ogóle. Mówiłem, Argentyńczyk jest kosmicznym zawodnikiem. Jak raz się go zakupi i wie jak nim grać to jest nie do sprzedania. Wyżej oceniam tylko RB Ronaldo. Ma lepszy bilans od kolegi z ataku - TOTS-a Agüero, którego zapewne zastąpię TOTS-em Teveza - tańszy i jego NIF robił miazgę na CAM, więc myślę że i jako ST będzie fantastyczny.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolo totsem Teceza zrobil mi straszne aua :D po tym meczu mysle ze moze byc niezly monster

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadeo--próbowali my,alem sie nom nie udało.Teraz takie ustawki są chyba nie do zrobienia.

Wydałem ok 500k,łącznie wpadły cztery jakieś totsy,jeden inform "szirle" i sporo kart o wartości rynkowej między 700 a 2300 monet.Zostało jeszcze 600k to trzeba wydać  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tsarov grałem upgraded Dybala 74 (ST). Grałem również jego kartą TOTS (ze zmienioną pozycją na ST). Nie zauważyłem większej różnicy. Podejrzewam, że gdybyś nie wiedział, którą kartą grasz również miałbyś problem z ich rozróżnieniem. 18k kontra 750k. Drogo jak za zmianę koloru karty  :whistling:  Na mnie większe wrażenie robi TOTS Icardi. Wchodzi jako rezerwowy i kończy dosłownie wszystko. Nigdy nie grałem jego wcześniejszymi kartami, ale jego karta TOTS jest RAZOR!

W kwestii TOTS Aguero. Mój ulubiony napastnik. System mnie dzisiaj lubi, lubi też Aguero. Ostatni mecz wygrany 8:2. U przeciwnika NIF Messi na CAM i Ronaldo ST (97). TOTS Aguero zaliczył hat-trick i cztery asysty. Szacunek dla przeciwnika.  Po 19min. było 4:0. Na jego miejscu poddałbym mecz. Karta TOTS świetnie oddaje fizykę gry Aguero w rzeczywistości. Lubię takie karty. BTW. Gdy człowiek się stara, a mimo, to przegrywa tak mocnym składem tak wysoko zaczyna wątpić. Ja wygrywając tak łatwo również powątpiewam. Przyznam, że nie czuję się tak mocny jakby sugerował wynik. Podejrzewam handicap. Przy kilku bramkach Neuer przeciwnika rzucał się w przeciwną stronę niż zmierzała piłka, przy czym dwa razy nie przypominam sobie bym wykonał zwód. 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTS Otamendi leci do śmietnika. Koleś na papierze wygląda doskonale, ale ze swoim wzrostem i posturą go demolują. 

U mnie sprawuje się bardzo dobrze.

 

Przed chwilą grałem z kimś, kto miał polski skład, drużyna (chyba) Literki. To ktoś z Was? Fajnie mi się grało ten mecz mimo, że przegrałem 3:2 (jakby nie wprowadził Ronaldo i jeszcze 2 innych topych graczy to chyba by nie podołał, po te gwiazdy do spółki z moim bramkarzem wyciągnęły mu wynik z 0:2 :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paczce 50k najlepszy Onuchoa :)

Czyli wychodzi na to że każdy w paczce miał 75 ovr :P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×