Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, więc ja będę kozak na XO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 18 urodziny syna we wrzesniu a jaram sie fifa jak nastolatek widzac po ostatnich postach nie czuje sie najstarszy.Mysle ze wielu z nas zagra w ta odslone z wypiekami na twarzy i bedzie to jedna z najlepszych wersji czego zycze serdecznie wszystkim uzytkownikom nowej fify 2016

Edytowane przez niagar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba tyle z odwyku i znów mnie trafiło...

 

 

BTW

 

On September 17, play 10 hours of FIFA 16 before it’s released with EA Access, only on Xbox One. Build your Squad in FIFA Ultimate Team™ and be one of the first to try FUT Draft. Plus, EA Access members save 10% on all EA digital purchases on Xbox One, including FUT packs, FIFA points, game purchases, and more.

 

All of your progress, stats, and unlocked items from the FIFA 16 trial carry over when you buy the retail or digital version, so you can continue your winning season right from where you left off.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max uspokój się, bo już zaczynam budować w głowie skład z Costą, Aguero i Hazardem.... :biggrin:

(nieuleczalne jest u mnie to BPL)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swój w głowie i formację, koszulki Legii, itd. 

Ba! Nawet już taktykę opracowuję.


A, i teraz zielone łączenie Hazarda będzie z De Bruyne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swój w głowie i formację, koszulki Legii, itd. 

Ba! Nawet już taktykę opracowuję.

A, i teraz zielone łączenie Hazarda będzie z De Bruyne. :biggrin:

Uciekaj! :biggrin:

Nie kupię na premierę, nie kupię na premierę, nie kupię na premierę.... :biggrin:

Ejjj ja chcę pograć w Tomb Raider i Fallout4, a Fifa mi nie pozwoli.

 

edit: prędzej czy później i tak kupię i teraz pytanie - Max, kupujemy na XO?

Ciekaw jestem jak tam czat głosowy działa i czy nie będzie takich cyrków z połączeniem :)

Pewnie rozegramy znów trochę szalonych meczów :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

Pewnie, że na XO...

Z tego co widzę, to nawet ceny paczek są tańsze w samej grze... +Legendy i promocje ex. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie,

Od kiedy będzie można grać najszybciej w FUT 16? (oczywiście na XO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie,

Od kiedy będzie można grać najszybciej w FUT 16? (oczywiście na XO:)

 

Kilka postów wyżej masz napisane... od 17 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze PS4 najwcześniej w takim razie zagrają kiedy ? :) W psstore, przy zamówieniu przedpremierowym jeśli nic nie pokręciłem, widnieje data ściągnięcia gry 21 wrzesień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze PS4 najwcześniej w takim razie zagrają kiedy ? :) W psstore, przy zamówieniu przedpremierowym jeśli nic nie pokręciłem, widnieje data ściągnięcia gry 21 wrzesień

 

Gra zacznie sie sciagac nie jest to rownoznaczne z mozliwoscia grania.

Jak pokazuja moje fusy po porannej kawie preordery zostana wyslane w poniedzialek we wtorek/srode beda u wlascicieli, Mozna tez we wtorek lub w poniedzialek jesli masz znajomych w sklepie udac sie po swoja kopie. 

Zakupy cyfrowe maja tylko te przewage , ze mozesz je podzielic ze znajomymi lub tez mozesz kupic od cebulakow z allegro w tym drugim wypadku istnieje mozliwosc ze np tydzien po zakupie pojawi sie klodeczka :biggrin:.

 

Mozesz tez kupic XO jesli jestes tak bardzo zdesperowany :biggrin:

 

EA demem rozgrzala "chcice na gre" u wielu graczy zatem mozna powiedziec , ze demo swoj cel osiagnelo.

Edytowane przez saintgb1972
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kusicie tym xboxem :D Mi sie jeszcze podoba, ze fut na xboxie zawodnicy sa duzo tansi, teraz tez tak powinno byc?

 

Fifa points tansze tylko o te 10% tak?

 

Ogolnie to wszystko spoko, tylko ten pad... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kusicie tym xboxem :biggrin: Mi sie jeszcze podoba, ze fut na xboxie zawodnicy sa duzo tansi, teraz tez tak powinno byc?

 

Fifa points tansze tylko o te 10% tak?

 

Ogolnie to wszystko spoko, tylko ten pad... :P

Pad jest ok, w wielu aspektach lepszy od DS4.

Co do fp, to sprawdzałem wczoraj dla Bartbuksa, więc w sumie mogę wrzucić i tutaj:

To są ceny fp z Fifa 15 na XO, mógłby ktoś też podać po ile teraz są na ps4 dla porównania?

Nie chce mi się specjalnie odpalać ps4 bo u córy stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tutaj jak byście FP za grube tys zł kupowali, że niby ta zniżka wiele daje :) litości, ktoś kupi dwa trzy razy to ani się nie wzbogaci (xbox) ani nie zbiednieje (ps4).

 

Początkowe składy z Hazardem, Aguero itp. macie jakieś sprawdzone metody ? czy drugi raz startujecie w sezonie i nie wiecie, że ci gracze będą "trochę" kosztować na początku ? :P

 

Jak sięgam pamięcią to gracze wyceniali ich na około 300k od łba na początku sezonu, ciekawe jak EA zrobi :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu wymieniamy opinie i porównujemy ceny, ogarnij majty :P

Czasami piszesz jakby Cię strasznie bolało, że ktoś gra na XO.

Fanbojów jest już wystarczająco dużo na tym forum, my zachowajmy poziom, który pozwala grać każdemu na czym chce, a cieszyć się z gry tak samo :)

Nie ma nic złego w porównywaniu cen jeśli dla kogoś to też ważny aspekt. Poza tym nie wiesz kto ile kupuje fp, bo u nas jest "nie chwalebne" pisać o tym ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu wymieniamy opinie i porównujemy ceny, ogarnij majty :P

Czasami piszesz jakby Cię strasznie bolało, że ktoś gra na XO.

Fanbojów jest już wystarczająco dużo na tym forum, my zachowajmy poziom, który pozwala grać każdemu na czym chce, a cieszyć się z gry tak samo :)

Nie ma nic złego w porównywaniu cen jeśli dla kogoś to też ważny aspekt. Poza tym nie wiesz kto ile kupuje fp, bo u nas jest "nie chwalebne" pisać o tym ;)

Jakieś masz dziwne interpretacje - że ten temat jest luźny to każdy wie, ale że od kilku stron są tu pierdy o Xboxie to ciężko zdzierżyć. Było tu pisane o butach żony, cygarach i winach (rip. kolegi nie ma już z nami na forum). Nie podciągaj tego pod mój ból bo nie boli mnie to, że gracie na boxie tylko, że ten temat zmienia się w "czy warto kupic xboxa" :)

 

Napisz lepiej jak zamierzasz na starcie kupić gwiazdy BPL, to szybciej komuś pomoże niż "kup xboxa" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś masz dziwne interpretacje - że ten temat jest luźny to każdy wie, ale że od kilku stron są tu pierdy o Xboxie to ciężko zdzierżyć. Było tu pisane o butach żony, cygarach i winach (rip. kolegi nie ma już z nami na forum). Nie podciągaj tego pod mój ból bo nie boli mnie to, że gracie na boxie tylko, że ten temat zmienia się w "czy warto kupic xboxa" :)

 

Napisz lepiej jak zamierzasz na starcie kupić gwiazdy BPL, to szybciej komuś pomoże niż "kup xboxa" ;)

Nie mam dziwnych interpretacji, tylko odniosłem się do posta TWojego w którym czepiasz się pisania o cenach fp, więc nie manipuluj teraz.

Dobrze wiem jakie tu były rozkminy ;) Ale też taki urok tego tematu, chyba nie ma drugiego takiego na forum :biggrin:

Wczoraj pisząc o XO przeprosiłem modów i Ciebie osobiście za chwilowy offtop, więc nie wypominaj już bo nawet żony nie są takie pamiętliwe :biggrin:

 

Na karty będę polował te same co w zeszłym roku, wiadomo. Dobrze, że teraz doszedł De Bruyne, szkoda że odpadł Di Maria.

Ale ten ostatni chyba za dobrych statów w tym roku nie dostanie, chociaż kto ich tam wie, w końcu to EA.

 

edit: na Futhead można już budować skłądy pod 16, to się może pobawię.

Ehhh zaczyna się gorączka :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek zloze cos między 30-50k i będę tym grał przez miesiac. Wszystko co zarobie wpakuje w handel prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś regularnie kupuje FP za kilkaset złotych miesięcznie to jest sens posiadania Xbox One i EAA, ale jeśli tego nie będziecie robić to przewaga X1 to tylko i aż legendy. W tym roku zamierzałem kupić wersje z dodatkowymi paczkami na start, ale jest to bez sensu mimo, że jest droższa tylko o 20 zł. FUT Draft będzie kopalnią paczek dla dobrych graczy, zdecydowanie zwiększy on ilość kart na rynku a więc będą pojawiać się okazje i będzie kwitł handel. Bardzo wierzę, że EA niczego nie spieprzy bo dzięki FUT Draft możemy mieć świetnie zbalansowaną  grę w której da się zarobić zarówno handlem jak i rozgrywaniem spotkań.

 

Głupotą w tej edycji będzie też otwieranie paczek za FP zwłaszcza na początku gry. Lepiej te FP przeznaczyć na wejście w FUT Draft, bo po wygraniu pierwszego meczu będzie się miało lepsze paczki niż wydając te 300 FP bezpośrednio na paczki. 

 

Sith Di Maria będzie jeszcze lepszy niż w tym roku. Ovrl o jeden w dół ale dostał pracowitość H/M :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sith Di Maria będzie jeszcze lepszy niż w tym roku. Ovrl o jeden w dół ale dostał pracowitość H/M :biggrin:

Właśnie przeglądam jego kartę http://www.futhead.com/players/183898/

trochę mu jednak odjęli.

Cholera do Ligue One poszło dwóch moich ulubieńców - Marian i Cabella.

Obu obniżyli staty.

 

Co do h/m to u mnie bez znaczenia, Piachu powinien pamiętać, że u mnie Marian biegał od linii do linii :D

I nie - nie grałem na def ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestescie napaleni na zarabianiew drafcie , jednak wezcie pod uwage to , ze nie koniecznie beda tam tacy gracze jak w wersji demnstracyjnej , bo moze sie okazac ze godny uwagi bedzie tylko kapitan a reszta wylosowanych to beda tzw "no name"

Kolejna sprawa to wybor ustawienia , jesli bedzie tak jak w demie to dostaniemy piec wariantow do wyboru i moze byc tak ze beda to formacje , ktore nam nie pasuja a to wszystko bedzie mozna zobaczyc po wydaniu 15k.

Niebawem sie przekonamy jak ten draft bedzie wygladal na zywo i co nam EA przygotowalo bo na 100% ten tryb ma wyciagac realna ase od graczy :biggrin:

 

Jeszcze odnosnie padow jesli bylaby mozliwosc podpiecia pada od XO do PS4 to bylbym szczesliwy :biggrin:

 

 Do wszelkiej masci forumowych kaznodzieji probujacych nawrocic fanow fify na jedyna sluszna droge mam jedno pytanie jak to jest grac starymi skladami placac za najnowsza wersje gry?

 

Kurcze na futheadzie nie m jeszcze zawodnikow z ligi brazylijskiej :D

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman, jest trochę zabawy jeśli chodzi o tworzenie w BPL nowych składów. W tej edycji jak sądzę RONDON będzie odgrywał w BPL dużą rolę :D Zabrali Sturridgowi gwiazdkę tricków, dla mnie tragedyyyja :P

Takie coś będę próbował jak najszybciej ułożyć 
http://www.futhead.com/16/squads/651184/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby draft nie okazał się wielkim balonem który pęknie z hukiem :P

Ale gdyby faktycznie dało się na drafcie dorobić to już widzę CRa w moim składzie %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam jego kartę http://www.futhead.com/players/183898/

trochę mu jednak odjęli.

 

To tylko kosmetyczne zmiany a zmiana pracowitości jest znacząca. Pace w dół minimalnie, ale nadal jest cholernie szybki, podania i strzały bez zmian a i tak największą robotę będzie robić jego siła strzału :) Dribling o jeden w dół, ale każdy kto ma drybling powyżej 85 to bestia więc tutaj też tylko kosmetyka. Niższe wartości w obronie są zbędne bo to CAM a niższa wartość fizyczności wynika z odjęcia wytrzymałości. Ogólnie w tej edycji na wielu kartach widać obniżenie wytrzymałości i tylko dzięki temu wielu zawodników ma mniej fizyczności niż w FUT 15

 

Strasznie jestescie napaleni na zarabianiew drafcie , jednak wezcie pod uwage to , ze nie koniecznie beda tam tacy gracze jak w wersji demnstracyjnej , bo moze sie okazac ze godny uwagi bedzie tylko kapitan a reszta wylosowanych to beda tzw "no name"

Kolejna sprawa to wybor ustawienia , jesli bedzie tak jak w demie to dostaniemy piec wariantow do wyboru i moze byc tak ze beda to formacje , ktore nam nie pasuja a to wszystko bedzie mozna zobaczyc po wydaniu 15k.

 

Tak ma  właśnie być. Wszystko o czym piszesz ma być w finalnej wersji i nie mogę się tego doczekać :biggrin:. W Demie były karty z +/- 30 drużyn a to mały wycinek całej puli i w finalnej wersji jak będziemy mieli 3 dobrych piłkarzy to będzie świetnie. Trzeba będzie poznać różne taktyki, trzeba będzie znać wiele kart i wiedzieć kim warto zagrać a kim nie i to jest cały urok tego trybu. Dobrymi kartami każdy zagra i jest w stanie wygrać a w Draficie trzeba będzie się wykazać wiedzą i umiejętnościami dlatego nagrody są wysokie. Nie będzie łatwo, ale będzie bardzo ciekawie :biggrin:

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×