Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Noo należało mu się. Nareszcie będzie dobry cdm w bbva, z dobrym pace. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę na FUTHead, że Sturridge będzie miał 3* dryblingu w 16`... Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kompletnie nie zwracam uwagi na * ,jedyną sztuczką jaką czasem uda mi się wykonać to ruletka :biggrin: ,mam wielki szacun do graczy potrafiących je wykonywać we właściwym celu.Bawi mnie granie z kolesiem,który trzepie padem,wykonując serię sztuczek tylko po to by przegrać ze mną mecz w stosunku 4-0(ostatnio).

Jeszcze dwa tygodnie i zaczniemy swoje na forum,mam nadzieję,że spotkamy sie w tym samym gronie,bo nie wyobrażam sobie,że może nas tu zabraknąć :P  ;)

 

A przy okazji,czy ktoś z Was kupuje wersję z PSS,ja nosiłem się z takim zamiarem tylko dlatego,że nie chcę wyjmować płytki z 15tką z konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zabieram za kupno fify z pss..podliczając koszt zdrapek za 252 zł można kupić wersje premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zabieram za kupno fify z pss..podliczając koszt zdrapek za 252 zł można kupić wersje premium

zdrapki z allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie budowania składu i zgrania. W 15stce budowałem skład z bpl i starałem się o zgranie 95-100, ale teraz w 16 będzie ciężko zbudować skład od razu taki jaki bym chciał i pytanie odnośnie zgrania co to daje? Podania są mało dokładne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podania sa gorsze, pilkarze nie trzymaja sie pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrapki z allegro ?

Doładowania pss za 100 zł kosztuje 84 zł na allegro (+/-). A ja mam pytanie myślę że po części związane z FUT'em. Przymierzam się do zakupu Fify 16 przedpremierowo z pss, i kolega zaoferował się dorzucić połowę do interesu w zamian za dostęp do konta. Teraz moje pytanie brzmi co z dodatkowymi paczkami i całą resztą bonusów za zakup gry przed premierą: dzielą się one na dwa konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowania pss za 100 zł kosztuje 84 zł na allegro (+/-). A ja mam pytanie myślę że po części związane z FUT'em. Przymierzam się do zakupu Fify 16 przedpremierowo z pss, i kolega zaoferował się dorzucić połowę do interesu w zamian za dostęp do konta. Teraz moje pytanie brzmi co z dodatkowymi paczkami i całą resztą bonusów za zakup gry przed premierą: dzielą się one na dwa konta?

 

wydaje mi się, że bonusy "idą" na konto z którego gra była kupiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowania pss za 100 zł kosztuje 84 zł na allegro (+/-). A ja mam pytanie myślę że po części związane z FUT'em. Przymierzam się do zakupu Fify 16 przedpremierowo z pss, i kolega zaoferował się dorzucić połowę do interesu w zamian za dostęp do konta. Teraz moje pytanie brzmi co z dodatkowymi paczkami i całą resztą bonusów za zakup gry przed premierą: dzielą się one na dwa konta?

Nic sie nie dzieli wszystkie paczki beda doreczane na konto z ktorego byl dokonany zakup.

Wszystko zalezy od tego czy alozycie osobne konto czy tez dasz mu passy do swojego jesli to piewsze to tak jak wyzej jesli to drugie to Ty masz paczki a kolega gre , bez stresu , ze pojawi sie klodeczka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy jest seasson ticket na ps3, ktory umozliwia pobranie gry kilka dni przed premiera?

 

Jak zrobia od razu widelki to ciezko bedzie cos kupic przy web appie. Ciekawe co wymysla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy jest seasson ticket na ps3, ktory umozliwia pobranie gry kilka dni przed premiera?

 

Jak zrobia od razu widelki to ciezko bedzie cos kupic przy web appie. Ciekawe co wymysla.

Ni ma, teraz to na wyłączność ma xbox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/players/

Wysypały się wszystkie ważniejsze karty FUT 16.

http://www.futhead.com/16/squads/58228/

 

Ja juz mam swoj sklad :)

 

Na poczatku bede gral jakikims najtanszym, ale nakupuje jak najwiecej graczy, ktorzy dostana if(kupie zwyklych, bo pozniej ich tydzien nie ma w paczkach i drozeja), i mysle, ze tak 1-2 tygodnie po premierze juz bedzie mnie stac na ten sklad.

 

Ogolnie jest duzo ciekawych kart, w koncu troche wiecej pilkarzy z 5*

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się czy jak rok wcześniej nie złożyć składu z ligi tureckiej później zrobić mixa turecka = włochy i tym sposobem ogarnąć bpl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Costa z Bayernu rm to samo mkhitarian prędzej lm niż rm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Costa z Bayernu rm to samo mkhitarian prędzej lm niż rm :)

Tak jak Rodrigo z Valencii cały sezon grał RW lub LW, teraz wychodzi na lewej flance, a oni go na ST dają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze się coś pozmienia, już mam ciśnienie jakieś na fifę 16 :)

Ja się zabieram za kupno fify z pss..podliczając koszt zdrapek za 252 zł można kupić wersje premium

Jak ty to wyliczyłeś? gra na pss kosztuję 309zł więc tych zdrapek musisz kupić 4 i najtańsza 87,49zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką lige ogarniacie z poczatku? :) ja chyba serie a bede rozpracowywal z poczatku. Wyglada bardzo mocno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga na koniec tez gralem bundes i bylo miodnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką lige ogarniacie z poczatku? :) ja chyba serie a bede rozpracowywal z poczatku. Wyglada bardzo mocno :)

 

Zawsze robilem Brazylie jednak po tym jak licencja poszla w krzaki to w tym roku bedzie niemiecka lub angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest tak ze gra mi się zajebiscie BPL, Bundes i Serie A. Jedynie BBVA u mnie odstawala :) Kiedy rusza web app ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×