Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrody na pewno lepsze są grając online. Z komputerem wszystko zależy od poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się coś zwiesiło i jak chcę wysłać graczy z Transfer Targets to mi wywala Web Appa :( Miał ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39bb3647620d2090a750ff48d488abbb.jpg

2256c0f9acb5a3839abb43be8011276a.jpg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem 1 mecz w draft (drop mizerny) i dostałem 2 x paczkę za 5000 i jedna z loan players.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

4h grania... Genialnie się gra. 15 do pięt nie dorasta 16.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my musimy jeszcze czekać niecały tydzień... Strasznie się to ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem 1 mecz w draft (drop mizerny) i dostałem 2 x paczkę za 5000 i jedna z loan players.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

4h grania... Genialnie się gra. 15 do pięt nie dorasta 16.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

 

No to zajebiście, miało nie być zadnej piłki na premierę, ale się poddałem i biegnę jak tylko pojawi się w MM lub tym podobnym sklepie ;d, widzę że PES już tak kolorowo jak demo nie wygląda, tymczasem po obejrzeniu kilku streamów z fify, podoba mi sie rozgrywka, rajdów nie widziałem, ogólnie albo jeszcze panowie nie ogarniali albo są bardzo zacięte mecze. Szkoda, że dzisiaj jeszcze sie nie wyrwie gry, na L4 siedzę od konsoli by mnie moje gwiazdy nie odciągnęly :biggrin: 15 chyba jakos 2 dni przed premierą kupiłem w media, więc jest nadzieja że około wtorku się pojawi.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez licze na wtorek :) ogolnie juz prawie sie skusilem na PESa, ale poczytalem wczoraj kilka ostatnich postow w ich watku i dobrze ze nie kupilem. Znowu okazuje sie po premierze, ze cos jednak jest nie tak z ta gra.

A wracajac do FUT, moze ktos poda 2-3 zawodnikow ktorymi sie najlepiej teraz handluje? Cos tam probuje z Howardem i Fellainim, ale idzie jak krew z nosa. Mam moze z 10k w kartach na liscie transferowej. Wiec na ta chwile nie bede mial za dobrego startu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej miec 2-3 konta i później przerzucac sobie na jedno. Bo tak to szalu nie ma. A jak wyjdzie Fifa to pilkarze podskoczą napewno do góry. Ja mam kilku juz do mojego składu z Bundes. Aubameyang, Sokratis, Rodriquez LO, Diekmaier i Schaar. Na premierę sie wyrobie z jakims skladem :)

Ciekawi mnie jaka formacja bedzie dobra pod ten silnik. Moze zaczne zachowawczo z 4231 v 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10k kup karty kondycji/kontrakty -> teraz nikt tych kart nie potrzebuje, a po premierze ich cena pewnie skoczy :P Z 10k może się zrobić 20k...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry start chcesz mieć to w fp inwestuj :pp

Panowie grubo w drafcie poszli :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jcqy7bz.jpg

 

Grubo to ten Pan musiał pójść w fp... Bo innej opcji nie widzę :p

 

Jak to jest, że sporo osób gra w 16stkę na PS4? Mają zarobione coinsy z meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jcqy7bz.jpg

Grubo to ten Pan musiał pójść w fp... Bo innej opcji nie widzę :p

Jak to jest, że sporo osób gra w 16stkę na PS4? Mają zarobione coinsy z meczy.

Nic z tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuski ,a napiszcie na jakie składy graliscie? Same koksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drafcie? Same koksy prawie. W lidze 2 mecze i 2 razy przeciwnicy ze złotymi składami bpl z dobrym zgraniem. Nie najdroższe karty, ale jednak rare gold.

Ja grałem tą zbieraniną, którą dostałem na starcie.

Aha... i Doumbia już nie strzela z każdej części ciała i pozycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder z psstore do sciagniecia 21 bedzie ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien sie zacząć pobierać trzy dni wcześniej z tego co pamietam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drafcie? Same koksy prawie. W lidze 2 mecze i 2 razy przeciwnicy ze złotymi składami bpl z dobrym zgraniem. Nie najdroższe karty, ale jednak rare gold.

Ja grałem tą zbieraniną, którą dostałem na starcie.

Aha... i Doumbia już nie strzela z każdej części ciała i pozycji :D

Spokojnie, znajdzie się zastępca, tego jestem pewien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche zawalilem z handlem, niestety jeszcze nie pora bawic sie w to bo okazji praktycznie nie ma, kart malo na rynku a ceny mocno przesadzone. Mialem w miare przyzwoity sklad , teraz musze zlozyc z non-rare. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz handel mozna spokojnie odpuscic, kart jest kilka na krzyz i ich cena w zaden sposob nie jest miarodajna. Trzeba czekac na premiere i spokojnie lapac okazje. Z tego co widzialem, to z poziomu gry karty wystawiane sa od minimum wiec okazji bedzie i to calkiem sporo.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jaka formacja bedzie dobra pod ten silnik. Moze zaczne zachowawczo z 4231 v 2

 

Ja wystartuje formacją 4-1-2-1-2 bo wszystko wskazuje, że nowa FIFA jest bardzo zbalansowana w ataku bo można strzelić gola na wiele różnych sposobów więc zamierzam zacząć najbardziej zrównoważoną formacją. 

 

Ludzie, którzy już grali mówią, że łatwiej jest się bronić niż atakować. Obrońcy dobrze się ustawiają, sami zapełniają luki i nie robią takich głupot jak w 15 a do tego bramkarze dobrze bronią dlatego jestem ciekaw jak w tym roku będzie się grało 3-5-2. Może się okazać, że trzech obrońców wystarczy a dodatkowi zawodnik w ataku ułatwią rozmontowanie obrony przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do handlu, to zamiast liczyc profity z kazdej karty wystarczy utrzymywac pelna liste i uzupelniac co sie sprzeda, dodawac zarobek i relist, relist, relist i coinsy plyna, zagladac na rynek jak sie cos sprzeda zeby byc na biezaco i powinno cos byc na handel po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do handlu, to zamiast liczyc profity z kazdej karty wystarczy utrzymywac pelna liste i uzupelniac co sie sprzeda, dodawac zarobek i relist, relist, relist i coinsy plyna, zagladac na rynek jak sie cos sprzeda zeby byc na biezaco i powinno cos byc na handel po premierze.

Problem w tym ze ciezko wyczuc czym teraz handlowac, przy stabilnym rynku to wiadomo :-)

 

I jestem zalamany Leones Negros juz nie graja w pierwszej lidze meksykanskiej, skad ja teraz logo wezme :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wystartuje formacją 4-1-2-1-2 bo wszystko wskazuje, że nowa FIFA jest bardzo zbalansowana w ataku bo można strzelić gola na wiele różnych sposobów więc zamierzam zacząć najbardziej zrównoważoną formacją. 

 

Ludzie, którzy już grali mówią, że łatwiej jest się bronić niż atakować. Obrońcy dobrze się ustawiają, sami zapełniają luki i nie robią takich głupot jak w 15 a do tego bramkarze dobrze bronią dlatego jestem ciekaw jak w tym roku będzie się grało 3-5-2. Może się okazać, że trzech obrońców wystarczy a dodatkowi zawodnik w ataku ułatwią rozmontowanie obrony przeciwnika.

3-5-2 to raczej tak jak zawsze będzie w obronie beznadziejne. Tam są takie pustki, że grając tą formacją i wygrywać to trzeba serio słabego przeciwnika trafić. Jeszcze nigdy chyba nie przegrałem z przeciwnikiem, który grał właśnie takim ustawieniem :P Oby tak pozostało bo zawsze się cieszyłem jak kogoś takiego trafiałem :biggrin: :biggrin:

 

A co webapp, ktoś wie może dlaczego nie można się zalogować na niektórych kontach ? Na moim wszystko działa, a u brata jest taki komunikat : Przepraszamy, ale wystąpił problem z logowaniem do aplikacji WWW FUT. Nie możemy zweryfikować Twoich danych FUT 16. Zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie, odświeżając stronę w przeglądarce. Więcej informacji zawiera serwis EA Answers HQ.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×