Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

20 paczek? :o skąd aż tyle? Grałem w poprzednie wersje FUT i dostałem 4 paczki tylko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 paczek z FP.

 

Wygląda na to, że fifa w moim małym sklepiku osiedlowym będzie 22.09 dostępna... :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę,zaczynam sie zastanawiać nad kupnem kilku FP z 15tki i późniejszym przeniesieniu ich na 16tkę. Tylko,czy to na 100% jest możliwe ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę,zaczynam sie zastanawiać nad kupnem kilku FP z 15tki i późniejszym przeniesieniu ich na 16tkę. Tylko,czy to na 100% jest możliwe ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mój post z dziś, taki duży. Tam masz odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę,zaczynam sie zastanawiać nad kupnem kilku FP z 15tki i późniejszym przeniesieniu ich na 16tkę. Tylko,czy to na 100% jest możliwe ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też się tego obawiam, że zostanę z FP na fifie 15 %)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie kupię bo 15 mam z USA. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post z dziś, taki duży. Tam masz odp

Fife kupilem na koncie us w pss, wiec na europejskim koncie nie moglem kupic FP przez sklep w menu futa, dla sprawdzenia kupilem jednak FP na tymze koncie przez pss (a raczej zaplacilem tylko ;))podczas totsow, oczywiscie nie dodalo, ale moze jesli fifa bedzie europejska doda mi w 16 :D

...tymczasem chyba kupie zdrapke i na koncie us w 15 dodam fp, ale jak domniemam beda dopiero dostepne jak odpale fife na konsoli???

Choc jeszcze jest opcja ze nic nigdzie nie przejdzie :/...i co wtedy? Cofnac sie chyba do Twojego posta trzeba bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - teoretycznie przechodzą jednorazowo przy odpaleniu, znając EA mogą być problemy, jest takie powiedzenie, że chytry płaci dwa razy. Chyba kupię już na 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - teoretycznie przechodzą jednorazowo przy odpaleniu, znając EA mogą być problemy, jest takie powiedzenie, że chytry płaci dwa razy. Chyba kupię już na 16

W tym akurat wypadku chyba odwrotnie :D chytry placi w 16
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US ceny postały te same... Zapewne kurs dolara ma wpływ na ceny w PL.

Swoją drogą taki syf leci z paczek przynajmniej w EAA, że to niesamowite - a może zamierzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na moim normalnym koncie przeniosło 50 pointsow z 14 na 15 mimo że 14 była z Polski. Też myśle czy nie kupić FIFA Points na koncie w USA bo na paypalu kilka $ mi leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz paypal europejski to uja kupisz chocbys mial tam i bitcoiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może coś wykombinuje.

W USA 12k za 99$, a u nas 419zł więc różnica ~50zł, a 4,6k w USA 40$ u nas 169zł więc ~20zł różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się przywitanie nowego sezonu przez UT , 2 paczka powitalna i Diego Costa a w 15 nic nie droplo ale to może dlatego , że nie kupowałem fp i mało otwieram paczek bo myślę , że gram dobrze i nigdy nie miałem lepszego zespołu niż 83 a i tak kasowalem większość wiec na huj Mk Ronaldo czy Messi ? Myślę że ta gra jest specjalnie zrobiona aby właśnie dało się grać tymi słabszymi . Bo co Uche grać za 4000 k robił w 15 w 1 lidze z obrońcami to głowa mała . Czekam z niecierpliwością a 16 , wszystko co piszecie o rozgrywania piłki only mnie nakręca niesamowicie. Pozdrawiam . Do zobaczenia na wirtualnym boisku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post z dziś, taki duży. Tam masz odp

Wiem bart-czytałem,nie żebym Ci nie ufał,ale wiesz...,kupić FP na 15tkę i potem okazuje się,że dupa to trochę nerwa szarpnąc może.A z drugiej strony jest spora oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą taki syf leci z paczek przynajmniej w EAA, że to niesamowite - a może zamierzone. 

Czyli są debilami, bo jak chcą mnie namówić na pełną wersję, to mogliby mi dropnąć coś sensownego ;)

 

Wiem bart-czytałem,nie żebym Ci nie ufał,ale wiesz...,kupić FP na 15tkę i potem okazuje się,że dupa to trochę nerwa szarpnąc może.A z drugiej strony jest spora oszczędność.

Czyli czekamy na pierwszego odważnego, który się pokusi :D

Ja bym może kupił, ale już odpalilem w EA Access i się obawiam czy nadal przejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli są debilami, bo jak chcą mnie namówić na pełną wersję, to mogliby mi dropnąć coś sensownego ;)

 

Czyli czekamy na pierwszego odważnego, który się pokusi :biggrin:

Ja bym może kupił, ale już odpalilem w EA Access i się obawiam czy nadal przejdą.

 

Dokładnie, nie wiem czy ryzykować :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jak pisałem wcześniej rok temu przeszły bezproblemowo z 14 (PS3) na 15 (PS4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem że punkty doświadczenia i te monety którym płaci się w katalogu przechodzą z 15 na 16 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bart-czytałem,nie żebym Ci nie ufał,ale wiesz...,kupić FP na 15tkę i potem okazuje się,że dupa to trochę nerwa szarpnąc może.A z drugiej strony jest spora oszczędność.

Tak mi powiedziano dziś w ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to przechodzi.

Czyli już na początku będzie można wszystko wykupić do tego level który mamy wbity ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak jest jak co roku, wykupisz sobie boosta z monetami, stroje, cieszynki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na yt jest filmik gdzie jest przegląd katalogu do UT. Najwyższy poziom to 50. Czyli, że dla tych co mają wyższy to z automatu będą mieć wszystko odblokowane? Trochę lipa :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj test takiego składu:

:P

 

btw. moje pierwsze wrażenie w tej edycji jest takie, że chyba wreszcie zgranie ma spore znaczenie. Obym się nie mylił, czego sobie i Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×